• 59 58:54
    1:12
    (Venclová)

TJ Centropen Dačice - FBC Kutná Hora 1:12
branky: 33. Adéla Lélyová - 7. Natálie Trpišovská, 12. Kristýna Venclová, 17. Natálie Trpišovská, 22. Dominika Němcová, 25. Kateřina Heblíková, 26. Barbora Blahníková, 33. Kristýna Venclová, 48. Kristýna Venclová, 50. Kristýna Venclová, 53. Natálie Trpišovská, 53. Kateřina Voldřichová, 59. Natálie Trpišovská; rozhodčí: Daniel Kršek - Patrik Plocha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Martina Miksová 23 - Lucie Melicharová 20; po třetinách: 0:3, 1:4, 0:5
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dnes to byl den blbec už od samého rána. První třetina ale nebyla špatná, herně i na šance vyrovnaná a slibovala zajímavý zápas. Bohužel se nepodařil vstup do druhé třetiny a s každým inkasovaným gólem jsme se probadali níž a níž, nedařilo se nám herně, nevyhnula se nám bohužel ani další zranění, ubývaly pochopitelně i síly ... Soupeř si pak udělal radost dalšími góly. My se z toho musíme oklepat, dát se do kupy v hlavách a hlavně po zdravotní stránce, ať jsme připraveni na zítřejší utkání a můžeme se porvat o první body. A slibujeme, že se porveme. Holkám děkuji za nasazení a přeji všem brzké zotavení. Kutné Hoře děkuji za fér zápas, gratuluji k výhře a přeji hodně zdaru do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Do zápasu jsme šli s novými prvky naší hry a mohu s potěšením konstatovat, že jsme každou třetimu naši hru zlepšovali a dařilo se nám pokyny plnit. Jsme na začátku naší nové cesty, je před námi ještě hodně práce, ale těšíme se na ni. nDěkujeme soupeři za férový zápas a přejeme mu hodně úspěchů v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:01 Pozdravujeme Vendy Vrbovou.
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:54 GÓL FBC Kutná Hora! 1:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #36 Kristýna Venclová (1:12)
56:33 Miksová vyráží střelu.
54:35 Dačice se ocitají pod vysokým tlakem.
52:14 GÓL FBC Kutná Hora! 1:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Kateřina Voldřichová, asistoval #9 Jana Novotná (1:11)
52:14 Miksová dostává dvoje gajdy za sebou a padá z toho gól.
52:03 GÓL FBC Kutná Hora! 1:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #44 Kateřina Heblíková (1:10)
51:14 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
49:41 GÓL FBC Kutná Hora! 1:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #44 Kateřina Heblíková (1:9)
47:57 Vrbová nahrává Bártů a těsně míjí bránu.
47:52 GÓL FBC Kutná Hora! 1:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #17 Lucie Klepalová (1:8)
47:08 Po rozehrávce se třemi příhrami dostali Dačice téměř před Melichovou.
46:55 + Divišová zůstává ležet za bránou.
44:48 Miksová zabránila dalšímu gólu Kutné Hory.
43:43 Vrbová si obhodila protihráčku a míček přijímá Divišová. Ta rozdává přihrávku dopředu.
42:30 Bártů se pře o míček s protihráčkoou.
42:05 Divišová se odhodlala projít celé hřiště sama.
41:25 Lélyová blokuje střelu.
40:51 Vrbová z trestné lavice vlítla do hřiště a podílí se tak  na útočné akci.
40:01 Třetí buly vyhrává potřetí Kutná Hora.
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
37:42 Hrnečková doráží po nahození Kratochvílové.
36:18 Miksová si v bráně neodpočine. Hráčky Kutné Hory jsou na Dačické polovině.
33:59 Do hry se zapojují také Iva Slatinská a Romana Tůmová.
32:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #20 Vendula Vrbová (1:7)
32:54 Lélyová míček střílí gólmance pod břevno. Rozezněla se tribuna a střídačka.
32:19 GÓL FBC Kutná Hora! 0:7
32:19 Kutná Hora si tempo hry diktuje.
31:44 Dačice v pěti.
30:33 Lélyová vyváží míček po mantinelu.
29:44 Vyloučen hráč #9 Andrea Distelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi
28:41 Dačice se snaží dostat Kutnou Horu pod tlak.
27:07 Na Miksovou během pár sekund letělo pět střel.
25:25 Kutná Hora se dostala do náskoku šesti gólů.
25:13 GÓL FBC Kutná Hora! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #66 Barbora Blahníková, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (0:6)
24:45 GÓL FBC Kutná Hora! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #44 Kateřina Heblíková, asistoval #91 Natálie Trpišovská (0:5)
23:28 Kutná Hora se dostala nachvíli podtlak.
21:51 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #12 Melánie Dubská (0:4)
21:51 Kutná Hora zvyšuje ze standartní situace, kterou proměnila Němcová.
21:34 Tempo začátku druhé třetiny je o něco lepší než v první třetině.
20:50 Heblíková posílá míček po lajně na spoluhráčku, ale končí to faulem pro Dačice. Ty se hnedka pouštějí do útoku.
20:20 Kutná Hora se hnedka vrhla do útoku.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15 Petrlíková po chybné přihrávce přebírá míček. Ten jí ujíždí.
17:00 Dačice se snaží dát gól, ale na polovině soupeře jim to odebírají.
16:33 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
16:33 Kutná Hora opět zvyšuje.
14:14 Lélyová se rve přes střed hřiště. Má na sobě dvě hráčky, které jí míček odebírají.
12:48 Hráčka z Hory přestřeluje bránu.
12:17 Miksové míček prolétá těsně vedle brány.
11:58 Tempo hry je zatím dost ospalé.
11:33 Venclová vstřeluje míček pod břevno a zvyšuje.
11:32 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (0:2)
10:45 Miksová vyráží míček, ale Kutná Hora vybojovala zpět.
10:08 Kolářová mezi dvěma hráčkami.
08:24 Kutná Hora z pozabrány rozehrává a po několika přihrávkách se dotávají před Miksovou.
06:35 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #38 Kateřina Moravcová (0:1)
06:35 Skóre otevírá Kutná Hora.
06:16 Dačice se snaží vyrazit do útoku, ale Kutná Hora míčky zbírá.
03:49 Hrnečková se pokusila vystřelit na Melicharovou. Střelu lape.
01:30 Kutná Hora obsadila polovinu Dačic.
00:47 Tempo hry je prozatím v klidu.
00:01 První buly do tohoto zápasu vyhrává Kutná Hora.