12:6
    Jiří ŠPAK
    (Dalibor)

T.K.S. TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 12:6
branky: 3. Jakub Janoušek, 10. Jonáš Mellan, 17. Ondřej Šmída, 18. Lukáš Maršík, 19. Ondřej Šmída, 31. Jan Novotný, 34. Jakub Janoušek, 34. Jan Obermann, 37. Štěpán Pohl, 52. Jan Novotný, 53. Šimon Janoušek, 57. Filip Dědek - 6. Ondřej Neuman, 6. Šimon Krebs, 12. Filip Munzar, 35. Šimon Krebs, 59. Filip Munzar, 59. Jiří Špak; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Petr Suchomel 22 - Jakub Rudiš 21; po třetinách: 5:3, 4:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Zápas v parádní atmosféře díky skvělým fanouškům se nám nepodařilo zachytit ve druhé třetině, kdy nám soupeř odskočil. Protrápili jsme se je až do závěrečného hvizdu. Děkujeme soupeři za férový zápas a velké díky všem fanouškům, byli jste skvělí!!!
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Neuvěřitelný večer v předvánočním Turnově. Měl jsem od zápasu velké očekávání, které byly na 100% splněny. V utkání jsme kromě první třetiny hráli to, na co máme a soupeři jsme postupně odskakovali. Lidé, kteří na dnešním charitativním zápase byli přítomni, zaslouží absolutorium. Neskutečná atmosféra, kterou by záviděl lecjaký superligový tým. Snad se na dobrou věc přispělo co nejvíce peněz. Velké poděkování patří také na stranu Panthers, kteří se s námi vydali do tohoto netradičního utkání a přispěli ke skvělému průběhu celého večera. Děkuji ještě jednou soupeři a rozhodčím za plynulý ale zábavný match. Černá perla pluje dál!
60:00 Z dnešního charitativního utkání to je pro dnešek vše. Turnov prodloužil svou vítěznou šňůru a posouvá se tabulkou nahoru!
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:29 Krebs zbytečně zajel do Mellana...
58:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #71 Josef Dalibor (12:6)
58:49 Já už radši mlčím... Turnovská obrana jak kdyby už slavila 3 body a nechala zcela osamoceného Špaka před Suchomelem.
58:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (12:5)
58:34 A nebo? Ne, na to už není čas... I tak ale krásná akce zdobí tento gól, který připravil Neuman Munzarovi.
58:01 Probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání a zřejmě už se ani zázrak nestane.
56:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 12:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #77 Jan Novotný (12:4)
56:45 Krásná, prudká rána značky Dědek cinkla o tyč a skončila za zády bezmocného Rudiše.
56:10 Suchomel se pokusil dlouhým výhozem najít J. Janouška, ale pozorná obrana Panthers zamezila této kulišárně.
55:40 O. Šmída z dobré pozice trestuhodně míjí branku Rudiše.
55:17 Hosté se ještě snaží kombinovat okolo branky Suchomela, ale Krebs mířil ze vzduchu pouze do boční sítě.
53:53 Neumanovi neprošla další solo akce a na druhé straně z protiútoku vyzkoušel Zakouřil Rudiše, při následné dorážce pak Mellan seknul do prstů gólmana Panthers a ihned se mu sportovně omlouvá.
52:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 11:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #3 Filip Dědek (11:4)
52:39 Bleskově využitá přesilová hra, kdy Dědek nastřelil po zemi míček směr Rudiš a Š. Janoušek šikovnou tečí pod víko proměňuje přesilovou hru.
52:11 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
52:11 A budou to také domácí, kteří si v dnešním utkání vyzkouší přesilovou hru.
51:29 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 10:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #22 Emil Hejduk (10:4)
51:29 Nedáš, dostaneš! Víc netřeba dodávat. Na jedné straně neuspěl při solo akci Neuman, a tak z protiútoku udeřil dnes podruhé Novotný.
51:23 Neuman se prokličkoval čtveřicí domácích hráčů, ale následnou střelu poslal pouze do boční sítě!
50:14 Závar před brankou Suchomela, který musí řešit obrana domácích.
49:29 Další těžký zákrok Suchomela proti střele Špaka. Ten mířil z pravého křídla na vzdálenější tyč, ale Suchomel svižným zákrokem rukou zamezil gólu.
48:11 Hájek dnes pálí jednu šanci za druhou, nejdříve mu připravil příležitost E. Hejduk a poté ještě větší Novotný, oběma však Hájek pohrdl a desítka tak zatím nepadla!
47:27 J. Janoušek vyzkoušel pozornost Rudiše, ten zůstává v pozoru.
46:11 Suchomel vytáhl prvotřídní zákrok! Szabo pomalu zvedal ruce, ale turnovská jednička v brance na poslední chvilku vytáhla dost možná zákrok utkání!
45:43 Přesilová hra nevyšla Panthers podle představ, chybělo tomu přesnější zakončení. Primásek skáče na hřiště a odchází rovnou střídat.
44:39 Š. Janoušek málem vypíchl míček Szabovi a už už šel sám na Rudiše. Szabo celou situaci zvládl.
43:59 Dědek si málem srazil střelu Neumana do vlastní branky! Jeho teč zastavilo břevno!
43:43 Vyloučen hráč #39 Radek Primásek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
43:10 Výhoda pro Panthers, Primásek si půjde brzy odpykat dvě minuty za sekání.
42:05 Maršík ve slibné pozici trestuhodně přestřeluje.
40:01 Nyní již nastal čas vrhnout se na poslední dvacetiminutovka řádné hrací době, ve které se Panthers budou snažit minimálně ještě zdramatizovat dnešní utkání.
40:00 Během druhé přestávky jsme mohli shlédnout představení mažoretek z místního Sokola Turnov. Všem se představení moc líbilo a my moc děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:51 Poslední šance pro Panthers ze standardní situace snížit do kabin.
38:45 Burkoň mířil z pravého křídla na vzdálenější tyč, ale těsně minul.
38:01 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:44 Jedovatá střela z otočky takřka z půlky hřiště z hole E. Hejduka a těžký zákrok Rudiše.
36:46 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 9:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #8 Jonáš Mellan (9:4)
36:46 Už to vypadalo, že si nikdo neodskočí a Mellan nebude mít po oběhnutí branky soupeře komu nahrát. Nakonec nalezl Pohla, který po zpracováním na druhý dotyk střelou pod víko navyšuje vedení domácích opět na pět branek.
35:00 Informace hlavně pro novináře. Na dnešní utkání si našlo cestu 223 skvělých diváků. Všem moc děkujeme za návštěvu a podporu jak sbírky pro Kikoše, tak za pulzující atmosféru.
34:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #88 Pavel Hůza (8:4)
34:38 Hosté neskládají zbraně a po oddechovém čase snižují zásluhou Krebse.
33:44 Timeout FBC Panthers Liberec
33:44 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:3
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #17 Jan Obermann (8:3)
33:44 Nešťastný zákrok Obermanna vede k vlastnímu gólu. Nejprve krásná akce domácích, kdy Hájek z tutově pozice na ose trefil pouze skákajícího Rudiše. Ale následně si právě Obermann ve snaze odpálit míček do bezpečí srazil kulatý nesmysl do vlastní branky.
33:01 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #97 Šimon Janoušek (7:3)
33:01 Stejně jako při úvodním gólu domácích, tahle kombinace prostě funguje dokonale! Turnov jde do trháku!
32:00 Menší výměna názorů mezi trenérem domácích a hráčem Panthers, rozhodčí nechávají bez trestů.
30:24 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:3
30:24 Další z rychlých přechodů domácího týmu, který řeší Novotný prudkou střelou na bližší tyč. Rudiš měl zakrytý výhled a střelou registroval až na poslední chvíli, bohužel pro něj už nestihl zareagovat.
30:10 Rychlý protiútok domácích vyřešil Š. Janoušek prudkou backhandovou střelou z levého křídla, ale mířil vysoko nad.
29:46 Domácí obrana úspěšně ubránila tuhle velkou příležitost Panthers.
29:44 Standardní situace z velkého brankoviště Suchomela!
28:47 Krásná sólo akce Mellana, který si na vlastní půlce nastřelil míček, nabral rychlost, oběhl posledního hráče Panthers a vydal se sám na Rudiše, snažil se vystřelit na vzdálenější tyč, ale Rudiš vytáhl skvělý zákrok ramenem.
26:18 Další rychlá a přesná akce domácích po levém mantinelu, kdy se na středu objevil osamocený J. Janoušek, ale střelu poslal metr nad branku Rudiše.
25:42 O. Šmída z rozehrávky v pravém útočném rohu nalezl nabíhajícího Š. Janouška, kterému střela nesedla ideálně a Rudiš nemusel zasahovat.
25:10 Zakouřil teď chytrou otočkou odmítl dotírajícího Dalibora.
24:29 Prvotřídní zákrok Rudiše! Nádherná akce po ose Hájek - Novotný - E. Hejduk, kterou zastínil skvělým přesunem Rudiš.
23:49 Domácí kombinují okolo hostujícího obranného valu. K zakončení se po přihrávce E. Hejduka dostal Hájek, ale trefuje pouze připraveného Rudiše.
23:18 Domácí první útok se prokombinoval až k nebezpečnému backhandovému zakončení J. Janouška. Rudiš byl připraven a chytá.
22:19 Skrumáž na půlce domácích, ve které zřejmě J. Šmída inkasoval bolestivý úder. Po krátké chvíli vstává z plochy a vyčítavě se dívá na ledově klidnou tvář rozhodčího.
21:14 Další závar před Suchomelem, Zakouřil odpaluje do bezpečí.
20:34 Panthers ze začátku obléhají branku Suchomela, ale domácí obrana je v pozoru.
20:01 Zápas mladších žáků je u konce a na hřišti nám odstartovala druhá třetina utkání Divize mužů.
20:00 Máme za sebou velmi intenzivních prvních 20 minut dnešního charitativního utkání na podporu Kikoše, který je se svou rodinou přítomen na zápase a fandí o sto šest domácímu týmu. Stejně jako jemu se musí utkání všem přítomným líbit, o něco více však domácím příznivcům, jelikož domácí po úvodní třetině vedou 5:3. Skóre se postupně přelévalo ze strany na stranu, nejprve šel do vedení domácí tým, ale Panthers dvěma góly během tří vteřin otočili stav utkání. Následně pak Mellan srovnal, ale o chvilku později vrátil po nedůrazu domácí obrany vedení na stranu Panthers Munzar. Domácí to nezabalili a třemi góly otočili stav utkání a navíc do dalšího průběhu utkání půjdou s dvougólovým náskokem.
20:00 Během první přestávky, která je prodloužena na 15 minut, namísto obvyklých 10, nás čeká utkání elévů a mladších žáků obou dnešních soupeřů.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:37 E. Hejduk se nedokázal vymotat mezi obránci Panthers.
18:10 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (5:3)
17:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #8 Jonáš Mellan (4:3)
17:39 Krásná akce domácích již od vlastní branky, rychlá předávka mezi obránci a následný výběh a střela Mellana z pravého křídla. Míček se odrazil příhodně pro Maršíka, který do odkryté klece doráží míček.
16:28 Hájek se ocitl ve skvělé příležitosti, ale těsně netrefuje zařízení.
16:03 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:3
16:03 Prvotřídní náběh Šmídy, který neunikl pozornému oku Š. Janouška. Máme opět vyrovnáno. Tohle charitativní utkání musí diváky bavit!
15:23 Maršík se při protiútoku 3 na 2 pokusil posunout na střed Pohlovi, ale přihrávku překazil pozorný obránce Panthers.
13:22 M. Hejduk mířil půl metru nad.
12:52 O. Šmída si splnil obranné povinnosti, předložil míček J. Janouškovi, který po sólo akci vyzkoušel střelu z půlky hřiště, ale mířil vedle.
11:51 Mellan mohl zapsat druhý gól v dnešním utkání, ale tentokrát je ve vzájemném měření úspěšnější Rudiš.
11:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
11:00 Velký nedůraz v obraně domácích, kterého využila trojice Špak - Neuman - Munzar. Ta si nejdříve skvělou akcí na jeden dotyk povodila obranu domácích, s tím že Munzarovi na poprvé vůbec nesedla střela, ale poté využil mezer v obraně domácích a vrací hostům vedení.
10:29 Do hry se připletl rozhodčí a hra je tak přerušena.
09:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #19 Štěpán Pohl (2:2)
09:39 Závar před Rudišem z kterého těží po několika pokusech o dorážku Mellan a srovnává tak stav utkání na 2:2.
07:33 Další veká šance po spolupráci na ose E. Hejduk - Novotný, kdy se druhý jmenovaný dostal ke střele sám před Rudišem. Hostující gólman byl však připraven zmenšit střelecký úhel a nedat prostor Novotnému ke skórování.
05:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #7 Jiří Jeník (1:2)
05:56 A takhle se dámy a pánové otáčí ukázkově stav utkání. Jak vždy říkáme, florbal je velmi rychlý sport ve kterém se může stát cokoli. Například dva góly během 3 vteřin. Rozhodčí nabídl Pantherům volný úder po špatném postavení turnovského centra na buly. Jeník nahodil směrem na Suchomela a od jednoho z hráčů se míček odrazil příhodně ke Krebsovi, který ze vzduchu doklepává za ležícího Suchomela.
05:53 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (1:1)
05:53 Co se nepovedlo Szabovi, to dokonal napotřetí Neuman. Střelou ze střední vzdálenosti prostřelil vše, co mu stálo v cestě, včetně dnes poprvé kapitulujícího Suchomela.
05:42 Szabo se pokusil na dvakrát o střelu z dálky, ale ani jednou nebyl úspěšný, obě střely však měly gólové parametry.
05:15 Těžký zákrok si připisuje Suchomel, Munzarovi nechybělo příliš k vyrovnání utkání.
04:53 Domácí jsou v tlaku a žene je skvělá atmosféra plných ochozů.
03:44 Ve velké příležitosti se ocitl na druhé straně Hůza, nedokázal si však dobře zpracovat míček a natahující se Suchomel tak zůstal bez práce.
02:44 Další krásná akce domácích. Tentokrát Hejduk z levého křídla nalezl na středu osamoceného Novotného, jemu však střela nesedla.
02:13 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
02:13 Já na bráchu, brácha na mě a pojďme se společně radovat. Mladší z bratrského dua Šimon si všiml na ose dobře nabíhajícího bratra Jakuba, kterému adresoval přesnou přihrávku. Na něj už pak pouze zívala odkrytá branka Rudiše.
02:01 Mellan se pod tlakem pokusil o střelu, ale mířil daleko od branky Panthers.
01:17 Po průniku Hájka s Novotným se píská nedovolený zákrok za brankou soupeře právě na Novotného, který odkulhává na střídačku.
00:32 První domácí akci O. Šmídy překazila pozorná obrana Panthers.
00:01 Utkání bylo zahájeno turnovskou rozehrávkou po špatném postavení hostujícího hráče na buly.
00:00 Během první přestávky nás čeká utkání přípravky a elévů obou dnešních soupeřů.
00:00 Na hrací plochu nastupují za doprovodu mladších žáků a žákyň domácí hráči. A hned za nimi nastupují i hostující hráči s domácí mládeží.
00:00 Utkání začíná již za 10 minut a spolu s hráči nastoupí i mladé naděje obou družstev.
00:00 V první řadě je důležité si připomenout, že dnešní utkání se nese v duchu charitativního, tentokrát ve prospěch projektu Naděje pro Kikoše. Naděje pro Kikoše je veřejná sbírka, která má za cíl udržet co nejdéle v nejlepší kondici čtyřletého Kryštofa (Kikoše), kterému byla diagnostikována Duchennova svalová dystrofie - nemoc, která jinak zdravému dítěti "krade" svalovou hmotu.
00:00 Dobrý den! Dovolujeme si vás pozvat ke sledování dnešního florbalového klání pomocí našich live komentářů. Veškeré dění na hřišti bude okamžitě přeneseno do písemné podoby, a vám tak nic neunikne. Na utkání se můžete také koukat přes live přenos Českého Florbalu. K jeho puštění si však musíte zakoupit měsíční předplatné na stránkách ČF. Přejeme příjemnou zábavu.