11:4
    Jakub JAROŠ
    (Horáček)

Floorball Club FALCON - FBC Liberec B 11:4
branky: 14. Jakub Škrdla, 19. Vojtěch Řádek, 27. Jakub Škrdla, 29. Petr Nejedlý, 36. Radek Blažek, 38. Jakub Škrdla, 41. Vojtěch Řádek, 53. Ondřej Bouma, 54. Hynek Uvíra, 55. Vojtěch Řádek, 56. Richard Marek - 24. David Horáček, 30. David Horáček, 52. David Horáček, 58. Jakub Jaroš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Michal Novák 20 - Dominik Plíšek 27; po třetinách: 2:0, 4:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Náš rozjezd v zápase byl pomalejší, do tempa jsme se dostali až v průběhu 2.třetiny. Mohli jsme přidat i více branek, s dnešní afektivitou jsme však spokojení. Stále však máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Ferdan Bohuslav (Vedoucí): Dnes i přes absenci několika důležitých hráčů bojovný výkon, kdy skóre je možná až moc kruté. Bohužel v klíčových věcech rozhodly malé detaily. Přejeme brzké udravení stínovému kapitánovi. Děkujeme všem za zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny!
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
57:15 GÓL FBC Liberec B! 11:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #39 David Horáček (11:4)
56:18 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #8 Lukáš Orálek.
55:54 GÓL Floorball Club FALCON! 11:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #62 Filip Ouředníček (11:3)
54:45 Timeout FBC Liberec B
54:45 GÓL Floorball Club FALCON! 10:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #99 Dominik Šimáně (10:3)
53:34 GÓL Floorball Club FALCON! 9:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #62 Filip Ouředníček (9:3)
52:19 GÓL Floorball Club FALCON! 8:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #62 Filip Ouředníček (8:3)
51:12 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (7:3)
50:08 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #39 David Horáček.
49:15 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra bez florbalky
48:24 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
46:13 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
40:49 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #11 Radek Blažek (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
38:54 Vyloučen hráč #61 Daniel Endrle družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
38:16 Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
37:55 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla z trestného střílení (6:2)
35:22 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #99 Dominik Šimáně (5:2)
33:56 Vyloučen hráč #39 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
29:23 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 Jakub Jaroš (4:2)
28:38 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (4:1)
26:24 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:1)
23:18 GÓL FBC Liberec B! 2:1
20:00 Střely v 1. části: 14:5
18:39 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (2:0)
13:07 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0