10:0
    Jan ŘEHOŘ
    (Šebek)

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:0
branky: 25. Jaroslav Petrák, 25. Karel Petrák, 33. Patrik Šebek, 33. Ondřej Kawulok, 36. Jaroslav Petrák, 41. Tomáš Kvasnica, 42. Ondřej Kawulok, 56. Jaroslav Petrák, 57. Šimon Batkovič, 60. Jan Řehoř; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 10 - Aleš Křepelka 10, Mikuláš Futschik 4; po třetinách: 0:0, 5:0, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
59:49 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #7 Patrik Šebek (10:0)
59:29 Vinohrady v šanci, ale Hyršl opět skvěle chytá.
58:11 Dobrá šance domácích, ale Virga netrefuje branku.
57:37 Krebner zablokován a do konce zbývají poslední dvě minuty.
56:36 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #24 Vojtěch Bílek (9:0)
56:36 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Mikuláš Futschik družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
55:57 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (8:0)
54:55 Vyloučen hráč #74 Daniel Gärtner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
54:31 Šebek zablokován a domácí rozehrávají z rohu.
52:43 Ostrý zákrok Čudy oceněn rozhodčími vyloučením.
52:42 Vyloučen hráč #14 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
49:52 Přesilovka Vinohrad je zatím nebezpečná, ale domácí dobře blokují.
48:53 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:43 Hyršl teď skvěle chytá několik šancí.
45:39 Hra přerušena pro zničení míčku.
43:51 Gajdoš se ohnal po protihráči a rozhodčí vylučují.
43:38 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
41:31 Dvě rychlé branky domácích a vypadá to, že o výsledku je rozhodnuto.
41:29 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #9 Matyáš Krebner (7:0)
40:45 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:0)
40:03 První faul třetí třetiny si připisují Vinohrady a následně nebezpečně střílí Kvasnica.
40:00 Střely ve 2. části: 11:2
39:19 Druhá třetina pomalu končí. Domácí potvrzují svojí herní dominanci v zápase.
36:01 Kros Řehoře na Šebka, ale Křepelka chytá helmou.
35:41 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (5:0)
35:15 Vinohrady zatím dobře blokují a domácí nejsou zatím úspěšní.
33:59 První přesilová hra i pro domácí.
33:54 Vyloučen hráč #30 Matěj Horák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
32:40 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #12 Karel Petrák (4:0)
32:12 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #18 Jan Řehoř (3:0)
31:27 Brejk Vinohrad a Hyršl dobře zmenšil úhel a chytá.
28:46 Za vysokou hůl byl nařízen nájezd, který ale Řehoř svou forhendovou kličkou neproměnil.
28:45 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #18 Jan Řehoř.
26:38 Pěkná souhra Vinohrad, ale Hyršl opět chytá.
26:02 První přesilová hra utkání. Batkovič sekl a je po právu vyloučen.
24:59 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
24:24 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:0)
24:00 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (1:0)
23:48 Řehoř od mantinelu jen do bližší tyčky.
22:36 Bryndova střela mimo branku.
20:01 Začala druhá třetina a první střela z hokejky hostí.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:23 Trocha emocí po zákroku domácích, ale rozhodčí zatím nemají důvod vylučovat.
18:34 Virga fauluje v rohu a míček mají hosté.
17:55 Bohemka zatím hodně na míčku, ale Vinohrady zatím v zodpovědném bloku.
16:16 Čuda zlomil svojí hůl skvělým blokem Batkovičovi střely.
16:01 Horák sám na branku, ale Hyršl opět skvělý.
13:37 Stuchlík nebezpečně střílí, ale Hyršl pozorný.
12:04 Bohemka se zatím nemůže trefit do branky.
10:19 Řehoř se těžce zvedá po souboji na středu.
08:23 Petrák J. z výběhu opět netrefuje branku.
06:01 Pergler sám na Hyršla, ale dobrý návrat Buršíka znepříjemnil zakončení a Hyršl pohodlně chytá.
02:55 Střela domácích míří nad branku. Domácí jsou zatím aktivnější.
00:01 Úvodní buly pro domácí. Šebek na míčku.