4:9
    Daniel LUDVÍK
    (Čáslava)

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 4:9
branky: 12. Daniel Péc, 39. Michal Klápa, 40. Jiří Šťovíček, 53. Michal Klápa - 3. Matouš Burian, 3. Martin Obuškevič, 8. Tomáš Čáslava, 18. Vilém Doležal, 28. Matouš Burian, 31. Adam Štyler, 36. Vilém Doležal, 46. Matěj Boček, 58. Daniel Ludvík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Daniel Váradi 25 - Ondřej Matiášek 15; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
57:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #34 Tomáš Čáslava (4:9)
57:20 Domácí v šesti.
56:29 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:03 Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, Matiášek je však proti.
52:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (4:8)
49:40 Na domácích hokejkách je již vidět nervozita, moc by chtěli, ale nejde jim to.
48:23 Klápa pouze do boční sítě.
46:37 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
45:42 Další dva zákroky Matiáška.
45:06 GÓL BLACK ANGELS! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #17 Matouš Burian (3:8)
42:30 Dobrý blok Šťovíčka.
41:58 Matiášek opět bezchybný.
40:01 První buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
39:57 Šťovíček se dostal k odraženému míčku a dává třetí gól Karlových Varů.
39:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #86 Jiří Šťovíček, asistoval #78 Michal Strachota (3:7)
38:34 Lebeda našel na pravém křídle volného Klápu a ten ranou bez přípravy snižuje.
38:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #13 Jiří Lebeda (2:7)
37:16 V hale nyní panuje poměrně komorní atmosféra, nelze se však divit, vzhledem k posledním výkonům jistě fanoušci očekávali dnes jiný průběh.
35:17 Dva hráči Black Angels běželi sami na Váradiho a s nabídnutou šancí si bez problémů poradili.
35:16 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #99 Jakub Renčín (1:7)
34:05 Domácí přeskládali své formace, efekt jim to však nenese.
30:47 Domácí jsou zralí na ručník, nestíhají v ničem a Blaci v pohodě přidávají další branku.
30:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #44 Lukáš Procházka (1:6)
30:30 Strachota kličkou do backhendu neuspěl.
27:11 Burian zůstal sám za obranou a bez problémů překonává Váradiho.
27:10 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:5)
25:19 Váradi musel vytáhnout dva těžké zákroky.
22:44 Drobná rozmíška mezi Šťovíčkem a Doležalem u domácí branky.
21:35 Péc byl čistě obrán o míček Obuškevičem.
20:01 První buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:05 Začala poslední minuta první třetiny.
17:09 Doležal tečoval míček těsně před brankou a je to opět o tři góly.
17:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:4)
16:46 Péc po výběhu z rohu netrefil branku.
16:01 Burian se sám před brankou snažil vymíchat Váradiho, ten mu míček vypíchl rukou.
15:21 Ludvík z dobře pozice přestřelil.
14:15 I Black Angels zahráli svou přesilovku mizerně a největší šance v ní měli domácí.
13:05 Strachota v oslabení prověřil Matiáška.
12:10 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
11:37 Kún se protáhl obranou a vypálil, odražený míček se dostal k Pécovi a ten nekompromisně uklízí míček do sítě.
11:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Daniel Péc, asistoval #12 Vojtěch Kún (1:3)
09:44 Obuškevič kombinuje na vlastní polovině a čeká na vhodný moment k zakončení.
08:01 Domácím nefunguje ani přesilová hra, nejenže nedali gól, ale sami navíc inkasovali.
07:06 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (0:3)
06:15 Vyloučen hráč #44 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
04:11 Domácí jsou jak opaření a kupí jednu chybu za druhou.
02:56 Obuškevič vypálil z poloviny, Váradi měl zakrytý výhled a neměl tak šanci reagovat.
02:55 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #93 Radek Hanák (0:2)
02:03 Burian backhnedovou střelou otevírá skóre.
02:02 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #93 Radek Hanák (0:1)
01:21 Po chybě v rozehrávce musel poprvé do akce Váradi.
00:01 První buly pro domácí.