• 60 59:48
    9:10
    (Vávra)

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:10
branky: 5. Patrik Rozkovec, 10. Jakub Kopecký, 15. Prokop Ferdan, 19. Jakub Mádlo, 20. Filip Smutný, 23. Jakub Faksa, 27. Vojtěch Wiener, 45. Jakub Kopecký, 53. Jakub Faksa - 7. Marek Vávra, 26. Radim Slunečko, 38. Mikuláš Komárek, 47. Mikuláš Komárek, 47. Mikuláš Komárek, 48. Vojtěch Petráň, 54. Vojtěch Klápa, 58. Vojtěch Klápa, 58. Marek Vávra, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3 + Jakub Pařízek 4:6; využití: 3:1; diváků: 364; zásahy brankářů: Petr Chlad 24 - Tadeáš Dittrich 17; po třetinách: 5:1, 2:2, 2:7
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Jakub Faksa , Chodov - Mikuláš Komárek
60:00 Střely celkem: Liberec - 26 , Chodov - 34
60:00 Střely ve 3. části: 4:19
59:59 Chodovu se podařil opravdu dokonalý obrat a bere všechny tři body.
59:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (9:10)
59:48 Míček dopinkl za Chlada Ondrušek.
59:22 Emočně vypjatý zápas.
59:13 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:05 Začala poslední minuta třetí třetiny.
57:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (9:9)
57:40 Hosté srovnávají stav utkání a znovu se šesti hráči v poli.
57:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #26 Tomáš Sýkora (9:8)
57:13 Chodov přidává další branku při hře v šesti.
53:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:7
52:52 Chodov znovu v šesti.
52:14 GÓL FBC Liberec! 9:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #24 Marek Korych (9:6)
52:14 Liberec akcí na jeden dotyk využívá přesilovu hru.
51:43 Domácí celek přežil dlouhé oslabení a te'd ho čeká přesilová hra.
50:28 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
50:28 Diváci uvidí znovu hru 4 na 4.
49:43 První dvě minuty Liberec přežil.
49:18 Ondrušek pouze do libereckého bloku.
48:20 Kopeký zkoušel ohrozit hostující branku.
47:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #14 Ondřej Vošta (8:6)
47:43 Vyloučen hráč #88 Jakub Pařízek družstva FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost
47:43 Liberec bude ve čtyřminutovém oslabení.
46:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (8:5)
46:40 Chodov hraje přesilovku 6 na 4.
46:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (8:4)
46:22 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry
46:22 Liberecká výzva byla neúspěšná a Rozkovec bude muset odsedět dvě minuty.
46:00 Chodov vybojoval míček a jde znovu do šesti.
44:30 Chodov už to zkouší se šesti hráči v poli.
44:01 GÓL FBC Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #73 Vojtěch Wiener (8:3)
44:01 Kopecký utekl chodovké obraně a beckhandem přidává další branku.
42:40 Chlad chytá další chodovský pokus.
42:16 Mádlo z dobré střelecké pozice minul bránu.
40:01 I třetí úvodní buly třetiny vyhrál Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:01 Časomíra začala ukazovat poslední minutu druhé třetiny.
37:50 Dnešní pondělní zápas se přislo podívat 364 diváků.
37:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #21 Marek Vávra (7:3)
37:20 Těsně po vypršení libereckého trestu se prosazuje Komárek střelou do středu brány, jelikož Chlad už ležel.
36:55 Chodov si zahraje krátkou přesilovou hru.
35:34 Chodov trefuje tyč.
35:18 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
35:18 Síly na hřišti se vyrovnají.
34:46 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
34:46 Chodov znovu poskytl Liberci možnost skórovat v přesilové hře.
33:55 Liberecká akce na jeden dotyk končí nepřesnou nahrávkou od Ferdana na Wienera.
32:53 Hostující tým v plém počtu. Liberec kraťoučkou přesilovku nevyužil.
31:55 Wienerova střela málem doplachtila za záda Dittricha.
30:47 Liberec si zahraje přesilovou hru 4 na 3.
30:45 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
30:18 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
30:18 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
30:18 Uvidíme hru 4 na 4.
29:35 Další chodovská střela šla mimo bránu.
26:45 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (7:2)
26:45 Wiener odpovídá na branku Slunečka. Domácí hráč dokázal míček postrčit mezi dvěma chodovskými hráči.
25:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #83 Antonín Votava (6:2)
25:47 Slunečkova střela od mantinelu skončila v zadní části brány.
25:25 Chlad vs Vávra..domácí golmén z tohoto souboje vyšel vítezně
24:00 Chlad musel vyjet až na roh velkého brankoviště a zamřil chodovský pokus.
22:07 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #55 Prokop Ferdan (6:1)
22:07 Liberec využívá i druhou přesilovou hru, tentokrát se trefuje Faksa ze středu hřiště.
21:02 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
20:15 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:54 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #93 Vojtěch Janeček (5:1)
19:54 Chybu v chodovské rozehrávce vystihl Janeček, který nahrál Smutnému a tern v krkolomné pozici dokázal skórovat.
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:05 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #95 Filip Kučera (4:1)
18:05 Kučera na slepo poslal míček do brankového prostoru a ten propadl až na Mádla a ten trefuje zcela odkrytou bránu.
15:28 Klápa nastřeluje tyč a od tyče se míček odrazil pod tělo Chlada.
14:48 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:1)
14:48 Liberec využívá svojií početní výhodu. Wienerova žabka prošla na Ferdana a ten míček poslal do břevno.
13:32 Vyloučen hráč #85 Jakub Dufek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
13:32 Liberec si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání.
11:45 Další závar chodovskou brankou, který Liberec znovu nevyužil.
09:04 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (2:1)
09:04 Kopecký tváří tvář dokázal překonat Dittricha v bráně střelou do lévého horního rohu.
07:25 Chlad v bráně neměl problém se skřelou Skřivánka.
06:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:1)
06:40 Akce Chodova dva na jednoho skončila brankou do prázdné brány.
04:47 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #95 Filip Kučera (1:0)
04:47 Na pravé straně velkého brankoviště se úplně sám ocitl Rozkovec, Kučera si toho dokázal všimnout a nasměroval na něj svoji nahrávku.
03:35 Další závar před chodovskou brankou i tentokrát bez branky.
03:00 Faksa nebyl daleko od vstřelené branky.
02:06 Janečkovu střelu zablokoval Skřivánek.
01:15 Chodov na míčku a začínají opatrně míček posouvat na útočnou polovinu.
00:01 Dnešní televizní utkání je rozehráno, míček vybojoval Liberec, ale Chodov ihned napadá.