5:6
    Dominik ŠIMÁNĚ
    (Škrdla)

FBC Slavia Praha - Floorball Club FALCON 5:6
branky: 18. David Laho, 19. Ondřej Hertl, 30. Ondřej Otáhal, 33. Lukáš Kubánek, 43. Ondřej Otáhal - 7. Ondřej Bouma, 20. Jan Plášil, 21. Vojtěch Řádek, 36. Radek Blažek, 48. Petr Nejedlý, 57. Dominik Šimáně; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Petr Kabelka 24 - Pavel Malý 24; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Střída Marek (Trenér): Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání a gratulujeme k vítězství. Zápas jsme si prohráli sami vlastním nedůrazem a darovanými góly soupeři. Je před námi ještě hodně práce a jedna vlaštovka jaro nedělá..
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Vyrovnané utkání ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu. Nakonec rozhodla naše využitá přesilová hra na konci zápasu. Jsme spokojení se ziskem všech bodů, které mají cenu zlata. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:00 Poslední dvě minuty z třetí třetiny budou rozhodně napínavé.
56:48 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:6)
56:41 Timeout Floorball Club FALCON
56:30 První přesilovka hostů. Po pár vteřinách stihli už střelit tyčku.
55:41 Vyloučen hráč #55 Jaroslav Jaroš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
54:00 Hra se začíná přiostřovat.
53:09 Timeout FBC Slavia Praha
50:20 Neskutečně snadný gól Petra Nejedlého dostal FALCON do vyrovnaného stavu. Nejedlý jen lehce zvednul a míček se dostal přes ležícího brankáře.
47:33 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #27 Tomáš Kuběna (5:5)
46:30 Dvě minuty přesilovky domácích uběhly a Slavie nevystřelila ani jednou.
46:30 Hosté mají už tři vyloučení.
44:28 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
43:40 Schyluje se nám tu k hattricku Ondřeje Otáhala.
42:50 GÓL FBC Slavia Praha! 5:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #55 Jaroslav Jaroš (5:4)
40:01 Poslední a rozhodující třetina je tady.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:19 Máme tu prvního zraněného hráče z týmu hostů. #7 Richard Marek
36:00 Slavie si po přesilové hře nepohlídala hráče z trestné lavice a dopadlo to gólem. :(
35:47 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #62 Filip Ouředníček (4:4)
33:45 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:43 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #25 Lukáš Kubánek, asistoval #11 Lukáš Rudiš (4:3)
29:34 SROVNÁNO!
29:11 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #30 Jakub Procházka (3:3)
28:00 Hráč hostí Radek Blažek překvapil brankáře střelou tahem, která nakonec byla vykryta obráncem.
26:44 Sedláček zkusil vystřelit v rychlosti od mantinelu, střela minula.
23:25 Máme tu zmatky FALCONU se nelíbí výrok rozhodčích.
23:15 Laho slušně vykryl střelu, po které mu rozhodně zůstane beruška.
22:17 Kabelka zachránil svým zákrokem Slavii zadek!
21:15 Hosté jdou v druhé třetině rychle do vedení.
20:22 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:3)
20:15 Máme tu druhou třetinu. Oba celky nastupují v nové síle.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:48 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #88 Šimon Štěpán (2:2)
19:30 Přesilovka Slavii přinesla ovoce. Hned dva rychlé góly po sobě.
19:00 FALCON s gólem dlouho nečekal a máme tu dorovnáno.
18:12 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Ondřej Hertl, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:1)
17:55 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #37 Jiří Sedláček (1:1)
17:00 Klub FALCON má dvě poprvé (první gól i první vyloučení).
16:01 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za držení
15:10 Máme tu první zničený míček. Bude se rozehrávat bule u branky hostů.
14:30 Domácí Vodrážka, po samostatné akci, bohužel neskóroval.
12:30 Špatná rozehrávka FALCONU dala Slávii obrovskou příležitost, která byla bohužel neúspěšná.
10:54 Slávisté mají problém s vracením se do obrany. Jestli to nezlepší, uvidíme brzy další gól.
10:00 Kdybych neviděla fanoušky na tribuně, myslela bych si, že tu žádní nejsou. Asi hrají tichou poštu.
07:45 První gól po rychlé akci má v kapse tým hostů FALCON.
06:50 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #62 Filip Ouředníček (0:1)
06:30 Brankář domácích Petr Kabelka to teď měl o fous. Jak jsme viděli, Štěpán Šimon umí střílet.
05:10 Kadlec od půle vystřelil, ale střela šla hodně nad brankou soupeře.
04:20 FALCON má rozehrávku z rohu domácích, ale neúspěšná.
03:30 Rado Kubala v rohu byl  proti dvěma obráncům neúspěšný.
03:00 Oba celky jdou do zápasu tvrdě. Hra se přelévá ze strany na stranu a zatím jsme bez zakončení.
00:01 Dobrý den, vítáme vás u 3.kola divize. Oba celky budou chtít urvat vítězství, tak jsme zvědaví, jak to dnes dopadne. Užijte si dnešní zápas v mém podání.