6:9
    Tomáš ROSA
    (Péc)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:9
branky: 16. Daniel Péc, 44. Vojtěch Kún, 46. Daniel Péc, 49. Michal Klápa, 52. Matěj Švarc, 60. Tomáš Rosa - 3. Jakub Hubálek, 10. Lukáš Hájek, 11. Adam Zubek, 18. Ondřej Jankovský, 19. Adam Zubek, 30. Adam Zubek, 33. Rostislav Gattnar, 52. Michal Pažák, 56. Martin Gattnar; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 206; zásahy brankářů: Adam Draslar 28 - Denis Jasiok 22; po třetinách: 1:5, 0:2, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:59 Domácí se ve třetí třetině do zápasu skvěle vrátili, může je tak mrzet, že za dvě třetiny získali tak velkou ztrátu, jelikož nebyli daleko od dalšího překvapení.
59:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #23 Daniel Péc (6:9)
59:01 ZAčala poslední minuta třetí třetiny.
55:45 Rozhodčí si nyní vyžádali konzultaci s videem, zda Vítkovice nevstřelily branku, bohužel pro domácí míček skončil těsně za čárou Martin Gattnar se tak může radovat.
55:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:9)
54:33 Draslar drží domácí naděje ještě s výsledkem něco udělat.
51:46 Matejčík se vrátil zpět na hřiště a hned narýsoval přesný pas před branku na Pažáka, který vrací Vítkovicím trochu klidu.
51:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #86 Marek Matejčík (5:8)
51:19 Švarc dorazil střelu Macháčka a domácí jsou defintivně zpět v zápase.
51:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Matěj Švarc, asistoval #21 Lukáš Macháček (5:7)
49:16 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
48:06 Velký tlak domácích, Korbel našel na pravém křídle Klápu, který snižuje již na 4:7.
48:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (4:7)
45:10 Už to vypadalo, že z domácí akce nic nebude, Péc se však natáhl na přihrávku od Hozmana a pod Jasiokem snižuje.
45:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Daniel Péc, asistoval #5 Marek Hozman (3:7)
43:38 V signalizované výhodě se dostal k odraženému míčku Kún a střílí první gól v karlovarském dresu.
43:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #32 Vojtěch Kún, asistoval #19 Adam Zahraj (2:7)
42:40 Hosté už zapojují z lavičky další hráče, naopak Matejčík stojí již na konci střídačky v mikině.
40:10 Draslar vyráží tvrdou střelu maskou.
40:00 Střely ve 2. části: 7:17
39:59 Závěr už nic nenabídl a domácí tak po dvou třetinách ztrácí šest branek.
36:45 Pouze lehké nahození Klápy sebral bez problémů Jasiok.
34:20 Domácí dnes točí pouze dvě formace a trochu to vypadá, že jim proti takto silnému soupeři dochází síly.
32:12 Křižná přihrávka Šindlera na volného Rostislava Gattnara a máme to již 1:7.
32:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (1:7)
31:57 Skvělý blok Rosy proti Matejčíkovi na kterého už zírala odkrytá branka.
29:41 Matejčík našel volného Zubka u pravé tyče a hosté tak využili i třetí přesilovou hru.
29:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (1:6)
29:07 Matejčík bombou trefil břevno.
28:01 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
26:50 Klápa se snažil vyslat Kúna, toho však zradil první dotek a ze slibné pozice nebylo nic.
25:04 Skvělá akce domácích, Jasiok však předvedl výborný zákrok.
23:02 Péc byl tísněn obráncem a branku tak netrefil.
22:38 Střela Hájka těsně nad.
21:25 Povedená akce hostů a neméně povedený zákrok Draslara.
20:01 První buly druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
18:16 Macháček nejprve v oslabení prověřil Jasioka, jenže domácí pak propadli a Zubek využívá přízemní střelou také druhou přesilovou hru v zápase.
18:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #55 Jakub Hubálek (1:5)
17:40 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
17:07 Jankovký měl teď před sebou dálnici, kterou využil a střelou přesně k tyči zvyšuje na rozdíl třech branek. Pro domácí další velmi laciný gól.
17:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:4)
15:10 Péc se protáhl skrz obranu a nadvakrát překonává Jasioka.
15:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
13:28 Střela Kúna mimo.
12:40 Střela Zubka prošla Draslarovi pod nohu, tentokrát však mimo branku.
10:20 SVatek teď školáckou chybou namazal Zubkovi, který nabídnutou šancí nepohrdl.
10:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek bez asistence (0:3)
09:50 Martin Gattnar našel před brankou volného Hájka, který zvyšuje na 0:2.
09:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #12 Martin Gattnar (0:2)
07:44 Střela MAcháčka vypadla Jasiokovi, bohužel pro domácí nebyl okolo brankoviště nikdo, kdo by dorazil.
06:55 Kún se dral do samostatného úniku, míček pod Jasioka však zasunout nedokázal.
06:13 Švarc nedosáhl na slibnou přihrávku Macháčka.
03:54 Střela Klápy vysoko nad.
02:45 Rychlá kombinace Vítkovic a Hubálek dělovkou do rohu otevírá skóre.
02:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1)
02:22 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
02:00 Hostující tlak ukončuje faul Palčinského na Korbela.
00:18 Zubek poprvé fauloval a domácí rozehrávají.