3:7
    Matěj HÁJEK
    ()

FBC Panthers Liberec - T.K.S. TJ Turnov 3:7
branky: 19. Tomáš Hess, 24. Ondřej Neuman, 45. Ondřej Neuman - 14. Emil Hejduk, 24. Lukáš Maršík, 29. Filip Dědek, 31. Ondřej Šmída, 43. Matěj Hájek, 46. Jakub Janoušek, 60. Matěj Hájek; rozhodčí: Marek Pohunek - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 27 - Luděk Horáček 28; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Burkoň Jan (Trenér): své šance jsme měli, bohužel nevyužili. Hosté pak hráli zkušeně na balonku. Od nás je to prostě málo. Musíme přidat!!
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Dnes jsme to zvládli po náročném utkání se Spartou více než dobře. Po celých šedesát minut jsme dokázali udržet hlavní zbraně soupeře a víceméně jsme diktovali ráz zápasu. Díky týmu za šestibodový víkend, soupeři, rozhodčím a Gajdovi s Bleskem za podporu. Příští týden čau.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:44 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek bez asistence (3:7)
59:42 Hra v šesti domácím nevyšla a turnov přidává další branku
57:34 Několik i karate prvků ve hře hostů se objevilo, aby dokázali dostat míček na zem. Hra je se nahoru dolu, oba týmy ale závěrem utkání ztrácí přesnost a panterům dochází i čas
54:00 I přes několik šancí se nedaří domácím dát branku a zdramatizovat tak závěř utkání
52:17 Timeout T.K.S. TJ Turnov
46:50 Pantheři minutu nepustili hosty vystřídat ani si kloudně rozehrát. Stále vedou ale Turnovští o tři branky
45:30 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #97 Šimon Janoušek (3:6)
44:09 Nouma a už od žáků běžný recept na brankáře pojď sem- kam jdeš a je to zase o dvě branky.
44:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (3:5)
42:54 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #22 Emil Hejduk (2:5)
41:00 Pantheři se tlačí do útoku, s výsledkem chtějí něco udělat.
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
39:50 V poslední minutě domácí tlačili hosty před jejich bránu, výsledek se do hvizdu nedostavil. Stále o dvě branky, máme co dohánět
35:40 Nejdřív domácí a pak hosté mohli změnit směr utkání. Nic ani na jedné straně, u pantherů byl proti brankář na straně druhé chyběla přesnost domácího střelce Bryndy
34:00 Pantheři mohli snížit díky střele Hesse na rozdíl jedné branky. Proti byl brankář hostujících a na tvářích domácích hráčů je vidět zklamání
30:37 Další krossová nahrávka a hosté jdou do vedení o dva. Pantheři musí chytit druhý dech a vrátit se do mače
30:36 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (2:4)
28:48 Hosté se z následující útočné akce prosazují.
28:47 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #11 Ondřej Šmída (2:3)
28:10 I hosté zahrozili, míček má v náručí Kuba, jako jedinej si to může dovolit a vyhání hosty z útočné části hřiště
26:40 Duo Sabič - Dlouhý se nedokázalo dostat až před branku hostů a k nebezpečné střele. Výsledek se nemění.
23:59 No a domácí radost trvala jen pár vteřin, smolný gol. Míček přepadl Kubovi přes nohu a hosté šťastně srovnávají
23:58 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #14 Štěpán Pohl (2:2)
23:04 Domácí stihli využít přesilovkul. Střela z první a Neumann překlání vedení na stranu domácích
23:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (2:1)
22:10 Pořádně pevný zámek udělali pantheři v obranném pásmu hostujících. Chybí zatím přesné zakončení
21:07 Vyloučen hráč #9 Lukáš Maršík družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
20:40 Tutovku neproměnil domácí Král sám před brankářem! Domácí aspoň čeká přesilovka
20:30 Začátek druhé části a na míčku turnovští
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:30 Střela z první a branka v hostující síti. Hessík na konci povedené akce. Začít se může zase s šachovou partií
18:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:1)
17:00 Spíš jsou v laufu ale turnovští, ti pokračují v útocích, zatím bez větších úspěchů naštěstí pro panthers
13:56 První střeleckou nemohoucnost přetrhli hosté.
13:55 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #24 Matěj Hájek (0:1)
12:30 Aspoň malou radost můžou mít diváci z šance Jendy Krále, lobbem ale přechytračil jak golmana, tak i celou bránu. 0:0
09:50 Venku krásně, na hale zatím vládne šeď..můžeme jen tipovat, kdo první rozvlní sítě. Ani jeden tým se k tomu nemá.
06:50 Za zmínku zatím stojí střela Hessíka do ramen brankáře Turnova.
05:00 Všech deset diváků čeká kdy se dočká aktivnější hry, zatím jde spíš z obu stran o napodobu baseballu, samé protáčení akce žádná
02:05 ťukes na neumanna a domácí už mohli vést. Není z toho však nic. Zatím jako by hráči provozovali šachy
00:35 První střelu si připsali hosté, nebezpečná však nebyla.
00:01 Zápas právě začal.Buly vyhrál domácí Ondra Neumann. Na míčku ale Turnov.
00:00 Neděle a druhý víkendový zápas Panthers dnes doma přivítají hosty z Turnova. Panthers potřebují body, v sezoně zatím potřebných bodíků moc nenasbírali. Zápas začne v 18:30. Oba týmy se na hřišti rozcvičují.