11:5
    Jakub ČERNÝ
    (Kalina)

ESA logistika Tatran Střešovice - BUTCHIS 11:5
branky: 27. Martin Kisugite, 27. Jakub Boček, 29. Tomáš Hanák, 30. Matěj Čelakovský, 41. Marek Beneš, 44. Milan Meliš, 48. Milan Meliš, 52. Matěj Čelakovský, 53. Matěj Havlas, 56. Jonáš Kreysa, 57. Ondřej Sádlo - 19. Jakub Černý, 44. Michael Petráň, 53. Jakub Černý, 57. Štěpán Novák, 59. Jakub Černý; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Körber 13 - Eduard Vladař 26; po třetinách: 0:1, 4:0, 7:4
60:01 Nemastný neslaný začátek zápasu se nám nakonec proměnil v zajímavou přestřelku. Od nás je to dnes vše, díky za pozornost a budu se těšit někdy příště zase napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 37 - Butchis 18
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 Novák ještě zkusil střelu, ale jenom do bloku. Končíme tak za stavu 11:5 pro Tatran.
59:33 Körber máchnul rukou do vzduchu a zabránil gólu.
58:58 P. Novotný schytal souboj u mantinelu a svalil se na zem. Zdravotnice nakonec zasahovat nemusela.
58:32 GÓL BUTCHIS! 11:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (11:5)
58:32 Černý v šesti završuje hattrick. 5:11
57:10 Kreysa netrefil prázdnou branku.
56:59 Vladař opět na střídačce.
56:43 GÓL BUTCHIS! 11:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #14 Tomáš Vondruška (11:4)
56:43 Butchis v šesti umí. Novák snižuje na 4:11
56:13 Vladař pádí na střídačku, Butchis zkouší hru v šesti.
56:10 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #23 David Šimek (11:3)
56:10 Sádlo zvyšuje na 11:3 a přidává gól do projektu GólNaDruhou.
55:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #11 Adam Kučera (10:3)
55:55 Gól bude potvrzovat video. Kreysa potvrzen střelcem desáté branky Tatranu.
55:09 Beneš mířil pod ruku Vladaře, ale ten míček zachytil.
53:47 Körber si počkal na Petráňův manévr a vychytal ho.
53:31 Körber nadvakrát připraven.
52:56 GÓL BUTCHIS! 9:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (9:3)
52:56 Černý si vychutnal prázdnou branku a také má blízko k hattricku. Snižuje na 3:9 z pohledu Butchis.
52:32 Míček nevydržel nápor hráčů na buly.
52:30 Timeout BUTCHIS
52:30 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (9:2)
52:30 Havlasův gól přinutil hosty vybrat timeout.
51:59 Vladař přiznal teč, rozehrávka pro domácí.
51:42 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #23 David Šimek (8:2)
51:42 Další náběh na hattrick, Čelakovský asi ani neví, jak ten gól dal. 8:2
51:07 Domácí uchránila dobře postavená tyčka.
50:47 Černý zkusil překvapit Körbera přímo z rozehrávky z rohu.
50:11 Spíše komorní atmosféru zajišťuje 120 diváků. Děkujeme za přízeň i v novém roce.
48:05 Waldova střela skončila tečí od obrany Tatranu a skoro zaplula za Körbera.
47:23 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #37 Matěj Havlas (7:2)
47:23 Meliš má náběh na hattrick, proměňuje přesilovku. 7:2
45:35 Vyloučen hráč #97 Štěpán Novák družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání
45:35 Odložené vyloučení se mění na standardní, Novák jde odsedět trest za nedovolenou hru v šesti.
45:05 "Vypadni!" zaznělo ze střídačky Butchis. Rozhodčí si ale všimli, zvedli ruku a Körber pádí na střídačku.
44:52 Novák zvedl střelu až moc.
43:57 GÓL BUTCHIS! 6:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #3 Michael Petráň, asistoval #64 Jan Waldhauser (6:2)
43:57 Petráň nelenil a po 26 vteřinách od posledního gólu snižuje na 2:6 z pohledu Butchis.
43:31 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (6:1)
43:31 Meliš navyšuje na 6:1
42:10 Maňour oběhnul branku a Körber měl co dělat, aby stihl zalehnout na bok a uchránit brankovou čáru.
40:51 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (5:1)
40:51 Pátou odbil Beneš.
40:01 I poslední buly ovládl Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 14:2
39:59 V poslední vteřině se Maňour opřel do střely, ale trefil čepel bránícího hráče. Druhou třetinu odepisujeme se stavem 4:1 a uvidíme, jak se vyvine poslední dějství regulérní hrací doby.
38:56 Boček rozdunil helmu Vladaře.
38:15 Körber se natáhnul po míčku za velkým brankovištěm.
37:45 Havlasova točená střela skončila v autu.
37:28 Míček líznul brankovou konstrukci za Vladařem.
36:53 Čelakovský zastavil Walda nedovoleně, míček pro Butchis.
35:30 Butchis v přečíslení 3 na 1 nevyužili příležitosti.
33:50 P. Novotný provedl kung-fu kop, ale ke hře mu to nepomohlo.
32:45 Vladař lapá.
30:11 Körber likvidoval několik nekrytých hráčů.
29:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
29:43 Čelakovský vymetl růžek nad ramenem Vladaře. 4:1
28:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #70 Milan Meliš (3:1)
28:18 Hanák odskakuje na 3:1
28:04 Körber schytal střelu do helmy a pak ještě musel zasahovat proti dorážkám a přečíslení.
27:45 Čelakovský trefil čistě Vladaře.
26:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček bez asistence (2:1)
26:55 První gól domácí naladil, po 24 vteřinách Boček navyšuje a dostává Tatran poprvé do vedení.
26:31 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #55 Martin Kisugite, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1)
26:31 Domácí fanoušci mohou mít konečně radost, zvýšený tlak přinesl gól od Kisugiteho. A máme srovnáno.
25:33 Šimkova střela štípla Vladaře do rukou.
24:47 Eliášovu střelu neměl kdo dorazit.
24:31 Petráň přestřeluje hřiště.
24:10 Körber zmenšil úhel a chytá.
23:34 Vladař na několikátý pokus chytá horký brambor.
22:53 Kisugite z půlového kruhu trefil Vladaře.
22:31 Körber v zápřahu.
22:15 P. Novotný trefil boty Eliáše.
21:25 Kreysa netrefuje.
20:46 Kalina přizvedl střelu, a tak místo růžku branky Körbera vymetl aut.
20:01 Druhé buly do úvodu třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:59 Šimek už nestihl zakončit, skóre tak zůstává 0:1 z pohledu Tatranu. Uvidíme, s čím přijdou trenéři do dalších třetin.
19:13 Míček se odrazil od břevna Vladařovy branky.
18:51 GÓL BUTCHIS! 0:1
18:51 Oproti domácím hosté svoji přesilovku využili, Černý otevírá dnešní gólový účet.
18:37 Vyloučen hráč #92 Matěj Čelakovský družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
18:37 Čelakovský jde odsedět hru v šesti.
18:24 Sádlo do hrudi Vladaře.
17:40 Nápad z holí Tatranu dobrý, míček orazítkoval jenom mantinel za brankou.
16:30 Vladař zajímavým skokem nohama napřed a jejich sklapnutím uzmul míček.
15:44 Hanák skoro zavítal mezi diváky na CourtSide.
14:46 Vladař stále v pozoru.
13:36 T-Rex už už chtěl pomoct hráčům na hřišti. Je otázka, zda by pomohl, a rozhodčím by se to asi moc nelíbilo.
13:00 Kreysa hodil J. Novotného za mantinel.
11:47 Butchis oslabení přežili.
11:33 Do třetice Meliš, tentokrát tyč.
11:01 Meliš trefil po cestě botu protihráče.
10:40 Melišovi střela nesedla.
10:18 Havlas z vrcholu "domečku" trefuje Vladaře.
09:48 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
09:47 Drastich jde sedět za sekeru.
08:55 Odložené vyloučení, Körber pádil na střídačku.
07:23 Čelakovský po souboji s Václavíkem skončili oba na zemi.
06:53 Sádlo trefuje rameno Vladaře.
06:19 Vladař zazdil branku.
05:16 Körber lapá míček.
03:56 Kisugiteho střela končí tečovaná v autu.
02:25 Körber měl podruhé v krátkém intervalu co dělat s uniklým hráčem Butchis.
01:59 Vladař dlouhým výhozem vyzval Velebu, ten neproměnil.
00:45 Na druhé straně měl Vladař štěstí, že v brankovišti nedorážel nikdo z Tatranu.
00:36 Černý si udělal výlet na domácí polovinu a zaměstnal Körbera.
00:01 Úvodní buly zápasu ovládl Tatran.
00:00 Oba týmy si již v novém roce odbyly jeden zápas. Tatran je po 17 utkáních na druhém místě se 42 body; stejně je na tom i Sparta s jedním zápasem navíc, o jeden bod více mají první Vítkovice. To BUTCHIS jako nováček soutěže bojuje spíše na druhém konci tabulky o udržení příslušnosti k lize, po 18 zápasech mají 10 bodů a jsou třináctí. Favorita bychom měli, ale hosté umějí trápit i zkušené týmy. Tak uvidíme.
00:00 Lineupy už nám plní plochu, tak mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Poprvé s letopočtem 2024 se vám můžeme ohlásit ze Sportovního centra Řepy, a tak nám, pořadatelům, dovolte popřát vám vše nejlepší do nového roku. Dnes máme na programu 19. kolo florbalové Livesport Superligy mezi týmy Tatranem Střešovice a BUTCHIS. Zápas si můžete, jako již tradičně, přijít užít k nám do haly (a třeba se i zúčastnit přestávkových soutěží), nebo na placené videoplatformě či u online přenosu.