11:1
    Tomáš HANÁK
    (Mühlfait)

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:1
branky: 7. Filip Eliáš, 11. Tomáš Hanák, 13. David Šimek, 15. Ondřej Sádlo, 17. Tomáš Hanák, 28. Ondřej Sádlo, 49. Šimon Vavroušek, 50. Marek Beneš, 52. Adam Kučera, 57. Tomáš Hanák, 59. Tomáš Hanák - 56. Marek Bräuer; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 257; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 18 - Jakub Strakoš 16; po třetinách: 5:0, 1:0, 5:1
60:02 I druhý zápas v Řepích tak skončil vítězně pro domácí. Tatran čeká ještě jeden výjezdní zápas základní části proti Bohemians, který se odehraje v Lounech. Děkuji za pozornost a v play-off části se budu těšit zase napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 27 - Ostrava 19
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Pro dnešek je to všechno, Tatran bere 3 důležité body pro udržení přední příčky.
59:53 Eliáš brzdil o zeď haly.
59:07 Jurco odklonil střelu Prašivky svou botou.
58:44 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #16 Martin Mühlfait (11:1)
58:44 Strakoš dokázal Mühlfaitovu střelu vytěsnit, ale Hanák byl na správném místě a odražený míček uklidil do branky. Na tabuli máme celojedničkové skóre 11:1.
58:28 Kisugite nad břevno.
57:43 Šubert se Šindelářem si trochu spletli místo a předvedli krásné MMA. Rozhodčí situaci dokázali uklidnit.
56:29 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (10:1)
56:29 Hattrick a příspěvek za desátý gól jdou za Hanákem.
55:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #85 Lukáš Pobořil (9:1)
55:42 Přečíslení 2 na 1 potrestal Bräuer a odmazává čistý štít Jurca. 1:9 z pohledu Ostravy.
54:49 Šimek do hrudi Strakoše.
54:14 Šindelář přidal míček podavačovi.
53:42 Eliáš uklidňuje hru.
53:07 Šulcovu střelu vypíchnul Jurco špičkou boty.
52:58 Strakoš chytá dalekonosnou střelu Beneše.
52:11 Jurco si teď vysloužil několik potlesků za důležité zákroky.
51:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #23 David Šimek (9:0)
51:55 A. Kučera se prosazuje, a my zapisujeme už 9:0
51:48 Čelakovský by potřeboval přihnout čepel tak, aby mu nestřílela tak vysoko.
51:12 Jurco stále pozorný.
49:58 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #32 Martin Čermák (8:0)
49:58 Beneš zajímavým zpracováním na čepeli dokázal prohodit Strakoše. 8:0
49:08 Čelakovský zvoní na tyč.
48:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #26 Ondřej Sádlo (7:0)
48:18 Vavroušek navyšuje na 7:0
48:00 Tatranu by svědčilo přinést trochu klidu do přihrávek a zpracování míčků.
46:58 Ostrava srdnatě blokuje tatranské střelecké pokusy.
46:08 Jurco chytá střelu ze vzduchu.
44:34 Jurco byl po vykrytí střely postrčen do branky.
43:48 Němec chtěl míčkem potěšit i divácké řady.
43:13 Jurco vytasil skvělý zákrok po nevynucené ztrátě Mühlfaita.
42:44 Čelakovský obloučkem trefuje neherní část haly.
41:53 Pobořilovi nesedla přihrávka.
41:00 Sádlovu minelu nepotrestal Daniš.
40:39 Mühlfait ve výběhu nezavěsil.
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby po krátkém kolotoči vybojovali hráči Tatranu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Poslední vteřiny byly v tempu, ale střelecky vycházíme naprázdno.
39:10 Strakoš jednoruč stahhuje míček ze vzduchu.
37:08 Strakoš teď s lehkou akrobatickou gymnastikou vyboxoval míček do bezpečí.
35:27 Kreysa poslal míček do náručí sedícího Strakoše.
34:46 Hra 5 na 5.
34:31 Hanák trefil břevno.
33:37 Chatrný z vrcholu přesilovkové formace trefil jen mantinel za Jurcem.
32:56 A už má přesilovku zase Ostrava.
32:46 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
32:46 A emoce na hřišti neutichly, Šindelář se do toho opřel a opět vrací síly na hřišti do stavu 4 na 4.
32:13 Teď na hřišti probíhaly nějaké dohovory s rozhodčími, čas ale běžel dál a Tatran už rozehrává krátkou přesilovku.
30:56 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
30:56 Chvíli si zahrajeme 4 na 4, Pešat nedovoleně bránil.
30:51 Strakoš na druhé straně musí být ve střehu.
30:13 Vyloučen hráč #55 Martin Kisugite družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
30:13 Kisugite je odeslán na trestnou za sekeru.
29:43 Odložené vyloučení, Strakoš na střídačce.
29:35 Hanák rozduněl helmu Strakoše.
28:53 Košarišťan trefil hruď Jurca.
27:46 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #72 Šimon Vavroušek (6:0)
27:46 Sádlo má také nakročeno k hattricku. 6:0
27:13 Bräuer protáhnul Jurca, ale míček šel nad hřiště.
26:32 Tečovaný míček trefil strop haly. Slušná výška!
25:54 Shlédnutí videa přestupek neobjevilo, hrajeme s rovnoměrnou buly.
25:53 Stranou hry se střetl Šimek s Herblichem, zasahuje zdravotník. Hráč hostů je v pořádku, ale rozhodčí si ověřují situaci u videa.
25:12 Šulc si počkal, ale Jurco se u bližší tyčky nenechal vycukat.
24:07 Šubert z poloviny hřiště trefil Jurcovu náruč.
23:32 Herblichovu střelu chytá Jurco jednoruč.
22:58 Beneš zbořil u pořadatelského stolku Němce.
22:40 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #53 Marek Bräuer.
22:40 Domácí zatáhli za záchrannou brzdu v brankovišti Jurca, Bräuer nájezd opřel o tyčku.
22:27 Mikoláš trefil Jurca.
21:48 Jurco též.
21:25 Strakoš chytá.
20:24 Hosté oslabení přežili beze ztrát.
20:01 Druhé buly, s nerovnoměrným počtem hráčů na hřišti, vyhrává Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:55 Míček v poslední půlminutě tráví více času mimo hřiště než na něm.
19:27 Teď míček proletěl těsně před našimi hlavami.
19:25 Šindelář z úhlu trefil břevno.
18:51 Strakoš chytá míček za asistence čepelí.
18:24 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
18:24 Krátké odložené vyloučení, kterého si nevšiml ani Jurco, se mění na standardní. Pobořil sedí za opakované přestupky.
17:37 Boček dostává naloženo u střřídačky Ostravy.
16:17 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:0
16:17 Hanák odbíjí pátou a nabíhá na hattrick.
16:11 Beneš štrejchnul tyčku.
14:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:0
14:12 Sádlo, který zatím bezchybně betonuje útočné akce hostů, se prosazuje i jako střelec gólu. 4:0
13:29 Němec trefil boční síť branky Jurca.
12:22 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #4 Filip Eliáš (3:0)
12:22 Šimek se nenechal zaskočit Strakošovým chycením-nechycením míčku, a dotlačil ho za brankovou čáru.
11:00 Hosté nechtějí zůstat pozadu, Jurco v akci.
10:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
10:40 Hanák vyslaný Benešem trefuje branku. 2:0
10:32 Čelakovský trefil síť za hřištěm.
09:29 Jurco skluzem na boku chytil míček.
08:27 Domácí lavička reklamovala teč při autu, ale z hostů ji nikdo nepřiznal, a tak rozhodčí nechali míček Ostravě.
07:32 Strakoš lovil míček zpod sebe.
06:30 L. Kučera prověřil pozornost Jurca.
06:10 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:0)
06:10 Eliáš propálil Strakoše a otevírá dnešní gólový účet. 1:0 pro Tatran.
05:11 Jurco křičel na své spoluhráče, nakonec ale musel zasahovat sám.
04:23 Někdo z hráčů bude muset měnit florbalku, jejíž ulomená čepel zůstala ležet na hřišti.
03:38 Hanák trefuje gólmana.
03:04 Strakoš likviduje tři střely v řadě.
02:22 Courtside diváci na domácí polovině haly měli příležitost vyzkoušet si roli podavače.
02:02 Boček zadovkou trefil zámezí.
01:02 Šulc prověřil pozornost Jurca.
00:01 Úvodní buly do zápasu pro Ostravu.
00:00 Ženy Tatranu před necelou hodinou završily své působení v základní části výhrou nad Libercem. O totéž se jistě budou snažit i jejich mužské protějšky, které dnes čeká poslední domácí zápas základní části. Do něj vstupují jako vedoucí tým s 57 body, ale na záda jim dýchá Mladá Boleslav a Vítkovice. Ostatně boje o první čtyřku a pořadí v ní budou líté až do konce, Sparta s Chodovem se dělí o 4-5. místo s 51 body. Hosté z Ostravy drží osmou příčku se 32 body a musí se mít na pozoru před Lípou a Vinohrady (oba 28 bodů). O napínavý zápas tak máme postaráno.
00:00 Oba týmy již máme na hrací ploše, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 A dnes již podruhé krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 25. kolo flobralové Livesport Superligy mezi týmy ESA logistika Tatran Střešovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Zápas si jako již tradičně můžete užít přímo s námi v hale, kde na vás čekají i přestávkové soutěže, nebo u video/online přenosu.