2:8
    Irena PALATÍNUSOVÁ
    (Steinbachová)

Prague Tigers - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:8
branky: 3. Nikola Červená, 45. Irena Palatínusová - 3. Denisa Kotzurová, 6. Terezie Gálová, 7. Linda Pudišová, 10. Pavlína Bačová, 16. Nikola Chalupová, 26. Malwina Zagórska, 36. Nikola Chalupová, 41. Karolína Sigmundová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 151; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 27 - Veronika Tomšová 11; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:2
45:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Trenér): Pro nás skvělá prověrka proti týmu ze ěpičky extraligy. Musím pochválit tým za bojovný výkon proti kvalitnímu soupeři. Děkujeme fanouškům za fantastickou podporu a doufám, že do Nehvizd brzy přivezeme podobně velký zápas. Na závěr všem přeji šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový rok. Uvidíme se v roce 2024.
45:00 Komentář hostů Robenek Jakub (Trenér): Pohodový zápas ve vánočním tempu, v přijemném prostředí a výborné atmosféře. Děkujeme a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
45:00 Střely ve 3. části: 7:12
44:55 GÓL Prague Tigers! 2:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:8)
44:25 Janglová na závěr přesvědčivě chytá střelu Rybičkové.
42:55 Nejedlá ukázala svou tvrdost a u mantinelu poslala na zem Hudákovou.
42:00 Ostrava se snaží dohrát zápas s míčkem na polovině soupeře.
40:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:8)
39:18 Vyloučen hráč #33 Dominika Steinbachová družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
37:10 Tigers zvyšují obrátky a chtějí ještě jednu gólovou radost pro domácí fanoušky.
35:52 O pár vteřin se Tomšové tváří v tvář ocitla Steinbachová. Moc nechybělo a mohlo být sníženo.
35:37 Janglová skvělým výhozem našla Červenou, která z otočky pálí mimo.
35:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:7)
34:32 Janglová navíc vyhazuje míček až na polovinu soupeře.
34:13 Kotzurová pálí mimo.
33:43 Tigers jsou ve čtyřech a z nejhoršího venku.
33:13 Vyloučen hráč #21 Jana Prokšanová družstva Prague Tigers na 2 minuty za opakované přestupky
32:40 Hosté zkusili kombinaci do prázdné brány. Kotzurové ale sjel míček a Janglová chytá.
31:43 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
31:20 Ostrava od buly drží míček a kontroluje hru.
30:00 Střely ve 2. části: 3:13
29:10 Sigmundová trefuje masku Janglové.
27:44 Po jednom z nich vystřelila Horáková. Její pokus skončil sražen, ale sympatická akce mladé domácí hvězdičky.
27:05 Tigers se pokouší o rychlé brejky, ale vázné jim finální přihrávka.
25:30 Nenápadná střela Šebestové málem zaskočila Tomšovou.
25:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #17 Nikola Chalupová (1:6)
22:30 Už dobré čtyři minuty se hraje bez přerušení. Hra má parádní tempo.
21:17 Hudáková špatně trefila míček, jinak by Janglová lovila. Před hráčkou Ostravy byla prázdná brána.
20:10 Na druhé straně zkusila Horáková svou nejsilnější zbraň - bekhend. Sražený pokus Tomšová chytá.
19:40 Pokus Bačové s jistotou likviduje Janglová.
19:06 Rybičková přešla mezi třemi soupeřkami. Pak trefila Červenou do nohy.
17:00 Steinbachová se pokusila uvolnit Palatínusovou. Obránkyně Ostravy ale jejich úmysl přečetly.
16:15 Ostrava nadále drží míček a nyní to bude hlavně o pozorné obraně Tigers.
15:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (1:5)
15:00 Střely v 1. části: 3:10
14:26 Pokus Šebestové z dálky končí na připravené Tomšové.
12:24 A vznikla z toho střela Tigers, kterou Tomšová chytá.
12:00 Gálová šla mezi dvě supeřky a po šlápnutí na čepel se ocitla na zemi.
10:40 Bursová zakončila brejk dvou na jednu, ale míček jí sjel a tak skončil na zadním mantinelu.
09:30 Ostrava trestá každou chybu domácch a ukazuje, proč patří ke špičce tuzemské scény.
09:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:4)
08:01 Horáková si udělala parádní oblouk z půlky a dostala se do zakončení. Tomšová připravena.
07:36 Janglová se musela pořádně natíhnout, aby zachytila nebezpečnou střelu Gajdečkové od mantinelu.
06:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:3)
05:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #24 Terezie Gálová, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:2)
05:22 Červená zaspala, když nevěděla, zda si jít pro míček. Ostrava toho rychle, její brejk ale zastavila vysoká hůl.
04:30 Šebestová zkusila přechytračit soupeře, avšak způsobila brejk soupeře, který se ale podařil domácím zastavit.
03:00 Tigersšokovali dalšího favorita, když střela Červená propadla Tomšové nad pravou rukou. Na druhé straně okamžitě Kotzurová vyrovnává. Před Janglovou ještě byla teč. Těžko mohla zasáhnout.
02:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #34 Veronika Káčová (1:1)
02:24 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Nikola Červená bez asistence (1:0)
01:57 Obrana Tigers je zatím pozorná a blokuje všechny střely.
00:41 Ostrava od začátku drží míček na holích a bude řídit tempo zápasu.