60
  • 60 59:51
    Pardubice

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - SOKOLI Pardubice 5:4
branky: 2. Lukáš Herblich, 11. Jakub Košarišťan, 26. Marek Bräuer, 27. Matěj Sedláček, 33. Jan Daniš - 22. Radek Drba, 34. Ralfs Polis, 50. Radek Drba, 57. Přemek Pakosta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Jan Binder 16 - Martin Haleš 16; po třetinách: 2:0, 3:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:51 Timeout SOKOLI Pardubice
58:00 Se čvrtou brankou hostů se i domácí probudili a musí teď bránit o stošest, jelikož Pardubice poslali ze hry brankáře a hrajou v šesti.
56:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #23 David Žáček (5:4)
56:32 A ta chyba přichází na straně domácích. Hrači Pardubic využili, že nebyli obsazení a navyšují tak skore.
55:00 Necelých pět minut do konce a nevypadá to, že by se někdo měl k nějaké odvážné akci. Celky drží spíš obranný postoj a čekají na chybu soupeře.
52:00 Menší nervozita na rozehrávce domácích. Každá druhá nahrávka utíká z lopaty.
50:10 Hráči Pardubice se teď dostali pod velký nátlak ze strany domácích. Míček skákal ve velkém brankovišti a branka letěla skoro až za mantinel.
49:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #11 Přemek Pakosta (5:3)
49:07 Zachycenou třelu Pardubic posílá Šulc na druhou stranu hřiště.
48:20 Začátek přesilovky začínají hosté na míčku.
48:04 Vyloučen hráč #32 Marcel Jakubec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
47:34 Zvoní tyč na straně domácích.
46:50 Binder a jeho ostré reflexy tygra zahraňují Ostravu před inkasováním třetí branky.
44:46 Herblich proběhl tvrdý nátlak Pardubic od jedné branky až k druhé.
43:09 Kučera střílí od mantinelu vysokou střelu přímo do masky brankáře hostů.
42:10 Sedláček je v souboji s Žáčkem o míček.
40:53 Daniš si bere míček na lopatu ale v okamžiku o něj přichází.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
38:40 Žáček se snaží zpracovat skákající míček, zatím co mu na krk dýchá Herblich.
37:30 Ostrava je na polovině hostů dost nebezpečná.
35:08 Daniš utíká pro míček do svého rohu a rozdává na své spoluhráče.
33:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #71 Radek Drba (5:2)
32:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Jan Daniš, asistoval #16 Lukáš Herblich (5:1)
31:22 Šulc obíhá hráče Pardubic jako kuželky.
28:57 Pardubice jsou na míčku už opatrnější, protože nechtějí riskovat další branku.
27:10 Herblich se teď pokoušel o další branku ale z celkem velké dálky.
26:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:1)
25:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #6 Martin Šulc (3:1)
24:31 Pum střílí na branku hostů a trefuje pouze mantinel.
23:43 Šulc rozbíhá rozehrávku domácích.
22:12 Nezval dělá otočky na polovině hřistě a dostává se tak až do rohu domácích.
21:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #32 Milan Bína (2:1)
20:44 Ostrava rotuje v rozehrávce a hledá okno, přes které může hrát.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
17:05 Pardubice teď poslední minutu a čtvrt dominují na míčku.
15:00 Pardubice si berou druhé oslabení bez inkasované branky.
14:00 Chatrný na hrotu si nahrává s Kuczerou, který obsadil mantinel.
13:02 Vyloučen hráč #82 Michael Smola družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení
12:15 Smola střílí od mantinelu do bloku domácích.
11:25 Pardubice jsou za brankou domácích a snaží se něco vymyslet.
10:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #61 Jakub Košarišťan, asistoval #64 Matěj Sedláček (2:0)
09:23 Hráči Pardubic ubránili oslabení bez větších problémů.
08:15 Chatrný z hrotu posílá dělovku do bloku Pardubic.
07:35 Ostrava začíná svou první přesilovku zápasu na míčku.
07:19 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky
06:46 Ostrava v šesti bez brankáře, jelikož se bude vylučovat na straně Pardubic.
05:21 Herblich jde do ostrého souboje na mantinelu.
05:21 Domácí střídají na míčku.
03:54 Pešat peláší s míčkem přes celé hřistě až na útočící polovinu, kde však o svůj míček přichází.
03:15 Ostrava nenechává hostům prostor na hru.
01:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #38 Jan Daniš (1:0)
01:21 Herblich otevírá zápas pinknutím míčku do sítě z metrové vzdálenosti !
00:38 Ostrava je na míčku ve své rozehrávce.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny berou Pardubice.