8:5
    Šárka DIVIŠOVÁ
    (Distelová)

IBK Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 8:5
branky: 7. Tereza Hvězdová, 12. Lucie Tomášková, 22. Tereza Kautská, 27. Markéta Dohnalová, 32. Denisa Drahokoupilová, 38. Lenka Tlapáková, 41. Šarlota Stehlíková, 48. Adéla Kozlová - 2. Marie Sedláková, 33. Monika Hrnečková, 36. Monika Hrnečková, 50. Marie Sedláková, 59. Šárka Divišová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 13 - Martina Miksová 14; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Dnes máme radost ze zasloužené výhry a z produktivity všech tří lajn. Po prvním gólu soupeře se naše hráčky rychle oklepaly, otočily skóre a vlastně celý zbytek zápasu ho měly pod kontrolou. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Až na pár pasáží ve druhé polovině zápasu asi náš nejméně povedený výkon, především co se týká hry s balónkem a kompaktnosti celé pětky. Bohužel některá špatná rozhodnutí nebo nepřesné provedení ve finální fázi nás stály ztráty balónku, spoustu sil s jejich opětovným vybojováním nebo branku v naší síti. Holky bojovaly, to jim upřít nelze a děkuju za to, ale dnes to zkrátka a dobře nešlo. Soupěři gratuluji k vítězství a my se z dneška jistě oklepeme a vrátíme se silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:44 Šťastný gól Dačic z půlky hřiště
58:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Šárka Divišová, asistoval #9 Andrea Distelová (8:5)
57:19 Kozlová krásně nahodila míček na Stehlíkovou, ale ta minula míček
55:13 Dohnalová prázdnou klec soupeře míjí
53:33 Čečotková jak jinak než z půlky z výběhu, ale její rána nedoputovala až k soupeřově golmance
50:48 Vyloučen hráč #13 Marie Sedláková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
50:30 Čečotková v tutovce, ale golmanka Dačic neuvěřitelně zasahuje
49:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #13 Marie Sedláková, asistoval #68 Karolína Petrlíková (8:4)
47:42 Hvězdová Kozlové do běhu a ta se nemýlí
47:41 GÓL IBK Hradec Králové! 8:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (8:3)
47:30 Za Kopeckou zvoní tyč
47:20 Tomášková kombinuje se Zeiplovou a krásně se dostaly až na polovinu soupeřek
43:04 Chyba Hvězdové, kterou ale Kratochvílová nepotrestala
40:22 GÓL IBK Hradec Králové! 7:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #55 Šarlota Stehlíková, asistoval #17 Eliška Benešová (7:3)
40:22 Stehlíková doráží kutálející se míček za brankovou čáru a odšpuntovala tak hradeckou radost
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:59 Monster save dačické golmanky
39:12 Tomášková přímočaře, ale netrefuje branku, následně míjí zařízení i Zeiplová
38:23 Tlap(á)ková patrola v akci a máme tu další hradecký gól!
37:26 GÓL IBK Hradec Králové! 6:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (6:3)
35:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #18 Monika Hrnečková, asistoval #15 Barbora Šmahelová (5:3)
35:14 Hradecká obrana teď v jednom ohni
32:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
31:47 Timeout TJ Centropen Dačice
31:47 GÓL IBK Hradec Králové! 5:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #42 Lenka Ondráčková (5:1)
31:00 Tomášková zachraňuje situaci v obraně
29:18 Zatímco si nevinná Zeiplová odpykávala trest místo dočasně indisponované Čečotková, tak si Dohnalová udělala radost gólem v oslabení
26:46 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:1)
25:26 Vyloučen hráč #25 Iva Čečotková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
25:17 Lenka Tlapáková skvěle zneškodnila šanci Dačic
24:28 Tomášková se opět sklátila na palubovku a tentokrát s sebou vzala i dačickou hráčku
21:28 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #12 Tereza Rejmanová (3:1)
21:20 Terka na Terku a nedáš dostaneš, tak by se dal charakterizovat třetí gól domácích
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:34 Kopecká monster save, hasí průsery svých spoluhráček
18:32 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
16:59 Řve celá tribuna, Hradec dáme góla! A Ibišek se snaží vyléčit otřesenou Tomáškovou, ale ta se jen tak nenechá
14:45 Hvězdová se snažila procpat míček na střed, ale ten byl zahuštěn růžovodresými sokyněmi
11:25 Tomášková nejdříve odrovnala soupeřku a následně vstřelila gól
11:23 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #37 Markéta Dohnalová (2:1)
10:20 Tomášková se ocitla ve velké šanci po tom, co obehrála soupeřky, ale gól nevstřelila
06:15 Hvězdová v kombinaci s Kozlovou a dávají gól
06:14 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #18 Adéla Kozlová (1:1)
05:30 Dačice měly nebezpečnou standartku z velkého brankoviště, ale trefují jen blok
03:50 Tomášková vyslala tvrdou ránu na brankářku hostů, ale golmanka chytá
01:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #13 Marie Sedláková bez asistence (0:1)
01:11 Nešťastny gól, ale hradecké se snad nenechají rozhodit
00:54 V první šanci Hvězdová, ale vysoký míček míjí.