9:2
    Jiří VLČEK
    (Pekárek)

Florbal Primátor Náchod B - Floorball Club FALCON 9:2
branky: 5. Adam Kosař, 15. Jiří Vlček, 45. Adam Jakubský, 46. Jakub Tlučhoř, 51. Lukáš Prause, 54. Jakub Langpaul, 55. Jakub Tlučhoř, 58. Lukáš Prause, 60. Jiří Vlček - 14. David Sgall, 38. Dominik Šimáně; rozhodčí: David Richter - Vladimír Lešák; vyloučení: 5:5; využití: 3:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 15 - Michal Novák 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 7:0
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dvě třetiny vyrovnané utkání. Na začátku 3.třetiny jsme neproměnily naše šance a naopak soupeř vstřelil dva góly. Zkoušeli jsme hru v šesti, ale bez úspěchu, naopak jsme ještě inkasovali. Výsledné skóre je pro nás kruté. Děkujeme soupeři za 40 minut čekačky a Black Angels za jejich autobus, který nás při poruše našeho autobusu dopravil do haly.
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Kvalitní týmový výkon od první třetiny, gradujicí až v posledním dějství. Vyrovnané skoré, které se zlomilo až ve třetí třetině, díky trpělivosti a víře v naši hru. Po celé utkání jsme byli celkem, který diktoval tempo hry a hrál na míčku. Precizní vstup do sezony podtržený skvělým individuálním výkonem Jiřího Vlčka. Velké díky junirům, kteří zvládli čtvrté utkání ve dvou dnech!
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:07 Vlček si připisuje pátý bod v zápase
59:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 9:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #41 Adam Pekárek (9:2)
57:53 Prause trestá chyby Falconu a připisuje si druhý gól z úplně stejné situace jako při jeho prvním gólu
57:52 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #17 Jiří Vlček (8:2)
57:32 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
57:20 Timeout Floorball Club FALCON
54:25 Tlučhoř střílí gól do prázdné brány a mění tento zápas v demolici
54:24 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #49 Jakub Tlučhoř bez asistence (7:2)
53:46 Jakub Langpaul konečně trefil bránu a zvyšuje na jednozačně zasloužené vedení
53:45 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (6:2)
52:57 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
52:57 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
52:57 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za držení
50:07 Pěkný one-timer Prauseho zvyšuje vedení Náchoda
50:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #49 Jakub Tlučhoř (5:2)
48:58 Monster save Stuchlíka
45:23 Tlučhoř vymetl levý horní roh a zvyšuje náskok Náchoda
45:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #49 Jakub Tlučhoř, asistoval #50 Lukáš Prause (4:2)
44:39 Adam Jakubský dostává Náchod do vedení
44:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (3:2)
42:40 Ve hře se nic moc zajímavého neděje
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
38:40 Tlučhoř neproměnil nádhernou šanci
37:45 Falcon znovu srovnává z přesilovky
37:44 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #7 Richard Marek (2:2)
37:10 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
35:00 Patrik Winter se dostal do dobré šance kterou neproměnil
34:45 Hra není moc záživná
29:28 Stuchlík s dalším nádherným zákrokem
28:37 Kovařík se dostal do breaku ten bohužel neproměnil
27:41 Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
24:48 Novák zachraňuje Falcon
23:58 Stuchlík vychytal střelu z blízka
21:19 Jebavý si nádherně prošel celým hřistěm góla bohužel nedal
20:01 Náchod začíná třetinu v oslabení
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:59 Vyloučen hráč #91 Adam Kovařík družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
15:47 Náchod má velikou šanci zvýšit své vedení z přesilovky
15:46 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
15:05 Tlučhoř neproměnil velikou šanci
14:41 Náchod využívá přesilovku a dostává se do vedení
14:40 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #13 David Špaček (2:1)
13:42 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
13:18 Falcon z přesilovky srovnává
13:17 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #99 Dominik Šimáně (1:1)
12:56 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
12:35 Nádherný save Nováka
11:37 Tlučhoř vyslal raketu přímo nad bránu
10:32 Vlčkova dělovka do branky neprošla
09:57 Stuchlík zachránil nebezpečnou situaci před brankou
04:34 Kosař krásnou střelou na zadní otevírá skóre
04:33 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #17 Jiří Vlček (1:0)
03:40 Ve hře se kromě tvrdých soubojů nic neděje
00:25 Vidíme to na vyhrocený zápas
00:01 Úvodní buly pro hosty