• 60 59:21
    9:4
    (Čihák)

FBC Liberec B - T.K.S. TJ Turnov 9:4
branky: 8. Emil Hejduk, 10. Jakub Jaroš, 22. David Horáček, 40. Bohuslav Ferdan, 40. Bohuslav Ferdan, 45. Lukáš Kořínek, 54. Bohuslav Ferdan, 57. Jakub Pecháček, 60. Lukáš Kořínek - 3. Emil Hejduk, 19. Emil Hejduk, 42. Matěj Hájek, 53. Jakub Janoušek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 34 - Petr Suchomel 22; po třetinách: 2:2, 3:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Ze začátku vyrovnané utkání v klidnějším tempu, které z naší strany začalo gradovat v druhé třetině, kdy jsme si udělali dostatečný náskok, který jsme dokázali udržet až do konce. Děkujeme soupeři za utkání a jsem rád, že jsme výhrou mohli přivítat novou posilu, libereckou legendu Davida Bohma.
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Těžko se dneska něco hodnotí. Zápas v hrozném tempu, ve kterém liberečtí svou zkušeností v zakončení zaslouženě vyhráli. Leží na nás pořádná deka, která se mi přestává líbit. Budou muset přijít změny. Děkuji našim fanouškům za vytvoření domácí atmosféry, rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:17
59:21 GÓL FBC Liberec B! 9:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #51 Lukáš Čihák (9:4)
57:15 Timeout T.K.S. TJ Turnov
57:15 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
56:33 Využitou parádičku předvedl i Pecháček , kdy plácnutí do míčku bylo gólová střela.
56:32 GÓL FBC Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (8:4)
53:45 Parádičkou Ferdan navyšuje vedení Liberce.
53:44 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #23 Jakub Pecháček (7:4)
52:03 Hosté rychle využívají přesilovou hru a je to jejich druhá využitá přesilovka v zápase. Hosté tedy mají zatím 100% úspěšnost v početní výhodě.
52:02 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (6:4)
51:29 Hosté mají možnost vstřelit gól v přesilové hře, kdy Liberec nešťastně fauloval.
51:28 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
49:29 Dufek nyní sebral gólovou příležitost hostům.
44:32 Liberec vede opět o 3 góly, kdy si skvěle rozumněli Kořínek se Šoltysem.
44:31 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #55 Jan Šoltys (6:3)
43:34 Hosté po vstřeleném gólu jsou mnohem aktivnější a zvýšili své tempo hry.
41:35 Tak tohle se Liberci opravdu nepovedlo. Místo využité přesilovku utekl hostující hráč do útoku a snižeje rozdíl ve skóre.
41:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (5:3)
40:01 Liberec zahajuje 3. třetinu přesilovou hrou, uvidíme, zda ji tentokrát využije.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:58 Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
39:08 Ke konci třetiny tu máme 2 rychlé góly Liberce, kdy skvěle funguje dvojice Ferdan - Kořínek.
39:07 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:2)
39:00 GÓL FBC Liberec B! 4:2
36:32 O nominaci na zákrok zápasu se nyní postaral i domácí brankář, kdy Dufek chytil skoro nechytatelnou gólovou střelu.
29:30 Liberec nyní od dalšího gólu dělil neskutečný zákrok hostujícího gólmana, kdy skvěle zachytal při střele do skoro prázdné brány.
26:01 Liberec narozdíl od Turnova svoji výhodu v podobě přesilové hry nevyužil a pokračuje se v 5 na obou stranách.
25:00 Liberec kombinuje v útočném pásmu, ale zatím nepřišla žádná gólová přihrávka.
23:50 Liberec má možnost přesilové hry, jelikož se hosté dopustili špatného strídání
23:49 Vyloučen hráč #28 Bruno Břenek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
21:12 Liberec se hned na začátku třetiny ujímá vedení po gólu Horáčka.
21:11 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #51 Lukáš Čihák (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
18:55 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #8 Jonáš Mellan (2:2)
14:59 Kořínek zablokoval jistou gólovou střelu při přečíslení hostů.
11:42 Pecháček zkusil fintičku před brankářem, ale ke smůle domácích hostující brankář stihl zareagovat.
09:05 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #51 Lukáš Čihák (2:1)
07:50 Liberec vyrovnává po nešťastném vlastním gólu hostů.
07:49 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Vlastní branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk (1:1)
02:35 Ke konci přesilovku tu máme přece jen gólovou třelu a hosté otevírají skóre dnešního zápasu.
02:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #21 Jaroslav Šmída (0:1)
01:50 Hosté začali přesilovku velmi rozvážně a zatím marně hledají způbom, jak kombinovat v útočném pásmu.
01:13 Hned na úvod utkání mají hosté k dispozici přesilovku.
01:12 Vyloučen hráč #39 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Vítáme vás u sobotního večerního utkání mezi FBC Liberec B a T.K.S. TJ Turnov. Úvodní vhazování vyhráli hosté.