• 60 59:22
    15:6
    (Urban)

FLORBAL JABLONEC - FBC Panthers Liberec 15:6
branky: 3. Martin Blecha, 10. Jakub Vacek, 13. Lukáš Jarolímek, 22. Jan Blecha, 24. Martin Blecha, 25. Jakub Horník, 29. Ondřej Bím, 36. Marek Černý, 40. Jakub Horník, 41. Martin Blecha, 46. Jakub Horník, 47. Lukáš Jarolímek, 51. Jakub Horník, 57. Jan Blecha, 60. Jakub Horník - 2. Šimon Krebs, 21. Ondřej Neuman, 27. Pavel Hůza, 47. Jiří Špak, 49. Pavel Hůza, 56. Jiří Špak; rozhodčí: David Scholz - David Rubáš; vyloučení: 4 + Jan Koravský OS:0 + Pavel Hůza 4; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Martin Maňák 34 - Jakub Rudiš 12, Jakub Churavý 8; po třetinách: 3:1, 6:2, 6:3
60:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Postupová matematika dostávala celý víkend zabrat, podle posledních propočtů to vypadá na náš postup. Druhá třetina byla naším highlightem, jezdili jsme, přehrávali jsme je, nedělali jsme chyby. Ve třetí třetině se hostí prosadili více než jsme chtěli. Na konci třetí třetiny to byl spíš boj o přežití, ať už tvrdou hrou soupeře, nebo palubovkou která po zdejším plese vypadala spíš jako ledová plocha. Klouzalo nám to ale oboum stejně a my jsme si doklouzali pro velkou výhru. Díky za zápas všem co tu byli! Čau.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Dneska nám fakt nešlo nic, hlava chtěla ale výkon se nepotkal. Od prvního do posledního nikdo nevyčníval - bohužel. Domácí byli rychlejší, lepší a  pohyblivější + bruslící palubovka ten rozdíl ještě prohloubila. Dnešek každopádně nerozhodl, uteklo nám to v první půlce sezony. Díky moc snad za rok. :-)
60:00 Střely ve 3. části: 12:16
60:00 Děkujeme za sledování tohoto utkání, tento nakonec zajímavý zápas končí výsledkem 15:6, ještě si musíme pořádně přepočítat bodové zisky, abychom věděli, jestli si Jablonec zahraje vysněné play up. Pokud by toto byl poslední zápas, tak se s Vámi za celý pořadatelský tým loučím, hezký zbytek neděle
60:00 Je tu konec, Urban byl ještě poslán na zeď
59:23 Tyto góly se mohou zdát nepodstatnými, ale právě skóre může Jablonec posunout do playup
59:22 GÓL FLORBAL JABLONEC! 15:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #48 Tomáš Urban (15:6)
59:22 Horník si to nyní vynahradil a střílí další gól
59:00 Horník na drakrát míjí
58:30 Zápas už se víceméně dohrává
57:18 Halou se ozvalo písknutí, netušíme, kdo to byl
56:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 14:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #9 Jakub Horník (14:6)
56:55 Blecha krásně příklepem z dálky skóruje
56:32 Munzar prestřeluje
55:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (13:6)
55:46 Panteři se prosazují v přesilovce, na hale je většina lidí zmatena
55:00 Nyní hrajeme 4 na 3
54:34 Vyloučen hráč #13 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2+2 minuty za hrubost
54:34 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
54:34 Probíhá počítání, jak budou postupně končit tresty
54:34 Na trestné lavici Jablonce jsou čtyři lidé
54:34 Je tu vzájemné vyloučení, Kapitán dvojka a Hůza větší trest
54:23 Kapitán se snažil překvapit golmana soupeře
54:11 Hrajeme 5 na 3
54:02 Vyloučen hráč #48 Tomáš Urban družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
54:02 Je tu vyloučení za nedovolenou vzdálenost a mohutné protesty domácích, Urban dostává dvě minuty
53:30 Blecha končí za mantinelem
52:36 Vyloučen hráč #10 Jan Koravský družstva FLORBAL JABLONEC - osobní trest
52:36 Vyloučen hráč #10 Jan Koravský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
52:36 Je tu osobní trest! Koravský poměrně nevhodně sdělil sudímu svou nespokojenost s jeho výrokem a je za to po právu potrestán
48:14 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Pavel Hůza, asistoval #47 Filip Munzar (12:5)
48:14 Hůza doklepl balónek za záda Maňáka, 12:5
47:50 Hosté neproměnili šanci dva na jednoho
46:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #2 Jan Brynda (12:4)
46:49 Špak rychle po rozehrávce snižuje na 12:4
46:14 GÓL FLORBAL JABLONEC! 12:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #56 Ondřej Bím (12:3)
46:14 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jakub Churavý družstva FBC Panthers Liberec
46:14 Jablonec skoruje svůj již jedenáctý gól v utkání, pro Jarolímka to dnes není první branka
45:40 Rozehrávka pro Jablonec způsobila lehké zmatky v pohybovém systému
45:04 GÓL FLORBAL JABLONEC! 11:3
45:04 Horník krásně proměňuje po krosu Urbana
43:58 Panthers sportovně vrací balonek
41:40 Horník před bránou promáchl
40:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 10:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (10:3)
40:36 Blecha po Kapitánově přihrávce skóruje již desátý gól Jablonce
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
40:00 Je tu druhá pauza tohoto utkání, biatlon již skončil, tak Vám nezbývá nic jiného než čekat na další třetinu
39:29 Dva na nikoho, Urban trestuhodně míjí branku
39:18 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:3
39:18 Horník s asistencí Urbana zvyšuje na 9:3
38:53 Jablonec přežil oslabení bez větších problémů, jen Jarolímek při východu z trestné málem shodil celou dlouhou stranu mantinelů
37:44 Urban si krásně odešel pár protihráčů, jen tak dál
36:49 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
36:49 Jarolímek neuhlídal své emoce a vrhnul se na protihráče, při tom ho ještě seknul a tak si půjde odpočinout na trestnou
36:05 Jarolímek opět sklepával padající míček, tentokrát mimo
35:37 GÓL FLORBAL JABLONEC! 8:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #6 Jan Kantor (8:3)
35:37 Pehlivan nabil Kantorovi a ten nadvakrát vystřelil, před bránou dorazil Černý
34:46 Horníkovi se akce 2 na 1 moc nepovedla
34:00 Obermann přestřelil naší bránu
32:25 Jarolímek a Krebs se začali postrkovat, rozhodčí to řeší domluvou
31:00 Nyní všichni na hale postřehli sekání jabloneckého hráče
29:15 Faltus se po souboji drží za obličej, vzhledem ke špatnému výhledu do rohu hřiště, vůbec netuším, co se stalo
28:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #56 Ondřej Bím bez asistence (7:3)
28:48 Bím ve výhodě skoro z půlky trefuje bránu, 7:3!
28:24 Kapitán si přidržel protihráče
26:52 Maňák na brankové čáře hezky vytáhl míček
26:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Pavel Hůza bez asistence (6:3)
26:28 Hůza se trefuje kolem ležícího Faltuse, 6:3
26:10 Osekávání končí volným úderem pro Pantery
24:19 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #94 Ondřej Faltus (6:2)
21:01 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #58 Jakub Vacek (4:2)
21:01 Blecha krásnou střelou zvyšuje vedení
20:33 Urbanovu střelu vyráží golman hostí
20:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (3:2)
20:19 Úvodní buly pro hosty a hned je tu gól, 3:2
20:00 Střely v 1. části: 11:12
20:00 Je tu první pauza utkání, následujících deset minut můžete využít ke sledování MS v biatlonu
19:33 Jarolímek se pokusil zreplikovat jeho první gól, ale míjí bránu
18:09 Sekání do domácího golmana
17:00 Domácí tým v Tanvaldu podporuje početná skupinka mladých florbalových nadějí
16:41 Vysoká a nebezpečná standardka pro Pantery
16:05 Vacek v klidu oběhl tři protihráče a vystřelil
14:30 Palubovka v Tanvaldu může sloužit i jako kluziště, doplatil na to Kapitán
13:54 Kantor končí u žebřin
12:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #57 Martin Blecha (3:1)
12:17 Jarolímek krásně trefuje skákavý balón, 3:1
11:40 Panteři se dopustili malé domů
10:55 Kantor po tvrdém souboji u mantinelu ztrácí míček
09:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #59 Jan Blecha (2:1)
01:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #71 Josef Dalibor (0:1)
01:16 Kros sklepává do branky Krebs, toto nezačíná dobře
00:10 Munzar hned v obrovské šanci
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování přenosu utkání Florbal Jablonec proti FBC Panthers Liberec, dnešní utkání je posledním v základní části a také je jedno z nejdůležitějších v této sezóně. V případě výhry může Jablonec usilovat o účast v play up. Dnes se hlásíme z haly Tanvald, takže čekáme nižší návštěvnost přímo na hale, ale o to mohutnější podporu na dálku. Užijte si zápas