Mirva NAAVA
43
  • 43 42:47

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FLORBAL CHODOV 0:10
branky: 1. Nikola Skoková, 3. Lucie Baldreichová, 6. Marie Havlíčková, 14. Mirva Naava, 19. Karolína Janatková, 28. Lucie Baldreichová, 29. Klára Jiříková, 33. Marie Havlíčková, 36. Daniela Frantíková, 41. Andrea Břeská; rozhodčí: Vladimír Buzický - Nikola Staňková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 26 - Terezie Tomanová 8; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:3
45:00 Komentáře obou trenérů a nejlepších hráček
45:00 Střely ve 3. části: 1:16
42:48 Havlíčková by svou střelou z nájezdu neohrozila ani rugbystické ,,háčko,,.
42:47 Trestné střílení družstva FLORBAL CHODOV neproměnil #11 Marie Havlíčková.
41:55 Druhou přesilovku si v zápase zahraje tým domácích.
41:54 Vyloučen hráč #7 Mirva Naava družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
40:01 Skóre začíná stoupat do výšek. Na 10:0 zvyšuje Břeská.
40:00 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #94 Kateřina Ciblová (0:10)
35:26 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:9)
34:40 Hořké chvíle čekají hráčky domácího celku.
34:39 Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
33:58 Skoková netrefila odkrytou branku Slavie, k její obraně se to stává i hvězdám jako je Tomáš Chorý.
32:50 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #7 Mirva Naava (0:8)
31:13 Košťálová v samostatném úniku těsně míjí branku Chodova.
30:01 Poslední část dnešního zápasu započala.
30:00 Střely ve 2. části: 3:10
28:34 Přesnost a zkušenosti, tak lze popsat střelu Jiříkové, která zvyšuje na 7:0 z pohledu hráček Chodova.
28:33 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #94 Kateřina Ciblová (0:7)
27:09 Osa Baldreichová-Skoková znovu prodala své dovednosti. První jmenovaná zvyšuje rozdíl skóre už na šest branek.
27:08 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:6)
26:05 Střela Ciblové nejvíce ohrozila podavače míčků v rohu hřiště.
24:29 I přes nadějné pokusy se hráčkám Slávie nedaří držet delší dobu míček v klidu na svých hokejkách.
20:19 Nadějnou akci Slavie překazila nepovedená přihrávka Kaslové. No spoluhráčky ji na lavičce jistě nepochválí.
18:34 Situace 0 na 4 je pro golmana vždycky těžký úkol. Valečková si s ním neporadila a tak hráčky Chodova kompletují bůra.
18:33 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #58 Nikola Skoková (0:5)
16:56 Začátek druhé periody je hra ze strany na stranu, což vyhovuje spíše domácím.
16:11 Nejlepším výkonem se zatím prezentují příznivci domácího celku. Těch se do haly i přes pozdní hodinu a dostavilo opravdu dost.
15:00 Střely v 1. části: 4:10
13:23 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Mirva Naava, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:4)
13:01 Plzeň zamknutá na vlastní polovině.
11:11 Otěže zápasu avšak znova přebírá tým z Prahy.
10:33 Slavia v přesilovce gól nevstřelila, ale hned dvakrát ohrozila svatyni Chodova.
07:23 Výhodu hráčky v poli navíc si vyzkouší domácí, vyloučená Frantíková si spletla florbal s volejbalem.
07:22 Vyloučen hráč #10 Daniela Frantíková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou
05:56 A je to to 0:3 z pohledu domácích... Trefila se Marie Havlíčková - oblíbená hráčka dnešního zapisovatele utkání.
05:55 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #56 Barbora Vávrová (0:3)
02:38 Hra už během prvních minut nabírá pořádné obrátky a Chodov zvyšuje na 2:0.
02:37 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (0:2)
02:20 Suková presinkem skvěle získala míček pro své barvy.
00:29 I přes vyhrané úvodní buly Slávie vstřílí první gól zápasu hosté.
00:28 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #16 Karolína Janatková (0:1)