0:5
    Kateřina BEDNÁŘOVÁ
    (Krčálová)

FbK TJ Svitavy - EAV SK Jihlava 0:5
branky: 4. Barbora Levová, 18. Tereza Vytisková, 20. Kateřina Bícová, 38. Agáta Kalinová, 48. Kateřina Bednářová; rozhodčí: Daniel Jireček - Jakub Machatý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Monika Rubešová 20 - Danny Václavků 27; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Jirčík Luboš (Vedoucí): Kvalita dnešního soupeře nám byla už dopředu známá. Na nás bylo jen se srovnat s agresivnějším pojetím hry. První třetina za stavu 0:3 pro hosty už dala tušit jakým směrem se bude zápas vyvýjet. Našim hráčkám v dalším průběhu zápasu určitě nejde upřít bojovnost a nasazení, ale naše produktivita střel je to co nás dlouhodobě trápí. Děkujeme hostům za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnešní zápas byl z naší strany odehrán v menším tempu a rozhodla produktivita střelby. Děkujeme domácím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:50 I když mají Svitavy spoustu šancí, tak se jim stále nedaří dostat míček do branky.
53:02 Ponížilová vyhrála souboj o míček.
52:12 Hra začíná být dost pod tlakem.
47:59 GÓL EAV SK Jihlava! 0:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #35 Veronika Krčálová (0:5)
47:43 Jirčíková opět krásné bloky.
45:21 Vyloučen hráč #35 Veronika Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:21 Svitavy hrají druhou přesilovou hru. Uvidíme, zda šance tentokrát využijí.
44:54 Krásná nahrávka od Prokešové Daňkové, která byla zakončena krásnou střelou na branku. Bohužel bez úspěchu.
41:25 Svitavské hráčky mantinel dnes dost přitahuje.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
37:57 Oslabení Svitav trvalo pouze 4 sekundy.
37:56 GÓL EAV SK Jihlava! 0:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #16 Kateřina Bícová (0:4)
37:52 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Přikrylová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
37:40 Machová krásně zabránila střele.
32:24 I přes to, že Svitavy mají přesilovku, tak se pořádně nemohou dostat k míčku.
31:24 Máme tu první přesilovku Svitav v utkání.
31:06 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
31:04 Daňková se zamotala do hráčky z Jihlavy.
29:59 Levová střílí, Machová vyráží
23:44 Svitavy přidávají na důraznosti.
22:23 Opět krásná střela Daňkové.
21:16 Prokešová hodila šipku přes mantinel. Naštěstí vypadá v pořádku.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:32 GÓL EAV SK Jihlava! 0:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #26 Michaela Dolejší (0:3)
18:24 Krásná akce Bekeové.
17:31 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (0:2)
17:29 Jihlava začíná dost tlačit na Svitavy.
10:17 Olšánová v mantinelech. Náraz takovej, že ji vylétla florbalka na stolek.
06:41 Krásná šance ze strany Křivkové. Bohužel bez úspěchu.
05:35 Prokešová L. opět fotbalistka.
03:04 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #93 Barbora Levová, asistoval #3 Jitka Vilišová (0:1)
03:04 Máme tu první gól utkání.
01:58 Olšánová padá na zem, ale ihned se zvedá a bojuje dál.