6:3
    Adam VEJREK
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - ACEMA Sparta Praha U23 B 6:3
branky: 18. Matěj Labík, 32. Miroslav Kábrt, 36. Marek Weinelt, 47. Marek Weinelt, 56. Miroslav Kábrt, 58. Adam Vejrek - 11. Jan Kos, 36. Jan Bízik, 46. Kamil Hebelka; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Seidl 17 - Samuel Stündl 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Po včerejšku zase divizní zápas se vším všudy. Vyrovnaný zápas bohužel rozhodly dvě přesilovky ze třetí třetiny, které mají domácí velmi kvalitní. I přes těsnou porážku máme hlavy nahoře a těšíme se na další kolo příští týden. Domácím děkujeme za férový zápas a moc pěkně odpořádané utkání. Hrálo se nám tu moc pěkně. Držím palce k udržení domácí neporazitelnosti až do konce.
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Dlouho jsme nehráli tak dobře jako dnes, když teda pominu úvod poslední třetiny. Jsem rád, že i s rozsáhlejší absencí jsme dokázali porazit celek z vršku tabulky. Dneska prostě paráda, díky všem hráčům, ale i fanouškům. Jo a doma zůstváváme neporaženi. Příští neděli se vidíme v náchodskym plechu, ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:05 Seidl předvádí krásné zákroky.
57:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (6:3)
57:57 Vejrek využívá chyby hostí a navyšuje vedení střelou do prázdné.
57:41 Plicka od mantinelu - trefuje břevno.
56:45 Sparta v šesti i při oslabení Rtyně.
56:44 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
56:44 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
55:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (5:3)
55:13 Krásná kombinace zakončená Kábrtem pojišťuje vedení domácích.
53:48 Vyloučen hráč #46 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
51:16 Tempo hry je opět rychlejší a na obou týmech je vidět chuť skórovat.
46:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (4:3)
46:30 Weinelt posílá Rtyni do opětovného vedení výběhem od mantinelu.
46:05 Vyloučen hráč #81 Oliver Pavlík družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
46:05 Domácí si zahrají přesilovou hru.
45:20 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:3
Vlastní branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka (3:3)
42:46 Hra je opět opatrná, ani jeden tým se nehrne do rychlých akcí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:28 Hrádek od mantinelu - Seidl chytá.
35:30 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #55 Jan Bízik, asistoval #70 Jáchym Štuj (3:2)
35:30 Sparta rychle odpovídá - Bízik snižuje střelou od mantinelu.
35:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt bez asistence (3:1)
35:02 Weinelt navyšuje skóre domácích střelou z dorážky.
34:21 Skvělý zákrok golmana hostí.
31:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (2:1)
31:41 Kábrt navyšuje skóre domácích střelou od mantinelu.
28:54 Hra nabrala vysoké tempo a přelévá se ze strany na stranu.
27:29 Pěkná kombinace domácích končí v rukou golmana.
25:36 Bízik zastavuje nebezpečnou akci domácích.
23:51 Pěkný zákrok brankáře hostí.
22:46 Domácí v šanci před bránou hostí - Labík ale přestřeluje.
21:42 Domácí ubránili oslabení.
20:01 Hostí zahajují druhou třetinu přesilovkou.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:42 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
17:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #14 Adam Vejrek (1:1)
17:12 Vejrek od mantinelu na volného Labíka před bránou, který srovnává střelou do pravého růžku.
15:53 Hostí se snaží těžit z chyb domácích, ale jejich akce většinou zastaveny.
13:32 Domácí presují hostí.
10:03 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:1)
10:03 Šimek nachází volného Kose u brány a ten dává první branku utkání.
09:46 Weinelt na Kábrta, který je sám před bránou, ten však míjí.
07:49 Seidl předvádí pěkný zákrok.
06:33 Cejnar od mantinelu trefuje tyč.
04:15 Kopecký sbírá balon na polovině domácích, střílí, ale Seidl vyráží.
03:14 Hra je zatím opatrná.
00:25 Weinelt pálí od mantinelu, brankář hostí vyráží rukou.
00:01 Úvodní buly pro domácí.