9:0
    Matyáš ŠINDLER
    (Hatala)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:0
branky: 11. Lukáš Fukala, 24. Michal Pažák, 26. Adam Zubek, 28. Lukáš Hájek, 34. Martin Gattnar, 48. Marek Matejčík, 52. Adam Šmíd, 52. Lukáš Fukala, 54. Matyáš Šindler; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 360; zásahy brankářů: Lukáš Souček 11 - Jan Binder 8, Jakub Strakoš 7; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:0
60:00 POZÁPASOVÉ ROZHOVORY
60:00 Nejlepšejší hráči: Vítkovice - 12 Martin Gattnar, FBC Ostrava - 20 Adam Mikoláš
60:00 Střely celkem 24:11
60:00 Střely ve 3. části: 11:3
58:11 Kuczera znovu v akci, tentokrát odpaluje míček z vlastní brankové čáry a zabraňuje desítce
55:50 Kuczera v úniku přestřeluje, hostům dnes nevychází vůbec nic
53:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #47 Šimon Hatala (9:0)
53:28 Další branku přidává Šindler a začíná to vypadat, že FBC si dnes z Dubiny moc bodů neodveze
51:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (8:0)
51:52 M. Gattnar shazuje míček na Fukalu a ten nemá problém zvýšit
51:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #13 Rostislav Gattnar (7:0)
51:33 Šmíd dostal pas přes osu hřiště a neměl problém zakončit na bližší tyč
49:28 Nebezpečná střela Šulce a po ní na druhé straně nebezpečná střela Šindlera
47:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #55 Jakub Hubálek (6:0)
47:57 Matejčík počkal, až se vrátí Sedláček z trestné a pak ho poslal vystřídat
47:07 Šebesta svou střelou pohladil břevno
45:56 Vyloučen hráč #64 Matěj Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
45:56 Hosté jdou do šesti. Neodvolali ovšem gólmana, takže půjdou do čtyř..
44:02 V závěru oslabení se ocitá v brejku Šmíd, Strakoš situaci vyřešil
43:12 Lukáš Pešat to zkoušel nahoru k tyči ale ani jeho pokus se neujal
42:05 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
42:05 Jeho bratr následně vytřel podlahu s Herblichem a je potrestán dvojkou
41:41 R. Gattnar v ne úplně přátelském objetí se Šubertem za brankou hostí
41:09 Mikolášova dorážka končí mimo
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Jakub Strakoš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:34 Ale tak přece jen se tato situace řeší u videa
38:30 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #53 Marek Bräuer.
38:30 Nakonec bylo nařízeno trestné střílení, sám faulovaný se ujal jeho exekuce ale jeho bekhendová klička končí rovněž vedle
38:30 Bräuer byl pochybně zastaven v brejku ale pokračuje se ve hře
35:42 Šindlerův bekhend sbírá Binder
35:09 Jakubcův nenápadný pokus těsně míjí branku
33:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (5:0)
33:06 Sidunov pěkně našel Gattnara mladšího a ten uklízí míček pod břevno
31:33 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #46 Šimon Kuczera.
31:33 Kuczera zkusil kličku do forhendu ale kasu míjí
30:40 Fukala přehazuje Bindera i kasu
28:08 Domácí pokračují v náporu
27:11 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
27:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #86 Marek Matejčík (4:0)
27:11 Hájek dvacet na zadní
26:21 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
26:21 Parádní akce z jedničky po ose Šebesta, Matejčík, Zubek, síť
26:21 Pešat lehce klepl hokejkou Součka přes helmu a jde sedět
25:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:0)
24:44 Fukala předložil M. Gattnarovi a pak ze standardky Kaletovi, ani jedna střela ale gólem nekončí
23:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:0)
23:48 Pažák po Hubyho pasu trefuje přesně na zadní tyč
22:11 Vítkovičtí těží z presinku, situaci pro FBC ale v brankovišti zachraňuje Šubert
21:32 Střelu R. Gattnara ze středu si našel Binder
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:58 Poslední pokus první třetiny si připisuje Kaleta, obrana FBC si s tím ale poradila
10:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
10:15 Standardka hostí míří pouze do bloků. V protiútoku nachází Martin Gattnar Fukalu, který otevírá skóre
07:47 Na Fukyho přihrávku z otočky nikdo z domácích nereagoval
05:26 Huby zrychlil z 0 na 100 za půl sekundy, vybojoval míček pro Zubka ale Binder byl opět na místě
03:36 Zubek z dálky jen pozdravil Bindera
02:29 Na druhé straně Kučerovu střelu chytá Souček
02:14 Hájek ze vzduchu lehce přestřeluje
00:00 Dobrý den. Sparta - Slavia, River Plate - Boca Juniors, Crvena zvezda - Partizan, Liverpool - Everton a Vítkovice - FBC a pár dalších jsou nejvýznamnější světová derby napříč všemi sporty. Vítejte při sledování onlinu z utkání 7. kola Livesport Superligy mezi Vítkovicemi a FBC