• 60 59:05
    4:2
    ()

FBC Dobruška - EAV SK Jihlava 4:2
branky: 5. Kateřina Poláčková, 23. Diana Peterová, 36. Diana Peterová, 58. Adéla Vávrová - 41. Veronika Krčálová, 60. Kateřina Bícová; rozhodčí: Daniel Suchý - Maximilián Mako; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 109; zásahy brankářů: Karolína Špačková 17 - Danny Václavků 23; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Vidlák Tomáš (Asistent trenéra): Dnes velmi dobře odehrané první dvě třetiny, kdy jsme byli v pohybu a dostatečně aktivní. Z toho pramenily dobré šance a následně i hezké branky. Třetí třetina byla hodně rozkouskovaná, díky čemuž jsme se už nedostali ke své hře. Děkujeme hráčkám za odmakaný zápas a všem z publika za podporu.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dělalo nám problém se dostat do zápasu a vyrovnat se s jeho tempem. Od druhé třetiny to bylo lepší a jsem rád, že jsme odmakali až do konce. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:49 Kyšková střílí z boku, Jihlava ale míček blokuje
59:05 GÓL EAV SK Jihlava! 4:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová z trestného střílení (4:2)
58:28 Jihlava v šesti
57:36 Dnes jsou Vávrová s Peterovou D. opravdu sehrané!
57:33 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (4:1)
57:25 Timeout EAV SK Jihlava
54:30 Golmanka Jihlavy má oči na šťopkách! Vychytala i sřelu Bašové M.
53:03 Eimannová šla do kolen, míček ji přeskočil
52:09 Míček zůstal sám před golmankou Jihlavy, šance na střelu, ale bez gólu
51:09 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
51:09 Nyní leží na zemi Zeisková, Jihlava jde do oslabení
51:09 Jihlava na míčku, opět shazuje u mantinelu Ulbrichovou
49:42 Bartošová se úzkostně podívala na ležící hráčku pod ní ale bere míček a hraje dál
48:25 Horáková se chytá za hlavu kvůli nepovedené střele
47:52 Zraněná je teď hráčka Jihlavy
47:15 Horáková běhá za svou brankou sem a tam, díky tomu se zbavila protihráčky
45:25 Ulbrichová posílá krásnou střelu, ovšem za mantinely
44:36 Vávrová letí přes mantinel, hráčka Jihlavy s číslem 27 si jde sednou a Dobruška je v přesilovce
44:25 Vyloučen hráč #27 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
43:55 Vávrová střílí z boku, golmanka ale chytá
43:24 Hra je v tempu
41:55 Hráčka s číslem 35 střílí první jihlavský gól tohoto utkání v přesilové situaci
40:56 GÓL EAV SK Jihlava! 3:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (3:1)
40:26 Eimannová se snažila dohonit protihráčku a vypinknout jí míček, ale nakonec skončila na trestné lavičce
40:24 Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
38:40 Fléglová střílí, ale minula
37:16 Dobruška přesilové situace nevyužila
35:26 Vyloučen hráč #96 Gabriela Procházková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
35:07 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:0)
34:28 Hra je teď velmi drsná, časté jsou situace tělo na tělo
32:02 Velmi drsný zákrok na Ulbrichovou
30:52 Jihlava se stále snaží vstřelit svou první branku tohoto utkání, dobrušská obrana to však nechce dovolit
30:10 Bašová V. dohonila protihráčku a vypinkla jí míček
28:10 Míček v horní síti Špačkové
28:03 Signál Bašové V. na Eimannovou bohužel odhalila protihráčka a přihrávka nevyšla
27:28 Špačková opět vychytává dvě po sobě jdoucí střely!
26:03 Ulbrichová leží na zemi, na střídačku odchází po svých
25:17 Bartošová sportovně odevzdala míček Jihlavě
24:01 Poláčková promáchla
22:05 GÓL FBC Dobruška! 2:0
22:05 Gól Peterové D. oslavují nejen její spoluhráčky, ale také fanoušci
20:45 Hned z úvodu 2. třetiny se Dobruška zmocnila míčku  drží si ho na čepelích
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:09 Hra je momentálně v poklidnějším tempu
16:30 Bartošová chtěla obejmout zem, ale ustála to a jde si za míčkem
12:27 Bartošová se prokličkovala až k bráně Jihlavy, míček ale končí v rukou golmanky
11:54 Fléglová se pere o míček jak jen může!
05:35 Dobruška šla do breaku ale střela končí v bloku
04:45 A máme tu první gól zápasu, který si připisuje Poláčková!
04:36 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #17 Diana Peterová (1:0)
03:55 Jihlava ztrácí na půlce míček a je z toho šance pro Dobrušku, zatím ale bez gólu
03:29 Z tribun jsou slyšet podporující hlasy dubrušských fanoušků
02:34 Hra je vyrovnaná, převážně ale na polovině Jihlavy
00:01 Úvodní buly pro domácí