• 61 60:31
    10:9
    (Šoltys)

FBC Liberec B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:9p
branky: 3. David Horáček, 5. Matěj Ševčík, 47. Lukáš Kořínek, 54. Marek Žagan, 55. Bohuslav Ferdan, 57. Prokop Ferdan, 58. Lukáš Kořínek, 58. Prokop Ferdan, 60. Lukáš Kořínek, 61. Lukáš Kořínek - 5. Šimon Říha, 9. Tomáš Zíbr, 14. Martin Teuber, 24. Šimon Říha, 27. Kristián Hráský, 33. Karel Vašák, 37. Petr Janíček, 54. Martin Teuber, 57. Šimon Říha; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Mauer 22 - David Stibor 33; po třetinách: 2:3, 0:4, 7:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Ferdan Prokop (Trenér): Z té bídy co jsme hráli na začátku, jsme se dostali do zápasu a zaslouženě vyhráli. Díky za zápas a štastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): V první třetině jsme ukázali sílu, v té třetí jsme naopak ukázali, že dokážeme ztratit i jasně vyhraný zápas. Věřím, že to pro nás bude ponaučení pro příště.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:31 GÓL FBC Liberec B! 10:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #81 Jan Šoltys (10:9)
60:00 Střely ve 3. části: 16:9
59:36 Obrat dokonán!! Liberec skvělým týmovým výkonem srovnává skóre zápasu a útočí na vítězství.
59:35 GÓL FBC Liberec B! 9:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (9:9)
58:32 Timeout FBC Liberec B
57:45 Liberec přesilovce navzdory ukázal sílu týmu a snižuje na rozdíl 1 gólu.
57:44 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
57:44 GÓL FBC Liberec B! 8:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (8:9)
57:10 GÓL FBC Liberec B! 7:9
56:38 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
56:28 GÓL FBC Liberec B! 6:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #89 Matěj Ševčík (6:9)
56:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #55 David Stibor (5:9)
54:42 GÓL FBC Liberec B! 5:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #81 Jan Šoltys (5:8)
53:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #18 Martin Heřmanský (4:8)
53:31 GÓL FBC Liberec B! 4:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #81 Jan Šoltys (4:7)
50:10 Po ubráněném oslabení je Liberec opět ve 4.
50:08 Vyloučen hráč #89 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:59 Liberec se musí bránit v dalším oslabení, doufejme, že ho ubrání.
47:58 Vyloučen hráč #39 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
46:14 Liberec zaslouženě střílí branku po velké aktivitě v útočném pásmu, kdy Stibora nenechal vydechnout a střílel na něj z každé pozice.
46:13 GÓL FBC Liberec B! 3:7
43:25 Stibor zachránil svůj tým od obdrženého gólu, když na brankové čáře zastavil míček.
40:01 Dnešní zápas vstupuje do posledního dějství a úvodní vhazování vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
36:45 Hosté narozdíl od domácího celku využili přesilovku a navyšují svoje vedení v zápase.
36:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #48 Jan Baudisch (2:7)
35:29 Výhodu v podobě přesilové hry dostávají nyní i hosté po nešťastném faulu od Pecháčka.
35:28 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:57 Liberec si špatně rozdělil hostující hráče a máme tu další branku hostů.
32:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (2:6)
28:56 Liberec se snaží zvýšit tempo své hry častějším ostřelování brankáře hostů a doufejme, že se Liberec odmění vstřeleným gólem.
26:51 Hránský proměňuje nájezd a navyšuje vedení hostů.
26:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský z trestného střílení (2:5)
23:52 Hosté využili důraz před brankou Liberce a odskakují soupeři o další gól.
23:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #48 Jan Baudisch (2:4)
21:44 Liberec výhodu v podobě přesilovky nevyužil a tak se nám skóre zápasu nemění.
20:01 Zápas vstupuje do 2. třetiny a Liberec pokračuje ve své přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:25 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:56 Z ničeho nic hosté dostali ke gólové šanci, kterou využili.
13:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #48 Jan Baudisch (2:3)
12:34 Liberec zvyšuje tempo své hry a hosté nyní trochu nestíhají držet krok.
08:09 Hosté vyrovnávaj po sólové akci Zíbra skrz celé hřiště.
08:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr bez asistence (2:2)
04:52 Hosté využili výhodu 2 na 1 a dostávají se na rozdíl 1 gólu.
04:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #22 Kristián Hráský (2:1)
04:20 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Matěj Ševčík, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:0)
02:47 Liberečtí vlčáci se ujímají vedení.
02:46 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 Jakub Jaroš (1:0)
01:27 Žagan se snažil tečovat před brankářem hostů, ale jeho teč neskončila za brankovou čarou.
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domácí celek a pouští se do útoku.