• 60 59:30
    5:9
    ()

Finance Novák FBK Jičín - Floorball Club FALCON 6:9
branky: 4. Jan Štál, 12. Petr Dlouhý, 35. Petr Dlouhý, 39. Bohumil Plíšek, 50. Petr Dlouhý, 60. Bohumil Plíšek - 2. Filip Ouředníček, 16. Petr Nejedlý, 25. David Sgall, 26. Jiří Navrátil, 28. David Sgall, 29. Martin Tůna, 48. David Sgall, 56. Miloš Beer, 60. Filip Ouředníček; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 7 + Tomáš Martin Matušů 4 + František Novák TDKU + 4:5 + Dominik Šimáně 4 + Daniel Budáč TDKU + 4 + Filip Ouředníček OS; využití: 0:3; diváků: 133; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 19 - Michal Novák 26; po třetinách: 2:2, 2:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Petrgál Martin (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili, i přes rychlý inkasovaný gól, výborně, byli jsme lepší. Zbytečné fauly nás poslaly do oslabení 5 na 3 a od tohoto momentu se soupeř vrátil do utkání. Šeredný nástup do druhé třetiny prakticky rozhodl o výsledku. Zbytečná vyloučení v průběhu hry dala Falconům další křídla, závěr asi nemá cenu komentovat, tohle nechceme nikdo.....Soupeři gratulujeme k výhře, fantastickému publiku děkujeme za podporu a zvlášť bubeníkům!!! Kapitánu Petru Dlouhému moc moc gratulujeme k ocenění hráče duelu (hattrick) a hlavně k narození dcery Zorky!
60:00 Komentář hostů Beer Miloš (Trenér): V první řadě chci velmi poděkovat našemu velmi oslabenému týmu za skvělý týmový výkon. Zápas byl od samého začátku velmi težký a soubojový. Povedlo se nám se silově vyrovnat a rychle potrestat přesilvoky. Závěr zápasu byl už spíše zápasnický.  nPozdravuju do Švédska kluky. Zvládli jsme to a jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:52 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
59:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (6:9)
59:30 GÓL Floorball Club FALCON! 5:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček bez asistence (5:9)
59:30 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
59:30 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
59:18 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
59:18 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
59:18 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON do konce utkání
59:18 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
59:18 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín do konce utkání
59:18 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
59:05 Ouhrabka bohužel minul branku
58:39 Vyloučen hráč #7 Richard Marek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
57:35 Kraušner zachránil teď domácí celek
56:37 Klamrt rozezvonil tyčku
55:48 GÓL Floorball Club FALCON! 5:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer bez asistence (5:8)
55:02 Timeout Finance Novák FBK Jičín
55:02 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
55:02 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za držení
50:54 Ouhrabkovi se nepovedlo protlačit míček do branky a ten tak končí na bráně
49:12 Petr Dlouhý má taky hattrick
49:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #16 Jan Štál (5:7)
47:03 Sgall touto brankou završuje svůj hattrick
47:02 GÓL Floorball Club FALCON! 4:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #62 Filip Ouředníček (4:7)
45:25 Novák po naprosto zbytečném faulu posílá domácí do oslabení
45:13 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
44:17 Petrgál po krásné nahrávce od Ouhrabky míjí bránu
43:34 Nejedlý byl nastřelen vlastním hráčem...asi štípla
41:45 Černý si kroužil kolem Šimáně, Šimáně se v bolestech zhroutil k zemi
41:11 Jičín má rozehrávku z rohu velkého brankoviště, kterou nevyužívá
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:59 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
39:59 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
39:55 Dlouhý se snažil dát gól do šatny a po zvukovém signálu se bude ještě vylučovat
38:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:6)
38:55 Plíšek z výběhu snižuje na 4:6
38:23 Jedovka Klamrta šla vedle kasy
37:32 Střelu Valkouna si golman ohlídal
36:51 Plíšek minul branku
34:37 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zvedání florbalky
34:37 Domácí si zahrají svoji první přesilovku po faulu Tůny
34:17 Houška nám ve snaze uhnout spoluhráči ukázal, jak se dělá Velká Pardubická
34:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #12 Jan Klamrt (3:6)
34:01 Dlouhý se otočil kolem své osy a uklidil pod břevno
32:09 Falconi mají více sil než Jičín. Všude jsou dřív a jsou i důraznější.
29:13 Falconi se rozestříleli, 4 branky za 5 minut jsou důkazem
28:54 GÓL Floorball Club FALCON! 2:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:6)
28:15 Sgall využil další přesilovku
27:59 GÓL Floorball Club FALCON! 2:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall bez asistence (2:5)
26:41 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
26:25 Plíšek zblokoval střelu Sgalla
25:23 Nejdelý zblokoval střelu Hakena
25:02 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #30 David Sgall (2:4)
24:18 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #87 Jiří Navrátil (2:3)
15:30 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #30 David Sgall (2:2)
14:14 Kraušner vychytal bombu Falconů
13:37 Vyloučen hráč #17 Petr Dlouhý družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
13:13 Šimáně rozezvonil tyčku
12:12 Vyloučen hráč #24 Patrik Sytný družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
12:12 Falconi si zahrají první přesilovku zápasu
11:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #96 František Novák (2:1)
10:54 Golman Novák se nenechal od svého jmenovce Fandy Nováka překvapit a jeho backhandovou kličku vychytal
10:04 Nejedlý si proběhl celé hřiště, jeho střelu však Kraušner chytil
09:14 Foltýn nevypadá na to, že má za sebou už dva zápasy za dnešek
07:25 Ouhrabka si vybojoval míček a připravil pro Matušáka akci, kterou golman hostí vychytal
06:57 Kraušner domácí celek teď podržel
05:58 Novák i Florian trefili pouze blok
05:14 Ouhrabka prověřil golmana hostí
03:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #17 Petr Dlouhý (1:1)
03:33 Štál vyrovnává po nahrávce od domácího kapitána Dlouhého
03:10 Domácí Novák obral soupeře čistě o balón
02:58 Ouhrabkovi střela nesedla
02:18 Další zákrok Kraušnera
01:25 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #61 Miloš Beer (0:1)
01:25 Falcon otevírá skóre
00:47 Kraušner má první  zákrok
00:01 Úvodní buly pro Jičín