4:8
    Jakub SEIBERT
    (Krajcigr)

SOKOLI Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:8
branky: 17. Radek Drba, 23. Ondřej Hurt, 28. David Žáček, 57. Ralfs Polis - 4. Václav Vavruška, 20. Daniel Štěrba, 32. Václav Vavruška, 42. Tomáš Pšenička, 43. Ondřej Kopič, 52. Radek Krajcigr, 53. Radek Krajcigr, 59. Jakub Seibert; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 182; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - Jan Dvořák 12; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
58:59 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #77 Radek Krajcigr (4:8)
58:59 Seibert potvrzuje výhru hostujícího celku.
56:52 Dokáží SOKOLI využít další gól ze situace 6 na 5?
56:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #23 David Žáček (4:7)
55:52 SOKOLI nadále hrají v šesti.
55:30 Pakosta byl teď tvrdě dohrán. Snad to jeho koleno vydrží.
54:08 Branka Machatého nebyla uznána z důvodu faulu, který předcházel vstřelenému gólu.
52:54 SOKOLI zkouší hru v šesti.
52:50 Timeout SOKOLI Pardubice
52:50 Pardubická střídačka se snaží reagovat na nepovedený průběh třetí třetiny timeoutem.
52:01 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:7)
52:01 A rázem je rozdíl čtyřbrankový. Krajcigr opět skóruje.
51:48 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #29 Ondřej Kopič (3:6)
51:48 Krajcigr krásně trefil ze vzduchu. Haleš bezmocný. Lípa odskakuje do tříbrankového vedení.
50:01 SOKOLI vytáhli své obranné postavení, Česká Lípa se však zbytečně nezbavuje balónku a zkušeně celou situaci vyřešila.
49:01 Dobrá střela Kaluži, Dvořák pozorný.
45:11 Vyloučen hráč #2 Ralfs Polis družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
45:04 Tvrdá srážka Drby se Slaným. Snad budou oba v pořádku.
44:31 Dnešní utkání sleduje zde na Dašické 182 diváků. Děkujeme!
43:02 SOKOLI úplně vypadli z rytmu. Vavruška opět nebezpečně střílel. Lípa na začátku třetí třetiny jasně lepší.
42:01 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:5)
42:01 Lípa během 33 vteřin otáčí stav utkání.
41:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #92 Radim Křenek (3:4)
40:23 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:55 HALEŠ MONSTERSAVE!
36:30 Dobré střídání Pardubic, kteří více než minutu mačkají svého soupeře.
34:55 Drahný mohl být slavný a vstřelit čtvrtou branku Pardubic, bohužel však neměl mířídila seřízena správně.
33:12 O dobrou atmosféru na Dašické se stará především kotel hostujících fanoušků. Smekáme klobouček, že i na adventní neděli jste se vydali k nám do Pardubic, děkujeme!
31:23 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:3)
31:23 Hezká akce České Lípy po pravém mantinelu, Vavruška zkušeně zavěsil.
29:29 Mlejnek teď tvrdě dohrál Bínu u mantinelu, domácí mají rozehru od mantinelu.
27:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #71 Radek Drba (3:2)
27:27 Drba teď parádně našel Žáčka a ten se štěstím dostal míček za Dvořákova záda. SOKOLI vedou.
26:06 Nezval krásně našel krosem Bínu, ten ale trefil pouze nohu brankáře Dvořáka.
25:23 Ani druhou přesilovou hru nedokázali pardubičtí využít.
24:26 Lípa hraje oslabení velmi chytře. SOKOLI jsou zatím málo nebezpeční.
23:25 SOKOLI mají druhou přesilovku v utkání. Budou v ní úspěšnější, než v té první?
23:23 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky
22:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #11 Přemek Pakosta (2:2)
22:18 Hurt se nejlépe zorientoval před brankou Lípy a srovnává stav zápasu.
20:15 Celých 15 vteřin probíhal souboj o míček na vhazování. Rozhodčí tuto úsměvnou situaci ukončili a nařídili nové buly.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #92 Radim Křenek (1:2)
19:18 Štěrba nachytal Haleše na přední tyč. Lípa se bere zpět vedení.
18:42 Aktivní Kopič opět prověřil Haleše v brance domácích, ten chytá.
17:25 Česká Lípa hledá cestičku do pardubické obrany.
16:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #23 David Žáček (1:1)
16:06 Žáček skvěle vyřešil situaci 2 na 1 a Drba měl již lehkou pozici. Stav utkání srovnán.
14:39 První přesilovka utkání nebyla využita. Paradoxně větší šanci měli českolipští, ale Vavruška nepřekonal Haleše.
13:21 SOKOLI jsou v přesilové hře zatím neškodní.
12:39 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
11:46 Hrubou chybu v pardubické obraně nedokázal Pekárek potrestat.
09:23 Vavruška pouze do bloku Nezvala.
07:46 Dlouhá pasáž bez přerušení, během které se krom pár náznáků rodicích se brejků vůbec nic nestalo.
07:01 Jíž více než dvě minuty nepůjčili SOKOLI balónek svému soupeři. Bohužel žádná střela z toho nebyla.
05:01 SOKOLI se nyní snaží postupnou rozehrávkou dostat do útočného pásma.
03:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
03:30 Vavruška se dobře zorientoval na středu hřiště a skvěle umístil. Lípa vede 1:0.
01:50 Haleš úspěšný proti střele Kopiče.
01:11 Lípa drží míček na svých hokejkách a tlačí Pardubice.
00:23 Úvodní bule pro domácí tým.