4:6
    Jan NATOV
    (Beneš)

ESA logistika Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:6
branky: 2. Martin Mühlfait, 13. Marek Beneš, 25. Martin Šindelář, 29. Marek Beneš - 5. Filip Zakonov, 34. Jan Zoufalý, 35. Jakub Vařecha, 49. Jakub Bína, 57. Dominik Beneš, 60. Jan Natov; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 361; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 18 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:3
60:01 Tatran může mírně těšit, že překazili rozjetý brankostroj Boleslavi, ale zejména poslední třetina je musí mrzet. Tři body bere soupeř a posouvá se tak do čela tabulky. Od pořadatelského stolku je to pro dnešek vše, hezkou noc a budu se těšit opět někdy příště napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 20 - MB 24
60:00 Střely ve 3. části: 2:9
59:59 Tatran výpadkem v poslední třetině prohrává dnešní utkání 4:6.
59:53 Závěr třetiny ještě přináší další nervy a dramata na hřišti, i když už Tatran nemá moc příležitostí ke srovnání.
59:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #22 Dominik Beneš (4:6)
59:21 Po delších debatách se potvrzuje gól MB do prázdné branky.
58:19 Tatran zatím většinou kombinuje a zkouší najít skulinu pro střelu.
56:45 Tatran v šesti.
56:44 Timeout ESA logistika Tatran Střešovice
56:44 Tatran si také vybírá timeout.
56:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #18 Jiří Besta (4:5)
56:28 Boleslav dnes poprvé vede zásluhou D. Beneše.
55:54 Hanák nedokázal zpracovat těžkou střelo-přihrávku.
54:37 Tahanice o to, kdo by měl mít výhodu na vhazování. Rozhodčí tak nařizují rovnoměrný boj.
53:51 Jurco neměl kam vyhodit, Bauer na druhé straně sklouzával za míčkem nohama napřed na boku.
51:33 Jurco se vrhnul po míčku, který chtěl ještě uzmout Delong.
51:12 Tokoš zakusil palubovku řepské haly.
50:33 Volný úder pro Tatran.
48:49 Suchánek s Hanákem v souboji skončili v rohu na zemi.
48:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína z trestného střílení (4:4)
48:31 Bína z nájezdu srovnává.
48:31 Rozhodčí si na vlastní žádost vzali videochallenge.
47:43 Na hřišti nám přitvrzuje.
47:01 Šindelář už je zpátky v akci.
46:22 Domácí střídačka reklamovala hru Boleslavi v šesti, Tatran však stále hraje početně oslaben.
46:11 Tomašíkovu střelu vyboxoval Jurco.
45:35 Natov trefil chrániče Jurca.
45:01 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
45:01 Šindelář nevydržel s nervy a opřel se do toho. Bohužel až moc a pod dohledem rozhodčích.
44:48 Tatranu se nepovedla sklepávačka.
44:35 Hanák těsně netrefuje branku.
43:06 Delongova střela nenašla vytoužený cíl.
42:10 Zoufalý ukryl míček do Jurcova rozkroku.
41:22 Eliáš chtěl zkusit fintu a rozkouskovat svůj průchod, ale nepovedlo se.
40:27 Delongovi ustřelila čepel, míček skončil hluboko v autu.
40:01 Poslední otevírací buly v regulérní hrací době získala po menším ťukesu Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 Poslední střela Tatranu skončila v bloku, Bolka pak už nestihla otočit k protiútoku. Třetina nám skončila 4:3 a v obou šatnách zřejmě bude hodně co rozebírat.
39:20 Punčochářově střele nastavil Jurco nohu a po právu je teď fanoušky vyvoláván.
38:21 Zakonov trefil horní hranu mantinelu za Jurcem.
38:06 Meliš obloučkem pozdravil fanoušky na Courtside.
37:41 Trestné střílení družstva ESA logistika Tatran Střešovice neproměnil #37 Matěj Havlas.
37:41 Havlas nájezdem našel jenom na zemi nataženého Bauera.
37:13 Bauer vytrčil ruku a odvrátil míček do zámezí.
36:45 Havlas trefil helmu Bauera.
35:42 Přečíslení 3 na 2 nezužitkoval Gašparík, kterému střela ulítla směrem k podavači.
35:15 Bauer si připisuje zákrok.
34:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #7 Milan Tomašík (4:3)
34:04 Promáčklý míček doklepal za Jurca, který nejprve nevěděl, že skončil v jeho těsné blízkosti, Vařecha. Náskok Tatranu se smrskl na pouhý jeden gól, 4:3.
33:42 I přes večerní hodinu si do haly našlo cestu 361 diváků. Děkujeme za podporu!
33:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #79 Ronald Gašparík (4:2)
33:07 Zoufalý z malého úhlu propasoval míček za Jurca, Boleslav snižuje na 2:4 ze svého pohledu.
32:55 Lítý boj neustál míček.
32:24 Besta ze středového puntíku trefil Jurcovy dlaně.
31:56 Sládek téměř vytlačil M. Beneše na střídačku MB. Ne že by se tam monogramem nehodil.
31:08 Teď máme rozkouskovanou hru menšími přestupky.
30:02 Domácí fanoušci s bubny se činí.
28:15 Pokračujeme dál i s ošetřeným Bauerem.
28:14 Bauer po střetu od spoluhráče leží otřesen na zemi, na hřiště spěchá zdravotnice. Prý jsou v tom žebra.
28:09 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
28:09 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #70 Milan Meliš (4:1)
28:09 M. Beneš trefil dnešní Bauerovo slabé místo u bližší tyčky, navyšuje tak už na 4:1 a nutí hosty z Mladé Boleslavi vybrat svůj timeout.
27:49 Natov podobným dělem trefuje Jurca.
26:59 Šebkova střela štípla Jurca do dlaní, ten bleskově vyhazuje k rychlému brejku.
26:37 Tomašíkova střela neměla parametry.
26:11 Zoufalému se míček zasekl nejspíše o spoj mantinelu, pak se k němu dostal nedovoleně.
24:47 Tečovaný balonek od střely D. Beneše zavítal na tribunu, některý z fanoušků má jistě radost.
24:19 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #92 Matěj Čelakovský (3:1)
24:19 Šindelářovi se povedla najít skulina na bližší tyčce a máme to 3:1.
23:35 Boček rozezvučil tyčku za Bauerem.
22:48 Kún trefil reklamní plachtu za hřištěm.
22:25 Šimek musel dolovat míček od Tlapáka.
21:00 Čelakovský a Punčochář v klinči v rohu hřiště na polovině MB.
20:30 M. Beneš střílel mimo branku, Bauer se pro míček alespoň cvičně natáhnul rukou.
20:01 Druhé buly do třetiny vybojoval Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:58 V posledních vteřinách si i diváci na Courtside Seats užili trochu hry, kdy k nim doplachtil odražený míček. Víc se už ve třetině nestalo, do té další půjdeme za stavu 2:1 pro domácí Tatran.
19:53 Meliš trefil Bauera do helmy.
18:54 Proti Suchánkovi předvedl Jurco formu podobnou hvězdičce. Úspěšně.
18:23 Havlas trefil boty bránících hráčů.
17:57 Vařecha trefuje gólmana Tatranu.
17:23 Bauer chytil snášející se míček, který ale mířil mimo branku.
16:22 Fridrichovi na střídačce skoro skočil odražený míček do hlavy.
15:58 I na druhé straně si Bauer sahá na míček a vysílá jej ke svým spoluhráčům.
15:48 Jurco lapá a vyhazuje míček kupředu.
14:56 Z Jurca leje, do akce musel přijít mop.
14:03 Jurco musel na několikrát hasit střelecké pokusy Boleslavi, často až akrobatickými skoky.
12:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:1)
12:57 M. Beneš jako zázrakem dokázal skórovat v nepřehledné situaci. Tatran si bere zpět těsné vedení.
12:11 Havlas z otočky jen těsně míjí brankovou konstrukci.
11:09 Jurco za brankou vypíchnul míček do rohu.
09:37 Vavroušek neměl seřízená mířidla, trefil jen Bauerova kolena..
08:32 Zakonov přestřelil volný růžek za Jurcem.
07:55 Bauer úspěšný.
07:15 Punčochář s Kučerou v souboji, téměř jsme viděli mantinelové domino.
06:58 Čelakovský v tutovce pohrdnul příležitostí.
06:48 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #72 Adam Delong.
06:48 Delong si při nájezdu vylámal zuby na Jurcovi.
06:22 Hanák měl dobře nastavenou nohu, kterou zabránil gólu do prázdné branky, která vznikla Jurcovým vyjetím proti prvnímu protihráči.
05:15 Šindelář z poloviny, Bauer pozorný.
04:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #7 Milan Tomašík (1:1)
04:58 Zakonov srovnává tempo zápasu.
04:24 Zoufalý skončil po souboji v mantinelu, volný úder pro Boleslav.
03:45 D. Benešovi utekl míček, Tatran jde do protiútoku.
03:13 Jurco vyblokoval střelu z úhlu.
02:54 Domácí střídačka mohutně oslavuje umotání Šebka.
02:30 Hanák trefil koleno Bauera
01:48 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #25 Pavel Sládeček (1:0)
01:48 Mühlfaitova dělovka z půlky hřiště doplachtila za Bauerova záda, domácí otevírají gólový účet.
00:22 Boček si neproklestil cestu přes boleslavskou obranu.
00:01 Úvodní buly získává Tatran.
00:00 Velmi pravděpodobně nás čeká třaskavá bitva dvou odvěkých rivalů, byť aktuální tabulka soutěže má svého favorita. Domácí Tatran se postupně sbírá z nepovedného vstupu do sezóny, poslední zápas proti České Lípě vyhrál 14:1 a se šesti body je aktuálně osmý; fanoušci jistě věří ve vzestupnou tendenci. Hosté z Boleslavi naopak zažívají skvělý úvod s velkým střeleckým apetitem v podobě průměrně 14,25 gólu na zápas. V tabulce jim po čtyřech zápasech beze ztráty bodu patří 3. místo, Chodov a Vítkovice nad nimi mají odehraný o jeden zápas více. Bude Tatran prvním týmem, který nedostane přes deset gólů a zároveň je obere o body? Odpověď poznáme záhy.
00:00 Náběhy a lineupy máme téměř za sebou, a mně již nezbývá než popřát vám příjemnou zábavu.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje dohrávka 3. kola (posun je kvůli dřívější účasti Tatranu ve čtvrtfinále Champions Cupu) Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Zápas můžete sledovat naživo s námi v hale, kde na vás čekají přestávkové soutěže, případně na placené videoplatformě či zde u online přenosu.