60
  • 60 59:57
    2

IBK Hradec Králové - EAV SK Jihlava 2:7
branky: 10. Lenka Ondráčková, 42. Tereza Kautská - 1. Kateřina Bícová, 24. Kateřina Bednářová, 24. Hanka Krčálová, 28. Hanka Krčálová, 28. Kateřina Bednářová, 40. Tereza Vytisková, 44. Kateřina Bícová; rozhodčí: David Richter - Petr Drahoňovský; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 27 - Danny Václavků 19; po třetinách: 1:1, 0:5, 1:1
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Škoda druhé třetiny, kde jsme vypadli ze hry a soupeř nám výsledkově odskočil. První a třetí třetina byla z naší strany lepší. Stále nám dělá problém kvalitní hra s balonkem v pohybu. Do obrany už je vidět zlepšení. Jihlava předvedla dnes lepší florbal a vyhrála zaslouženě. Díky soupeři za druhé kvalitní utkání v tomto týdnu a přejeme hodně zdaru zítra.
60:00 Komentář hostů Kittler Martin (Trenér): V první třetině jsme podcenili utkání, ale o pauze jsme si připoměněli, co chceme hrát a začali jsme udávat tempo hry. Zápas jsme si pohlídali a zvládli jsme ho dovést do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí při zítřejším utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:57 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
57:56 Jihlavské hrají jednoduše, přímočaře a efektivně, zatímco Hradec pomalu, zbrkle a zbytečně složitě
56:37 Kozlová sama před brankou, ale jan do golmanky
55:33 Hvězdová proklouzla jihlavskou obranou jako nůž máslem
52:40 Tomášková šla do forhandu, ale Václavků její úmysl přečetla
52:17 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #31 Lucie Tomášková.
51:04 Hradec v oslabení na míčku
50:10 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
49:09 Kopecká opět hasí propad svých spoluhráček v poli
48:27 Kopecká zasahuje
46:34 Hvězdová na Brabcovou a ta netrefuje bránu
44:58 Hradecké se teď snaží ohrožovat branku hostí s každé pozice
43:22 GÓL EAV SK Jihlava! 2:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #14 Kristýna Běhounková (2:7)
41:30 Střela Kautská nádherně zaplula v jihlavské bráně a způsobila radost všem přítomným
41:29 GÓL IBK Hradec Králové! 2:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská bez asistence (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:56 GÓL EAV SK Jihlava! 1:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:6)
39:22 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
39:00 Shrňme dění v hale: na pořadatelském stolku hnízdí DJ Havran a opravář Zip, za mantinelem si žongluje Dubíneček a na tribunách sedí zamlklí diváci.
37:35 Hradecké svou hru zklidnily a svědčí jim to
36:12 Stehlíková promáchla vysoký míček na středu
34:30 Rejmanová nestihla dorazit ránu Tomáškové
33:30 Již dvě střely ohrozily jihlavskou bránu během přesilovky
32:58 Vyloučen hráč #18 Simona Kittlerová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
29:49 Jihlavské rychle a důrazně dostupují, hradecké hráčky by měly dávat dříve balonek od hokejek
27:40 Hradci se začla sypat obranu, a tak domácí trenér zakročil oddechovým časem
27:31 Timeout IBK Hradec Králové
27:31 GÓL EAV SK Jihlava! 1:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #14 Kristýna Běhounková (1:5)
27:07 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #35 Veronika Krčálová (1:4)
25:54 První gol ve znamení nedáš, dostaneš a ten druhý si nešťastně sklepla do vlastní branky Hradečanka
23:42 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová bez asistence (1:3)
23:19 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #29 Markéta Jašková (1:2)
21:34 Miholová chtěla svůj únik ještě vyšperkovat, ale poslední klička už byla moc
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:26 Monster save Kopecké!
18:24 Drahokoupilová se drala po míček, ale nakonec fauluje
16:44 Miholová se hezky vymotala, ale Stehlíková její práci pohřbila ukvapenou střelou
14:55 Oslabení IBK je zatím docela průchoďák
14:02 Zelenodresá hráčka sama na středu míjí v tutové šanci
13:11 Vyloučen hráč #9 Lenka Tlapáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
12:37 Rozehrávka Hradce končí na jihlavské střídačce
10:33 Poměrně šťastná branka Ondráčkové, kdy zpoza brány doklepla míček o záda hostující golmanky
09:46 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #42 Lenka Ondráčková, asistoval #37 Markéta Dohnalová (1:1)
08:42 Zdravotník v akci a hra může pokračovat
08:14 Hradecké se již po několikáté nepochopily v útočné fázi hry a Jihlava tak získává balonek
06:20 Hradec dobře zapracoval do obrany a ztrátu míčku hasila Jihlava faulem
04:40 Miholová se vydala pressovat na vlastní pěst a hned se ocitla v brankové příležitosti
03:20 Hra zatím spíše na polovině domácích, které jsou viditelně opařené rychlým gólem
00:35 Hned první přečíslení a golmanka Kopecká byla bez šance
00:33 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová bez asistence (0:1)