58
  • 58 57:33
    Hurrican

FB Hurrican Karlovy Vary - ACEMA Sparta Praha 7:8
branky: 8. Jiří Lebeda, 29. Daniel Péc, 40. Miloš Tyl, 45. Lukáš Macháček, 46. Michal Strachota, 54. Matěj Švarc, 57. Michal Klápa - 11. Jan Peška, 20. Robert Košir, 27. Jiří Curney, 27. Josef Juha, 37. Jiří Curney, 40. Robert Košir, 41. Jiří Curney, 57. Jiří Curney; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 306; zásahy brankářů: Daniel Váradi 20 - Vítek Šimáček 14; po třetinách: 1:2, 2:4, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:59 Domácí v závěru zamkli Spartu a Klápa dokonce trefil tyč, bohužel ten kýžený gól nepřišel a Sparta tak bere tři body. Domácí by si za svůj výkon určitě taky nějaký ten bod zasloužili.
57:34 Domácí v šesti.
57:33 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:55 Střela Curneyho teď propadla Váradimu a Sparta si rychle bere vedení zpět.
56:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (7:8)
56:22 Klápa nadvakrát uplatnil svůj důraz na brankovišti a máme srovnáno.
56:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #74 Miloš Tyl (7:7)
53:25 Máme zaděláno na drama, Hozman našel přihrávkou vzduchem Švarce, který míček trefil skvěle ze vzduchu a snižuje na 6:7.
53:24 Timeout ACEMA Sparta Praha
53:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Matěj Švarc, asistoval #55 Marek Hozman (6:7)
53:17 Míček teď projel sparťanským brankovištěm, Klápa však hokejku vložit nedokázal.
50:30 Teď je hra trochu ulítaná, hraje se nahoru a dolů.
48:03 Strachota z blízkosti přestřelil.
45:47 Hozman se protáhl po levém křídle a poté vrátil míček před branku, kde ho našel Strachota, který v oslabení snižuje.
45:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Marek Hozman (5:7)
44:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #17 Matěj Švarc (4:7)
43:48 Vyloučen hráč #25 Šimon Šmajda družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
43:15 Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:15 Vyloučen hráč #9 Jakub Bohuslávek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
40:16 Další parádní kombinace elitní formace Sparty končí až u zakončujícího Curneyho, který kompletuje hattrick.
40:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:7
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
39:42 Nejprve se po parádní akci na jeden dotek prosadil hostující Košir, hned vzápětí však snižuje dělovkou Tyl a do kabin se tak jde za stavu 3:6.
39:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (3:6)
39:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (2:6)
38:01 Začaly poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:24 Už to vypadalo, že se domácí ubrání, Curney však dostalna pravém křídle opět spoustu prostoru a ranou bez přípravy zvyšuje na 2:5.
36:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (2:5)
36:20 Svatek teď zabránil jistému gólu.
35:11 Curney pálí bez přípravy vysoko nad branku.
34:26 Vyloučen hráč #99 Daniel Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
33:42 Korbel skvělým návratem napravil své zaváhání.
32:20 Skvělý zákrok Váradiho proti dělovce Krbce.
31:04 Zeman prošel skrz hostující obranu, na Šimáčka si však nepřišel.
28:42 Hostující obrana nechala za sebou zcela volného Péce, kterému stačilo pouze nastavit hokejku do přesné přihrávky Švarce a máme sníženo.
28:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #99 Daniel Péc, asistoval #17 Matěj Švarc (2:4)
26:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #81 Matěj Čermák (1:4)
26:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
26:42 Už to vypadalo, že se domácí ubrání, ale míček se dostal ke Curneymu a ten z první střílí gól.
24:49 Vyloučen hráč #99 Daniel Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou
23:24 Střela Juhy prosvištěla těsně nad břevnem.
22:24 Pěkná domácí kombinace, Péc ve finální fázi však nedosáhl na míček.
20:56 Přízemní střela Juhy nadělala Váradimu dost problémů.
20:01 První buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:10 Sparťanská elitní pětka teď uzamkla domácí na jejich polovině a tlak končí střelou Košira přesně k tyči.
19:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
17:40 Po střele Pražana zvoní tyč.
16:44 Teď to byla paráda z obou stran, nejprve Košir s Curneym vymíchali domácí obranu a situaci musel řešit Váradi skvělým zákrokem, na druhé straně poté projel celé hřiště Švarc, ten však zakončit nedokázal.
15:05 Strachota svedl běžecký souboj s Karešem, hostující obránce byl u míčku dřív.
14:10 Po odbráněném oslabení si chce Sparta užít rochu míček a snaží se kombinovat, zatím na své polovině.
13:30 Domácí přesilovka je minulostí, většina pokusů skončila pouze v připravených sparťanských blocích.
11:28 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
10:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Jan Peška bez asistence (1:1)
10:45 Peška si vybojoval míček a parádní střelou vyrovnává.
09:21 Dobrý blok Macháčks proti Koširovi.
07:41 Lebeda trefil míček ze vzduchu na hraně brankoviště a domácí jdou do vedení.
07:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #31 Vít Hrbáček (1:0)
06:30 Švarc teď zablokoval přihrávku Zouzala, který se snažil najít Košira na levém křídle.
04:40 Hostující třetí pětka kombinuje na vlastní polovině, zatím bez efektu.
03:54 Šťovíčkův pokus sebral bez problémů gólman hostů.
02:12 Krbec se snažil presovat, míček však přeskočil mantinel.
00:35 Domácí si nerozuměli v rozehrávce a u míčku je tak Sparta.