6:7
    Ondřej BÍM
    (Vacek)

FBC Liberec B - FLORBAL JABLONEC 6:7p
branky: 12. Lukáš Čihák, 16. Bohuslav Ferdan, 23. Oliver Bäcksbacka, 33. Bohuslav Ferdan, 59. Lukáš Macháč, 60. Bohuslav Ferdan - 1. Lukáš Jarolímek, 1. Jakub Horník, 8. Martin Blecha, 9. Martin Blecha, 31. Jan Koravský, 49. Lukáš Jarolímek, 63. Ondřej Bím; rozhodčí: Josef Kubát - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Janota 28 - Daniel Kupec 32; po třetinách: 2:4, 2:1, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Ferdan Prokop (Trenér): Po horším startu jsme se vrátili do zápasu a ve druhé třetině jsme zápas herně srovnali. Závěrečná power play nám vyšla a nakonec jsme sahali.i po výhře. Gratuluji soupeři k výhře.
65:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Potřebovali jsme 3 body, máme dva. Začali jsme perfektně a odskočili jsme, ale pak jsme začali polevovat. Liberec nás žačal dotahovat a málem to pro nás končilo katastrofou. Konec zápasu, prodloužením nevyjímaje to byla hra ve vysokém tempu, která končí pro nás radostněji. Tohle ale na playup nestačí. Díky soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 9:4
62:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #56 Ondřej Bím, asistoval #58 Jakub Vacek (6:7)
61:08 Vyloučen hráč #48 Tomáš Urban družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:24 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #11 Jakub Jaroš (6:6)
58:26 Timeout FLORBAL JABLONEC
58:26 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:6)
57:04 Timeout FBC Liberec B
48:57 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #57 Martin Blecha (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
32:38 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #23 Jakub Pecháček (4:5)
30:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #48 Tomáš Urban (3:5)
22:58 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 Oliver Bäcksbacka, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:4)
20:25 Vyloučen hráč #66 Lukáš Macháč družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v 1. části: 10:10
15:10 GÓL FBC Liberec B! 2:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:4)
11:51 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Lukáš Čihák, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:4)
08:41 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (0:4)
07:03 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha bez asistence (0:3)
05:56 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
00:27 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #48 Tomáš Urban (0:2)
00:10 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1