Lukáš HÁJEK
  • 60 59:48
    2

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:11
branky: 6. Matouš Burian, 7. Tomáš Čáslava, 50. Matouš Burian, 54. Marek Fryš - 9. Adam Zubek, 9. Adam Šmíd, 11. Jan Šebesta, 18. Martin Gattnar, 23. Rostislav Gattnar, 27. Lukáš Hájek, 39. Adam Zubek, 40. Jan Šebesta, 40. Adam Palčinský, 43. Lukáš Fukala, 49. Adam Šmíd; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 42; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 13, Marek Netopilík 2 - Lukáš Souček 10; po třetinách: 2:4, 0:5, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:59 Vítkovice drama nepřipustily a získávají dnes 3 body.
59:48 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
59:48 Vyloučen hráč #44 Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
58:48 2 fauly na Hromadu, v posledních vteřinách uvidíme ještě hru 6 na 3.
58:40 Štyler sám před Součkem, balónek mu sjel z čepele.
57:50 Burian to teď zkoušel 2x od mantinelu. Jeho střely ale nenašly cíl.
55:25 Timeout BLACK ANGELS
55:25 Bleci si berou oddechový čas a zkusí si hru v 6.
53:40 GÓL BLACK ANGELS! 4:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #17 Matouš Burian (4:11)
53:40 Souhra do prázdné brány, kterou zakončuje Fryš. Bleci využívají přesilovku.
52:28 Vyloučen hráč #44 Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:28 Hájek teď sestřelil Bačinského a Bleci si vyzkouší přesilovku.
49:08 GÓL BLACK ANGELS! 3:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #21 Kristián Kozák (3:11)
49:08 Burian si proklestil cestu, položil si gólmana Součka a pohodlně zakončil.
48:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:11)
48:24 Šindler získal míček na středu a jen přihrál Šmídovi, který zakončil do poloodkryté brány.
47:20 Fryš nevyužil brejk 2 na 1 a raději uklidnil situaci.
46:50 Sirotek vystihl rozehrávku, ale při střele nezamířil přesně.
45:09 Palčínský fauloval při napadání, na míčku zůstanou Bleci.
43:45 Burianova střela mimo. Souček nemusel zasahovat.
42:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (2:10)
42:26 Brejk Vítkovic a Fukala uklízí pod Netopilíka.
41:41 Kaleta po rozehrávce z rohu přestřeluje bránu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Marek Netopilík družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve 2. části: 1:12
39:59 Druhá třetina za námi. Vítkovice odskočily o dalších 5 branek hlavně zásluhou proměněných přesilovek. Bleci budou muset zabrat pokud chtějí tento zápas ještě zdramatizovat.
39:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:9)
39:51 Palčínský proklouzl obranou Bleků jako nůž máslem a ze středu zvyšuje už na 9:2.
39:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #65 Adam Zubek (2:8)
38:52 Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
38:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #17 Jan Šebesta (2:7)
37:30 Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
37:30 Obuškevič si počínal v souboji nedovoleně a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
36:44 Šebesta teď zkoušel jednoruč, bránu přestřelil.
33:55 Kapitán domácích Ludvík na zemi po souboji na středu.
32:30 Čáslava střílel přes ruku z levého mantinelu. Souček chytá.
29:50 Šmídova prudká střela nad. Matiášek nemusel zasahovat.
26:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:6)
26:57 Hájek proměňuje přesilovku po nahrávce od Hubálka.
26:30 Bauman v oslabení zabraňuje inkasování gólu.
25:28 Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
22:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:5)
22:09 Gattnar dostal přihrávku na střed, kde nebyl pokrytý a míček jen uklidil do brány.
21:10 Doležal zkoušel z úhlu. Trefil jen boční síť.
20:59 Zubek ukořistil míček při rozehrávce Bleků.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:59 První třetina nám nabídla hned 6 branek. Nejprve si Bleci vytvořili dvougólový náskok, ten ale Vítkovice dokázali smazat a ješte navýšily svůj gólový příděl. Uvidíme co nám přnese 2. třetina.
17:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:4)
17:00 Střela Kozáka podle rozhodčích bez teče. Vítkovice na míčku.
16:26 Vítkovice kombinují a prokousávají se obranou Angels.
14:55 Hájek využil střídání Bleků a prověřil pozornost Matíáška.
10:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #27 Michal Pažák (2:3)
10:24 Střela od mantinelu na zadní tyč od Šebesty propadla až do brány.
08:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
08:35 Hned po buly, Vítkovice srovnávají a 2:2.
08:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
08:23 Backhandovou střelu Šebesty dorazil Zubek.
06:33 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #88 Adam Štyler (2:0)
06:33 Čáslava táhlou střelou ze středu zvyšuje na 2:0.
05:14 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #55 Jakub Hromada (1:0)
05:14 Chyba v rozehrávce Vítkovic a Hromada předložil gól Burianovi.
04:00 Nebezpečná střela Baumana prověřila Součka.
03:12 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
00:01 Buly pro domácí.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítáme Vás u online přenosu zápasu 14. kola Livesport Superligy mezi Black Angels a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Vítkovice se momentálně nacházejí na 2. místě tabulky, hned za střešovickým Tatranem. Mají však zápas k dobru, a tak dnes mohou zabojovat o 1. příčku. Bleci drží sérii 4 zápasů s bodem a budou chtít navázat na skalp Chodova. Dnes se tedy hraje o důležité body.