9:2
    Adam VEJREK
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - T.K.S. TJ Turnov 9:2
branky: 11. Marek Weinelt, 14. David Cejnar, 22. Šimon Vacek, 22. Marek Weinelt, 35. Marek Weinelt, 46. Kamil Hebelka, 48. David Cejnar, 59. Jakub Téra, 60. Adam Vejrek - 20. Matěj Hájek, 37. Šimon Janoušek; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Lenka Jansová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Beneš 25 - Petr Suchomel 35; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Klouboček, po většinu utkání to šlapalo jak dobře namazanej stroj. Menší polevení ke konci druhé třetiny nás sice trošku rozhodilo, nicméně jsme si utkání pohlídali a dovedli do vítězného konce. Těžko se to hodnotí, doma soupeř kvalitou jinde, dnes takměř nepřekvapil, ale v některých situacích nás dobře prověřil. V základní části nám schází už jen dvě utkání a potom hlavní a nedílná součást divize - PLAY-UP! Díky všem, hlavně plné Orlovně, byli jste užasní!
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Zápas byl stejně hroznej, asi jako cesta sem :) . Bohužel jsme prostě dneska byli horším týmem a zaslouženě jsme od domácích dostali příděl. Dokud budeme v osobních soubojích slabší, tak takové zápasy vyhrávat nebudem. Shodou náhod nám dnes Jablonec vybojoval místo v play-up, takže poslední dvě kola budeme hru soustředit směrem do vyřazovacích bojů. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a svým svěřencům za nevypuštěnou třetí třetinu.
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
60:00 Utkání sledovalo 101 diváku. Děkujeme
59:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (9:2)
59:01 Vejrek sám na bránu a zorro trikem zvyšuje na 9:2
58:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #47 Marek Weinelt (8:2)
58:07 Rtyně navyšuje na 8:2
54:01 Turnov tlačí ze všech sil, ale Rtyně statečně ničí všechny šance skórovat
50:19 Protiútok Turnova Rtyně končí až u golmana Rtyně
47:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (7:2)
45:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #10 Miroslav Kábrt (6:2)
45:16 Po neustálém tlaku Rtyně Turnov povoluje a skóre se zvyšuje na 6:2
42:24 Rtyně převážně na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:48 Turnov po snížení skóre tlačí na pilu a dostávájí Rtyni do nepříjemných situací
36:05 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #3 Filip Dědek (5:2)
36:05 Akcí Janouška a Dědka Turnov snižuje skóre na 5:2
34:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #25 Kamil Hebelka (5:1)
32:44 Standartku Rtyně zachraňuje golman Turnova
31:20 Beneš chytá nebezpečnou střelu a Rtyně je opět na míčku
28:50 Turnov se snaží proniknout do brány Rtyně, ta však všechny akce ničí a má míček pod kontrolou
23:57 Turnov je teď pod tlakem Rtyně, který ustává
21:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (4:1)
21:51 Akce Kábrta a Weilneta končí gólem, Rtyně zvyšuje svůj náskok na 4:1
21:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #83 Filip Geisler (3:1)
21:20 Rtyně hned ze začátku 2. třetiny tlačí na Turnov a dostává míček za záda golmana
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:16 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #9 Lukáš Maršík (2:1)
19:16 Z chyby Rtyně Turnov zmenšuje náskok na 2:1
15:40 Turnov si prověřil golmana Rtyně, který chytá a uklidňuje situaci
13:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #10 Miroslav Kábrt (2:0)
10:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (1:0)
10:59 Cejnar crossovou nahrávkou nachází Weilneta a ten z první otevírá skóre zápasu
10:14 Oba týmy předvádí dobrý výkon v obranném pásmu
07:32 Utkání zatím chybí gólové šance.
05:12 Cejnar nachází osamoceného Weilneta a ten bránu míjí
04:15 Turnov vyvýjí tlak, který Rtyně úspěšně překonává
00:03 Úvodní buly vyhrála Rtyně.