7:11
    Marek PASSIAN
    ()

FBC Liberec B - Floorball Club FALCON 7:11
branky: 7. Lukáš Macháč, 19. Jakub Horník, 24. Lukáš Kořínek, 36. Jan Šusta, 44. Bohuslav Ferdan, 52. David Horáček, 55. Marek Passian - 1. Jakub Škrdla, 9. David Sgall, 9. Vojtěch Řádek, 12. Richard Marek, 17. Jakub Škrdla, 17. Dominik Šimáně, 18. David Sgall, 29. Vojtěch Horák, 43. Dominik Šimáně, 50. Vojtěch Řádek, 54. Vojtěch Řádek; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Horák; vyloučení: 5:1; využití: 0:4; diváků: 14; zásahy brankářů: Tomáš Janota 17 - Pavel Malý 12; po třetinách: 2:7, 2:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Výborně nám vyšla především první třetina, ve které nám do branky spadlo prakticky všechno. V dalším průběhu zápasu už jsme si vybudovaný náskok hlídali. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Furt hrajeme srašidelně. Šťastnou cestu soupeři domů. Díky za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
54:39 Liberci se povedlo rychle odpovědět po střele od Passiana do horního rohu branky.
54:38 GÓL FBC Liberec B! 7:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #86 Marek Passian bez asistence (7:11)
53:50 Hosté využívají přesilovku a odskakují soupeři opět na rozdíl 5 gólů.
53:49 GÓL Floorball Club FALCON! 6:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #99 Dominik Šimáně (6:11)
53:00 Liberec jde opět do 4 hráčů.
52:53 Vyloučen hráč #89 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
51:04 Liberecký Horáček prokličkoval celé hřiště a odměnou mu je vstřelený gól.
51:03 GÓL FBC Liberec B! 6:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #66 Lukáš Macháč (6:10)
49:46 Pár sekund před koncem přesilové hry hosté střílí gól a využívají další přesilovku.
49:45 GÓL Floorball Club FALCON! 5:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #98 Jan Plášil (5:10)
47:57 Liberecký hráč si nepohlídal vzdálenost od gólmana a hostů poskytl dalš přesilovou hru.
47:56 Vyloučen hráč #69 Jakub Horník družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:11 Liberec po vstřeleném gólu zvýšil tempo své hry a třešničkou na dortu by bylo dorovnat skóre a vyhrát zápas.
43:11 Liberec vzápětí snižuje rozdíl ve skóre po střele Ferdana ze středu hřiště.
43:10 GÓL FBC Liberec B! 5:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #23 Jakub Pecháček (5:9)
42:39 Hosté využívají další přesilovou hru.
42:38 GÓL Floorball Club FALCON! 4:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #48 Jakub Škrdla (4:9)
42:16 Vyloučen hráč #39 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
40:01 Zápas vstupuje do 3. třetiny a vhazování vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
36:00 Po dlouhém časovém úseku bez branky tu máme gól Liberce.
35:59 GÓL FBC Liberec B! 4:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #17 Jan Šusta, asistoval #67 Lukáš Kořínek (4:8)
28:22 Po nešťastném zásahu Janoty měli hosté trestné střílení a Horák jej proměnil.
28:21 GÓL Floorball Club FALCON! 3:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák z trestného střílení (3:8)
26:10 Hosté přes velké množství kombinací nevyužili přesilovku a skóre zápasu se tak nezměnilo.
24:06 Hosté mají k dispozici výhodu v podobě přesilové hry.
24:05 Vyloučen hráč #89 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zvedání florbalky
23:15 Liberec snižuje manko ve skóre po skvělému ťukecu mezi Kořínkem a Pecháčkem.
23:14 GÓL FBC Liberec B! 3:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #23 Jakub Pecháček (3:7)
21:35 Hosté jsou v plném počtu.
20:01 Začala nám 2. třetina a Liberec pokračuje v přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:33 Přesilovou hru mají nyní k dispozici i domácí hráči.
19:32 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
18:27 Před koncem úvodní třetiny Liberec snižuje manko ve skóre po ťukesu od Horníka.
18:26 GÓL FBC Liberec B! 2:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:7)
17:52 Hosté využili přesilovku a přidávají další gól.
17:51 GÓL Floorball Club FALCON! 1:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:7)
17:23 Dvěma rychlími góly hosté odskakují na rozdíl 5 gólů. Nyní hosté mají k dispozici přesilovou hru.
17:22 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zvedání florbalky
16:27 GÓL Floorball Club FALCON! 1:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #11 Radek Blažek (1:6)
16:19 GÓL Floorball Club FALCON! 1:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:5)
11:56 Janota měl zakrytý výhled a hosté přidávají další gól do sítě domácího celku.
11:55 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #99 Dominik Šimáně (1:4)
11:00 Návrátil v samostatném úniku netrefil branku domácích a tak se skóre nemění a hosté vedou o 2 góly.
08:50 Hosté přidávají další gól do sítě domácích. Řádek skvěle trefil roh branky po přihrávce od Štěpána.
08:49 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #88 Šimon Štěpán (1:3)
08:28 Hosté si berou zpět vedení v dnešním zápase.
08:27 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #7 Richard Marek (1:2)
06:05 Liberec vyrovnává stav utkání, kdy se štěstím míček doputoval za záda hostujícího golmana po střele Macháče.
06:03 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #89 Filip Radostný (1:1)
05:46 Úvod utkání nám přinesl velmi svižný začátek od obou týmů, avšak gólových příležitostí přibylo spíše na straně hostů.
00:46 Na úvod utkání tu máme rychlý gól hostů, kdy Škedla vymetl pavučiny v domácí brance.
00:45 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domácí a hned se pouštějí do útoku.