• 60 59:25
    2
    Lukáš SVAČINKA

Floorball Club FALCON - FBC Slavia Praha 8:5
branky: 6. Vojtěch Horák, 16. Dominik Šimáně, 30. Vojtěch Horák, 43. Vojtěch Horák, 47. Petr Nejedlý, 48. Jakub Škrdla, 53. Petr Nejedlý, 60. Jakub Škrdla - 12. Jakub Žáček, 40. Ondřej Otáhal, 44. Ondřej Otáhal, 49. Matěj Fulín, 49. Michael Pitek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Michal Novák 28 - Petr Kabelka 17, Pavel Chlup 9; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:3
60:00 Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Stejně jako první utkání v sezoně s tímto soupeřem se jednalo o vyrovnaný zápas, který jsme znovu ztratili primárně vlastními chybami a důraznější hrou soupeře v klíčových momentech a částech hřiště. Ve třetí třetině jsme se sice na chvíli nadechli k náporu, ale znovu individuálními chybami jsme nechali soupeře znovu odskočit a pak již to bylo tětké. Děkujeme za zápas všem účastníkům a gratulujeme soupeři k vítětství.
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Čekali jsme vyrovnané utkání, to se potvrdilo. Závěrečná třetina byla zbytečná divočina. Vedeme o tři branky, pak vypadneme z koncentrace a dovolíme Slavii vrátit se do zápasu. Naštěstí jsme dobře zvládli závěrečné minuty a připisujeme si důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 12:17
59:33 GÓL Floorball Club FALCON! 8:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:5)
59:25 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
56:02 Timeout FBC Slavia Praha
52:43 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
52:05 GÓL Floorball Club FALCON! 7:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #3 Vojtěch Horák (7:5)
48:38 GÓL FBC Slavia Praha! 6:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek z trestného střílení (6:5)
48:29 GÓL FBC Slavia Praha! 6:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #17 Jakub Žáček (6:4)
47:35 GÓL Floorball Club FALCON! 6:3
46:21 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
46:21 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Pavel Chlup družstva FBC Slavia Praha
43:44 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (4:3)
42:36 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #98 Jan Plášil (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:35 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #26 Martin Kadlec (3:2)
36:59 Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
34:19 Vyloučen hráč #6 Kryštof Dítě družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
29:12 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #45 Petr Nejedlý (3:1)
27:39 Vyloučen hráč #26 Martin Kadlec družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky
20:00 Střely v 1. části: 12:11
15:47 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:1)
13:29 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:12 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Jakub Žáček, asistoval #30 Jakub Procházka (1:1)
10:11 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
10:11 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
05:01 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0