• 59 58:46
    2
    Tadeáš LANG

ACEMA Sparta Praha U23 B - Florbalová akademie MB 12:6
branky: 6. Adam Kopecký, 21. Matěj Eisenkolb, 30. Jakub Štuj, 32. Jakub Štuj, 32. Matyáš Kopecký, 34. Jakub Ucháč, 40. Jan Kos, 46. Matěj Eisenkolb, 48. Tomáš Plicka, 52. Adam Šimek, 57. Adam Kopecký, 58. Matyáš Kopecký - 7. Michal Stehlík, 8. Zdeněk Vyhnánek, 13. Hieu La, 16. Michal Macků, 34. Michal Stehlík, 36. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:7; využití: 4:0; zásahy brankářů: Samuel Stündl 0 - Vojtěch Šimon 7, Radovan Kopuletý 0; po třetinách: 1:4, 6:2, 5:0
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Pro diváky určitě koukatelné utkání se spoustou gólů a kvalitně sehraných situací na obou stranách. Jsem moc rád, že máme za sebou takhle vydařenou premiéru v nové soutěži. Díky moc celému týmu! V první třetině spoustu chyb a ztrát, které soupeř bez problémů trestal. Od druhé třetiny jsme ale začali hrát nový zápas a utkání jsme kvalitou v zakončení otočili. Teší mě využité přesilovky a spousta gólů. Od druhé třetiny i zlepšená defenziva podpořená jistým výkonem gólmana. Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se příští víkend na první výjezd.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Vedoucí): Přes velikou hru v oslabení děkujeme všem za utkání.
60:00 Stav utkání ve prní třetině ACEMA Sparta Praha a Florbalová Akademie MB- 5:0
59:44 Hostí na domácí polovině střílí co to jde.
59:19 MB stále bez golmana.
58:46 Vyloučen hráč #69 Tadeáš Lang družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
57:37 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 12:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký bez asistence (12:6)
57:00 MB zkouší hru bez golmana.
56:28 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 11:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #4 Tadeáš Meixner (11:6)
56:27 Sparta si nahrávkami hledá možnost ke střele a nachází mezeru.
55:56 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
55:53 Sparta bude v přesile.
54:20 Tým Florbalová akademie MB hraje v plném počtu.
53:48 Krásný zákrok Kopuletého.
52:43 Plickovu prudkou střelu golman odráží.
52:20 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
51:20 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 10:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #26 Jan Kos (10:6)
51:19 Sparta dává desátý gól !
50:38 Šimek ladně prokličkovl mezi protihráči a klidní hru.
49:55 Štujovu střeu golman chytá.
47:21 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #75 Jakub Štuj (9:6)
45:34 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #14 Matěj Eisenkolb, asistoval #42 Matyáš Kopecký (8:6)
45:33 Nahrávka na druhou a střela z první zvyšuje na 8:6
44:11 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za opakované přestupky
43:57 Bude se vylučovat opět ve prospěch Sparty.
41:58 Tým Florbalová akadeime MB hraje v plném počtu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Stav utkání po prní třetině ACEMA Sparta Praha a Florbalová Akademie MB- 6:2
39:58 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
39:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (7:6)
39:32 Sparta využila přesily.
38:43 Vyloučen hráč #10 Václav Kunc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
38:36 Bude se vylučovat ve prospěch Sparty.
37:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:21 GÓL Florbalová akademie MB! 6:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #44 Aleš Tůma (6:6)
35:20 Rychlá nahrávka a střela z první vyrovnávají.
33:51 GÓL Florbalová akademie MB! 6:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (6:5)
33:50 Boleslav získává balónek a běží s ním do útoku, kde se jim podařilo rozhýbat síť.
33:20 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
33:19 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #42 Matyáš Kopecký (6:4)
33:18 Domácí využili přesilu a střílí další gól.
33:04 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
31:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #13 Jakub Ucháč (5:4)
31:58 Rychlá nahrávka na druhou, střela a Sparta je ve vedení.
31:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #60 Adam Kopecký (4:4)
31:34 Sparta běží na bránu a vyrovnává.
30:45 Domácí golman dostal přes prsty.
29:34 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:4
29:33 Štuj dostává nahrávku a sám běží na bránu.
28:02 Dlouhou nahrávkou domácí ztrácí balónek.
26:06 Tým ACEMA Sparta Praha hraje v plném počtu.
25:24 Sparta to hostím nedělá vůbec lehké.
24:51 Boleslav s míčekm na čepeli a na útočné polovině.
24:06 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
24:04 Bude se vylučovat ve prospěch MB.
23:18 Domácí ztrácí míček nepovedenou nahrávkou.
20:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #14 Matěj Eisenkolb bez asistence (2:4)
20:21 Rychlá dorážka z domácí čepele.
20:18 Eisenkolb střílí, ale střela se odráží od golmana zpět na hrací pole.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Boleslav.
19:53 Sparta zpět v přesilové formaci.
19:02 Hosté získávají míček, ale do brány nezakončili.
18:40 Domácí zavírají Boleslav na jejich polovině a nahrávkami hledají možnost ke střele.
18:35 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
15:42 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #8 Jakub Hroník (1:4)
15:41 Macků střílí a jeho bachandová střela končí za nohami domácího golmana.
15:40 Hostí získaávají balónek a běží domácí polovinu.
15:19 Sparta na balónku a na útočné polovině.
14:23 Kos si táhne balónek na čepeli, ale golman jeho střelu odráží.
12:34 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La bez asistence (1:3)
12:33 La svou střelu ze zátahu míří přímo do brány.
10:10 KOpecký zastavil nahrávku a s Štujem jdou dva na dva na bránu.
07:51 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #78 Hieu La (1:2)
07:15 Hosté si drží míček a vstupují na útočnou polovinu.
06:55 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #16 Petr Pánek (1:1)
06:54 Pár rychlých nahrávek zmátlo obranu a hostí střílí svůj první gól zápasu.
05:38 Kopecký střílí z první a prudká střela rozhýbala bránou.
05:37 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #80 Tomáš Plicka (1:0)
04:48 Stehlík střílí, ale domácí golman míček chytá.
03:12 Šimek střílí, ale golman svižně odráží míček helmou.
02:50 Boleslav útočí, ale při nahrávce jim domácí míček sebarli.
02:09 Domácí před bránou nahrávají, ale střelou nezakončili.
01:17 Zemanovu šanci překazila obrana hostí.
00:55 Sparta se drží na míčku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrála Sparta.