3:9
    Tom ONDRUŠEK
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
branky: 8. Ivan Pergler, 32. Tomáš Gärtner, 46. Daniel Keller - 12. Lukáš Kafka, 12. Mikuláš Komárek, 14. Marek Matoušek, 15. Mikuláš Komárek, 24. David Horký, 30. Jiří Bauer, 34. Matěj Jambor, 50. Daniel Eremiáš, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 24 - Tadeáš Dittrich 15; po třetinách: 1:4, 1:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek bez asistence (3:9)
55:11 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
52:22 SKV si vzalo time-out a zvolili taktiku hry bez golmana.
52:21 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:12 Vinohrady mají výborné šance na gol a mají k tomu i tvrdé střely. Golman Chodova je ale docela neproniknutelná zeď.
49:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #48 Lukáš Kafka (3:8)
45:08 Vinohrady se mezi soupeři propletli jak mezi kužely a jasnou, čistou střelou si připisují další gol v zápase.
45:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #32 Pavel Hájek (3:7)
42:14 Začátek třetí třetiny se drží v pomalejším tempu, než třetiny předchozí. Chodov hraje klidně a cílevědomě.
40:00 Střely ve 2. části: 2:14
39:02 Vinohrady se vší silou snaží ukořistit míček a připsat si další gol. Chodov ale říká těžké NE!
33:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #19 Radim Slunečko (2:7)
31:50 SKV tvrdě vyjelo vstřív brance soupeřů a skvělou střelou zakončilo.
31:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (2:6)
29:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #26 Tomáš Sýkora (1:6)
29:16 Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
26:31 Chodov je více na míčku, Vinohrady využívají jejich chyb a jakoukoliv šanci mají, se snaží využít ve svůj prospěch.
23:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:5)
21:36 Chodov drží soupeře před brankou a zkouší kličky, jak se přes hráče dostat.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
15:34 I přes slabší začátek, Chodov ukazuje, že střely na bránu mu jdou.
14:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #21 Marek Vávra (1:4)
13:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #19 Radim Slunečko (1:3)
12:00 Chodov tvrdě přistupoval k soupeřům a to mu, jak je vidět vyplatilo. Dvěma rychlými góly se dostali do vedení.
11:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
11:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:1)
07:19 Vinohrady vytvořili na soupeře velký tlak a slyšeli jsme cinknutí do jejich branky.
07:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #25 Ondřej Pužman (1:0)
04:49 Vinohrady měli velikou snahu se dostat za brankáře Chodova. Jejich obrana ale zůstala v oslabení neporušena.
03:55 SKV hodně tlačí na soupeře, rychle se pohybují a snaží se protivníky také zmást.
02:48 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
00:01 Dámy a pánové, vítáme Vás u online přenosu utkání superligy mezi Sokolem Královskými Vinohrady a Chodovem. Přejeme příjemnou zábavu.