• 65 64:58
    7:8
    (Cejnar)

FBC Panthers Liberec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:8p
branky: 9. Jan Brynda, 11. Jan Brynda, 13. Ondřej Neuman, 23. Jan Brynda, 29. Ondřej Neuman, 31. Jan Brynda, 33. Pavel Sekyra - 10. Šimon Vacek, 34. Marek Weinelt, 38. Dominik Hebelka, 44. Šimon Vacek, 44. Dominik Hebelka, 45. Adam Vejrek, 59. Jakub Téra, 65. Marek Weinelt; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 29 - Jan Beneš 23; po třetinách: 3:1, 4:2, 0:4, 0:1
65:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Na prvni třetinu jsme chyběli.. hledali jsme se... Hledali jsme se v podstatě 1/2 utkání. Jsem rád, že se kluci dokázali hecnout a ukázali, že jsme chtěli vyhrát a to se podařilo. Díky
65:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Prvních  35minut super, pak Rtyně přidala a my se zbytečně začali bát o výsledek. Rozhodnout mohly oba týmy, v závěru prodoužení naprosto zbytečnej gol, ale nic 4 body za víkend berem a jedeme dál, díky všem
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
64:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (7:8)
60:50 Prodloužení tři na tři může rozhodnout o držitely druhého bodu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:18
58:30 Hostující hráči jsou v euforii a vyrovnávají skore. Necelé dvě minuty do konce utkání a začínáme zase od začátku
58:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra bez asistence (7:7)
55:50 Neskutečné co dokážou domácí benci zablokovat. Do konce třetí třetiny chybí už jen čtyři minuty a hráči Rtyně jsou si toho dobře vědomi
54:17 Hosté se tlačí před branku a přibývají drobné fauly ze strany domácích i hostů.
51:20 Napínavý zápas vrcholí. Domácí mají stále i chuť útočit. Hosté potřebují ještě jednu branku a hrají stále agresivněji
48:00 Několik šancí měli během přesilové hry domácí, golově se neprosadili. Podařilo se zastavit tlak hostujících a to teď pantheři potřebovali nejvíc
46:31 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
44:58 Timeout FBC Panthers Liberec
44:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (7:6)
43:50 Hosté vzápětí střílí další branku a na hřišti to budou mít domácí beci ještě  těžké
43:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Vojtěch Rusin (7:5)
43:42 Hostující hráči snižují
43:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (7:4)
42:07 Domácí brankář se připomenul perfetním zákrokem po kterém uklidňuje domácí hráče. Vedení panthers je i nadále o čtyři branky
40:30 Začátek třetí třetiny nepodcenila ani jedna strana a oba týmy si vyměnily původní pozdravy
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
38:51 Střelou ze střední vzdálenosti hosté snížili a domácí odpovídají aktivním napadáním. Náboj utkání dnes nechybí
37:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:3
36:15 Na hřišti se začalo přiostřovat domácí dobře brání a hosté chtějí s výsledkem něco udělat. Nechce se jim jet domů s prázdnou
33:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
32:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra bez asistence (7:1)
32:54 Téměř z poloviny se trefil domácí Seky a Panthers odskakují už na rozdíl šesti branek
30:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:1)
30:23 Podvečer v libereckém sportparku si zatím pro sebe uzmul Honza Brynda aka Dědek, čtvrtý gól z jeho hole
28:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (5:1)
28:22 A je to o čtyři branky. Ondra Neumann se trefuje a domácí pokračují v kvalitním výkonu
23:00 Dojemný moment utkání, hráč číslo dvě pantherský děda Jan Brynda dává hattrick a určuje tak stav zápasu 4:1 pro domácí
22:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #77 Pavel Sekyra (4:1)
21:40 Druhá třetina pokračuje v trendu první části. Domácí ser snaží dobýt branku hostujících, kteří se zatím snaží v liberecké hale nadechnout
20:00 Střely v 1. části: 12:5
17:45 Domácí se dostávají do více šancí, hosté ze Rtyně zatím úplně nestíhají. Náskok zůstává na dvou gólech a to jen kvůli nepřesnosti domácích snajperů
15:15 Domácí promarnili jasnou šanci, prázdná brána zývala na Dominika Trunce, jeho střela orazítkovala pouze tyč
12:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #77 Pavel Sekyra (3:1)
10:25 Vedení si zpátky berou domácí, střelcem je Honza Dědek
10:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #81 Tomáš Szabo (2:1)
09:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #83 Filip Geisler (1:1)
08:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
07:20 Domácí se tlačí do soupeřovi branky zatím chybí přesnější střelba
05:01 Do velice slibné příležitosti se dostával domácí Seky, jeho střelu zastavil hvizd rozhodčího, kvůli hře vysokou holí
02:30 Zatím se oba týmy oťukávají a nevypadá to, že by jeden z týmů chtěl převzít otěže utkání. Další střelou se tentokrát prezentoval Pádlič
00:50 První střelu měla domácí první letka v čele s Honzou Dědkem. Za záda brankáře se míček nedostal
00:01 Zápas mezi domácími Panthers a hostujícími hráči Rtyně právě začal před působivou kulisou jedenácti diváků.