4:10
    Jiří ŠPAK
    (Dlouhý)

FBC Panthers Liberec - Floorball Club FALCON 4:10
branky: 36. Jiří Špak, 47. Tomáš Szabo, 48. Jan Král, 60. Jiří Špak - 17. Šimon Štěpán, 27. Richard Marek, 29. Jakub Škrdla, 40. Jiří Navrátil, 44. Dominik Šimáně, 44. Vojtěch Horák, 51. Jakub Škrdla, 56. David Sgall, 57. Vojtěch Řádek, 58. David Sgall; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Josef Heřmánek; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Josef Slabý 30 - Michal Novák 30; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:6
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Zápas jsme zvládli dobře především do obrany. Na místním malém hřišti padá dost gólů, proto si ceníme toho, že jsme inkasovali pouze čtyřikrát. Celkově jsme podali kvalitní týmový výkon. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Komentář domácích Szabo Tomáš (Vedoucí): Střelecky se nám nedaří. Ale soupeř byl rychlejší a lepší. Zaslouženě vyhrál. Gratulujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #40 Jan Dlouhý (4:10)
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
57:42 GÓL Floorball Club FALCON! 3:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #61 Miloš Beer (3:10)
56:08 GÓL Floorball Club FALCON! 3:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #96 Michal Novák (3:9)
55:28 GÓL Floorball Club FALCON! 3:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #88 Šimon Štěpán (3:8)
55:28 Hosté překvapili domácího brankáře a zvyšují na 3:8.
53:00 Zbýba 7 minut dokonce, věříte nějaký comebeck domácích?
50:49 GÓL Floorball Club FALCON! 3:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:7)
47:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #3 Jiří Špak (3:6)
47:41 Domácí snižuji na pouchý tři branky.
46:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (2:6)
44:41 Hosté zvyšují na rozdíl pěti gólu a zápas mají pod kontrolou.
43:47 GÓL Floorball Club FALCON! 1:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #88 Šimon Štěpán (1:6)
43:03 GÓL Floorball Club FALCON! 1:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #27 Tomáš Kuběna (1:5)
43:03 Nadherný gól hostů který vystřelil z půlky a propadlo to do brány domácích.
40:01 Začíná poslední část tohoto utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
40:00 Skončila druhá část, kde jsme mohli vidět spoustu střel na obou stranách a 4 góly. Hosté si vše hlidají a nedovolujou domácím žádné zakončení.
39:20 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #30 David Sgall (1:4)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
35:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #71 Josef Dalibor (1:3)
35:46 První branka domácích který snižuji na rozdíl dvou branek.
35:05 Tento zápas je velice napínavý a plno emocí.
32:00 Na poměr střel vedou hosté a to 4:11.
30:10 Domácí jsou v plném počtu.
29:00 Hosté využivají hru 5 na 3 a navyšují na rozdíl tři branek.
28:56 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
28:25 Hosté mají přesilovku 5 na 3.
28:07 Vyloučen hráč #45 Martin Benda družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
27:34 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:00 Hosté využivají přesilovku a navyšuji na rozdíl dvou branek.
26:57 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #97 Daniel Budáč (0:2)
25:56 Další přesilová hra pro hostujicí tým.
25:37 Vyloučen hráč #33 Dominik Trunec družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
23:20 Hosté dominují ale brankář domácích drží.
21:48 Hosté přežili vyloučení a opět se hraje v pěti.
20:45 Domácí tým má minutovou přesilovou hru.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
20:00 Mohli jsme vidět rychlou hru, spoustu nahrávek a hlavně zajimavý kombinance. Tuhle část vyhrali hosté jak na střely tak i na góly.
19:45 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
18:31 Vyloučen hráč #22 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
18:00 Probihají posledni dvě minuty první časti.
16:19 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #98 Jan Plášil (0:1)
16:19 Úvodní branka hostujicích a lze očekavat že tlak domácích se zvýší.
14:40 Zápas se přesunul na polovinu domácích a hosté se snaží ze všech sil dát góla.
12:50 Lze říct že tento zápas je velice napinavý.
11:35 Na střely vedou hosté k poměru 5:6
09:35 Blíži se polovina první části, stav nerpzhodný 0:0.
06:30 Obrovská šance hostů ale brankář Josef Slabý byl na svém místě.
04:24 Domácí přežili vyloučení a jsou v plném počtu.
03:25 Polovina vyloučení je za námi
02:24 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:24 První vyloučení na straně domácího týmu a hosté budou rozehrávat.
00:02 Žačinajicí buly vyhrál domácí tým
00:01 Zápas začíná!!
00:00 Očekaváme dnes velice napínavý utkání a doufáme že bez žádného úrazu.
00:00 Vítejte na dnešním zápase mezi domácím týmem a hostujicím. Zápas bude každou chvíli začínat.