osobní trest
  • 60 59:38
    2

Aligators Šitbořice - FbK TJ Svitavy 4:0
branky: 32. Petra Ondráčková, 48. Petra Ondráčková, 53. Karolína Kohoutková, 60. Jana Kubalíková; rozhodčí: Patrik Navrátil - Kateřina Vrlová; vyloučení: 1:3 + Aneta Niklová OS; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 18 - Anna Bartošová 16; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Mnohem lepší utkání než v minulém týdnu ve Svitavách. Hlavně druhá třetina. Ukazují se ve hře prvky, na kterých se snažíme dlouhodobě pracovat, což je dobré. Ale i přes to byl zápas hodně rozházený a neorganizovaný, těším se až tohle přejdeme a budeme hrát více v pohodě. Pozitivním prvkem byla dnes obrana, holky se vyvarovaly chybám, které nás sužovaly v minulém utkání. Díky holkám za výkon a skvělým fanouškům za podporu! Těšíme se zítra. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Opět vyrovnaný zápas bohužel ve třetí třetině nám domácí nasázeli tři goli. Naše trápení s větší produktivitou pokračuje, bybíráme si trochu nováčkovskou daň, ale do budoucna tam je obrovský potencionál. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:38 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
59:38 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy - osobní trest
59:15 Vokálová z rohu na Kubalíkovou a ta do poloodkryté branky zvyšuje na 4:0!
59:14 GÓL Aligators Šitbořice! 4:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #21 Kateřina Vokálová (4:0)
57:33 Hosté stále prohrávají o 3 branky a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo měnit. Domácí mají konec zápasu pod kontrolou.
55:47 Hodové se nepovedla přihrávka a halou se ozvala slova, která nejsou publikovatelná. Hosté však tuto nepřesnost nijak nepotrestaly.
54:12 Ponížilová udělala dvě hráčky a postupovala z boku sama, avšak střela neletěla ani na branku.
52:05 A už je to o 3 branky. Tamča Pevná adresovala přihrávku do předbrankového prostoru Kohoutkové, která se po pár odrazech k míčku dostala a zavěsila!
52:04 GÓL Aligators Šitbořice! 3:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #3 Tamara Pevná (3:0)
49:59 Velká šance domácích. Ondráčková nahrála Zimolové, ale Bartošová skvělým skokem zachraňuje.
47:02 Co se nepodařilo v přése, povedlo se po ní. Horáková nabila Ondráčkové a ta propasírovala kulatý nesmysl mezi nohy Bartošové.
47:01 GÓL Aligators Šitbořice! 2:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #69 Martina Horáková (2:0)
46:40 Aligátorky si nic moc nevytvořily a opět tu máme vyrovnaný počet hráček na obou stranách.
44:40 Přesilovku si nyní zahrají i domácí hráčky, dočkáme se využití?
44:31 Vyloučen hráč #98 Veronika Bekeová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
43:13 Aligátorky přečkaly oslabení celkem v poklidu a mohou se soustředit na hru 5 na 5.
41:57 Opět skvělá Dvořáčková!
41:12 Aligátorky nyní budou čelit přesilovce hostí.
41:11 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Buly vyhrávají domácí hráčky, Svitavy však po chvilce balónek získávají.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:52 Domácí hráčce ujel balónek a málem z toho bylo vyrovnání.
38:57 Bekeová střílí, Dvořáčková vyráží.
36:00 Dlouhý zámek Aligátorek dalším gólem nekončí, nepřišla dobrá finální přihrávka a bez ní se gól dává špatně.
34:05 Svitavy byly delší čas na balónku, avšak nepřesná rozehrávka jejich snahy na vyrovnání kazí.
31:09 A máme tu první branku! Váňová rozdala na Ondráčkovou, která elegantním sólem nedala obraně ani gólmance Svitav šanci.
31:08 GÓL Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #8 Iva Váňová (1:0)
29:37 Vokálová se svým odskokem dostala ke střele, jednoduchá práce pro Bartošovou.
28:06 Nemastnou pasáž druhé třetiny chtěla okořenit Bekeová svojí střelou z dálky, ta však letěla nad.
26:11 Standartka na vrcholu brankoviště pro Aligátorky končí na helmě Bartošové.
24:49 Bartošová skvěle zasahuje při střele Ondráčkové, Zimolová se k dorážce už nedostala.
23:00 Aligátorky v přesilovce neměly téměř nic a nyní jsou pod tlakem Svitav.
20:44 Zatím největší šanci zápasu měla hostující Ponížilová, avšak Dvořáčková skvěle kryje.
20:01 I přesto, že Aligátorky mají přesilovku, tak se nemohou dostat k balónku.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:59 Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
19:35 Dobrá střela Hodové ze standartky, avšak Bartošová chytá.
18:36 Minářová se nyní dostala ke dvěma střelám, avšak obě šly mimo branku.
17:10 Hra je aktuálně dost rozházená, spousta nepřesností na obou stranách.
13:16 Skvělý zákrok Dvořáčkové! Daňková posílala cross na Niklovou, avšak Dvořáčková včas sklapla betony a nedovolila jí skórovat.
10:53 Vokálové střílí, Kubalíková doráží, avšak stav je stále 0:0.
09:09 Dobrou střelu Horákové likviduje Bartošová s menšími problémy.
07:33 Zajímavá střela Kubalíkové z velkého úhlu však minula cíl.
06:37 Velká šance hostujících hráček, avšak Niklová nedokázala zakončit.
04:53 Aligátorky zatím více na balónku, Svitavy si připisují první střelu.
03:01 Obrovská šance Krškové! V rohu se dostala k balónku, který dovezla až před Bartošovou, ke nedotáhla svojí kličku do konce a hostující gólmanka si připisuje další zákrok.
02:06 Domácí slečny šly nyní 2 na 1, avšak finální přihrávka se nezdařila.
00:52 Velká šance domácích! Vokálová se vytočila z rohu a ohrozila hostující gólmanku.
00:01 Utkání začalo na hokejkách hostujících hráček, avšak domácí ihned získaly.