12:7
    Lukáš VEBER
    (Pavlík)

ACEMA Sparta Praha U23 B - Finance Novák FBK Jičín 12:7
branky: 3. Matěj Eisenkolb, 7. Filip Kortánek, 18. Adam Šimek, 27. Filip Kortánek, 28. Matěj Hrádek, 31. Oliver Pavlík, 39. Adam Kopecký, 46. Tomáš Plicka, 50. Filip Kortánek, 56. Oliver Pavlík, 59. Matyáš Kopecký, 59. Lukáš Veber - 4. Bohumil Plíšek, 6. Tomáš Martin Matušů, 9. Tomáš Valkoun, 12. Tomáš Martin Matušů, 31. Jan Štál, 48. Tomáš Martin Matušů, 52. Petr Dlouhý; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Samuel Stündl 15 - Jan Kraus 9, Petr Líbal 11; po třetinách: 3:4, 4:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Měli jsme dnes v hlavách podzimní utkání, které jsme chtěli soupeřům za každou cenu vrátit a byl to pro nás obrovský hrací motor za dnešním vítězstvím. Mám velkou radost, že se nám to povedlo a ještě takovýmhle způsobem. Vysoké vítězství je odměnou za skvělý výkon ve druhé a třetí třetině. První třetinu už nesmíme opakovat, ta se nám hrubě nevydařila.
60:00 Komentář hostů Žůrková Gabriela (Vedoucí): Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, bohužel od druhé třetiny naše tempo šlo dolů a naopak soupeř přidal a odskočil nám. Chtěla bych kluky pochválit, že zápas nevypustili a snažili se zápas otočit. Musíme se soustředit na zápasy co máme před sebou. Děkujme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
58:43 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 12:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #81 Oliver Pavlík (12:7)
58:27 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 11:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #8 Christopher Nojovič (11:7)
56:22 Jičín jde do šestí hráčů v poli.
56:21 Timeout Finance Novák FBK Jičín
55:47 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 10:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 Oliver Pavlík, asistoval #23 Filip Kortánek (10:7)
53:33 Jičín v pěti.
51:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 9:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #12 Jan Klamrt (9:7)
51:44 Klamrt vystřelil mezi nohy Stundla a míček poté dorazil Dlouhý.
51:33 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za opakované přestupky
51:33 M. Kopecký se dral po mantinelu, ale byl zastaven Valkounem.
49:45 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #11 David Žďárský (9:6)
49:45 Curney se už asi vrátil z Chomutova. Kortánek vvýstavním backhandem zvyšuje počet branek domácích.
48:59 Stál ze středu trefuje tyč.
48:34 Šimek před brankářem střílí mimo. Z těch spálenejch šancí bychom mohli udělat táborák.
48:17 Ouhrabka ve velké šanci z první přestřeluje branku domácích.
47:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 8:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů bez asistence (8:6)
47:09 Hattrick (tři góly) zapisuje Matušů po krásné střele která se odrazila o horní tyčku do branky.
45:50 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka z trestného střílení (8:5)
45:50 Plicka si potáhl míček do backhandu a po zemi dostal míček za záda brankáře.
44:55 Lang si vysloužil potlesk svojí klikou u mantinelu.
43:30 Valkoun trefuje tyč od mantinelu.
42:39 Kropáček teď obelhal tři hráče, ale po poslední kličce mu míček sebral brankář.
41:59 Plicka vysílá další ránu z dálky.
40:31 Otřesený Stundl pokračuje ve hře.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Jičín.
40:00 Expertíza experta: Začalo se hrát daleko více tvrději na obou stranách. Sparta využila svůj tlak a otočila skóre. Nejspíše pomohla změna sestavy. Uvidíme jak se s tlakem popasuje Jičín u kterého byla vidět nejistota a frustrace ke konci druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:57 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #23 Filip Kortánek (7:5)
35:06 Kapitán Veber v obrovské šanci selhal. Míček letěl tak dva metry vedle branky.
34:13 Hra přidala na intenzitě. Hokejky sekají, hráči lítají za mantinel. Ostrý zápas prostě.
32:30 Žďárského střelu od mantinelu čape v klidu brankář.
30:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #17 Petr Dlouhý (6:5)
30:58 Stundl vyběhl z brány, ale špatně odhadl vzdálenost, čehož využil Štál, který trefil míček ze vzduchu.
30:12 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 Oliver Pavlík, asistoval #11 David Žďárský (6:4)
30:12 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Petr Líbal družstva Finance Novák FBK Jičín
29:03 Kopecký obral posledního obránce o míček, ale následně míček ztratil.
28:26 Kopecký se zamotal do naší sítě za brankou.
28:05 Trojitý blok domácích. Obětavost ti kluci mají.
27:19 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #69 Tadeáš Lang (5:4)
27:19 Pááátááááá křičí fanoušci po gólu Hrádka, čímž i otáčí skóre na svou stranu.
26:47 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #26 Jan Kos (4:4)
26:47 Kortánek jednoruč backhandem nachytal brankáře na bližší.
26:35 Kopecký po střetu skončil na zemi a v doprovodu zdravotníka odešel na střídačku.
26:20 Valkoun opět pálí z voleje. Tentokrát mimo tři tyče.
25:00 Plickova dalekonosná střela trefuje mantinel za brankou.
24:00 Matušů před brankou tečoval střelu Plíška. K jeho smůle ale mimo zařízení.
22:58 Náš hlavní pořadatel nyní zachránil situaci spravením mantinelů
21:00 Do druhé lajny se přesunul Kortánek, který má fantasmagorickou sezónu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Jičín.
20:00 Expertíza experta: Oba týmy se snaží. Sparta si škodí ne jednou ztrátou balónku při rozehrávce co vede k lehkým šancím Jičína. Musíme vyzdvihnout ovšem napadání Sparty, které má vzestupnou tendenci.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:00 Ještě jedna minuta do přestávky. Během té nám expert poví nějaké postřehy o hře.
17:10 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek bez asistence (3:4)
17:10 Šimek svým dlooooooouuhýýýýým zátahem dává fíka na bližší tyč. Tato solo akce neunikne rozboru o přestávce.
16:03 Plicka přestřeluje svým dělometem branku.
14:42 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:13 Šimek trefuje tzv. headshot jednoho z obránců Jičína.
11:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (2:4)
11:45 Matušů trefil vynikajícně prázdnou bránu z první.
09:37 Kortánkůvv únik (ne močový, ale florbalový) nedopadl dobře. Střela trefila nohu brankáře.
08:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (2:3)
08:33 Přízemní centr využil Valkoun. Famózní volej, Stundl neměl nárok.
07:45 Kapitán Veber se proťukal přes nohy a hokejky hráčů Jičína, leč jeho zakončení zklamalo jeho i našeho experta.
06:38 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek bez asistence (2:2)
06:38 Kortánek načapal brankáře na bližší tyči. Uvidíme zda tento mladý talent zůstane ve Spartě nebo půjde do Superligy.
05:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #96 František Novák (1:2)
05:21 Jičín si drží svoji 100% úspěšnost střelby. Další střela ze středu, další gól.
04:52 Obránci první lajny nechali rozehrávat své útočníky, což dopadlo fatálně.
04:22 Eisenkolb kontroluje hru zezadu.
03:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek bez asistence (1:1)
03:38 I přes obětavé snahy Kropáčka prostřelil Plíšek ze středu Stundla.
02:47 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #26 Jan Kos (1:0)
02:47 Eisenkolb dostal nabito od Kosa a provětral síťku v brance.
01:36 A na hřišti můžeme vidět mladý rudý koně v čele s Kortnákem, který má nejvíce bodů z celého týmu. Má jich o 24 více než můj expert u stolku.
01:00 Lang brázdí svůj prostor za bránou.
00:01 Úvodní buly tohoto speciálního utkání vyhrává Jičín. Toto utkání je speciální tím, že tu mám u stolku experta, který byl bývalý elitní centr domácího týmu. Snad z něj dostanu nějakou expertízu a postřehy.