3:2
    Irena PALATÍNUSOVÁ
    (Steinbachová)

Prague Tigers - K1 Florbal Židenice 3:2p
branky: 2. Dominika Steinbachová, 20. Eliška Horáková, 47. Irena Palatínusová - 26. Zuzana Žampachová, 35. Kateřina Vokálová; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 39 - Anna Kratochvílová 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1, 1:0
55:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Trenér): Super výkon od celého týmu. Od loňského play-off už jsme věděli co můžeme hrát a to jsme splnili. Holky to odjezdily od začátku do konce a zaslouženě postupujeme do dalšího kola. Díky soupeři, rozodčím a fantastickým divákům.
55:00 Komentář hostů Starý Jiří (Trenér): Posledně jsme tady v prodloužení vyhráli, nyní to dopadlo obráceně. Dnes jsme si bohužel zápas udělali těžký sami kdz jsme hned od začátku prohrávali, nicméně jsme určitě vyhrát mohli, nedokázali jsme ale hru dostat do správného tempa a intenzity.Domácí si šli za postupem víc, gratuluji k výhře a přeji hodně štěstí do dalšího kola.
55:00 Střely v prodloužení: 2:2
55:00 Ukončení prodloužení
46:59 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:2)
46:59 Palatinusová se Steinbachovou posílají Tigers do čtvrtfinále!!!!
46:47 Na druhé straně dvě nebezpečné střely Židenic
46:00 Voštiarová poslala padáček ze standartky z půlky hřiště, Kratochvílová nic neviděla a na poslední chvíli vyráží helmou
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 7:10
45:00 Hala v Nehvizdech uvidí desetiminutové prodloužení
43:20 Lob Voštiarové se dostal až do útočného rohu, kde o balonek bojují Bursová se Steinbachovou
43:00 Oba týmy na závěr třetí třetiny zrychlují hru
41:05 Kombinaci domácích překazila Sedláčková
39:35 Střela Zimolové z otočky těsně minula branku Tigers
38:30 Druhou polovinu trestu hosté na balonku
36:45 Střela Horákové do blokující hráčky a pokus o protiútok Židenic. Další střela hostí. Domácí začínají znovu od vlastní brány
36:31 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
36:31 Máme před sebou první přesilovku domácích
34:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #19 Kateřina Vokálová, asistoval #29 Monika Zimolová (2:2)
34:24 Napadající Zimolová odhadla rozehrávku Tigers a ukořistěný balonek nabízí Vokálové  na vyrovnávací branku
33:30 Králová se protlačila přes Voštiarovou do brankoviště, její střela končí vedle
32:55 Další střela hostů, Janglová vyráží maskou
32:00 Židenice na balonku, trpělivě vyhlíží možnosti rozehrávky
31:15 Janglová vytáhla další důležitý zákrok!
30:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí,
30:00 Střely ve 2. části: 6:19
29:45 Situace 2 na 0 pro domácí hráčky na závěr třetiny...nekončí gólem
28:35 Ponížilová se ocitla sama před Janglovou, balonek letí daleko nad bránu
27:50 Tygřice se teď chvíli nemohly vymotat z okolí své branky
26:52 Palatinusové sjela přihrávka na Horákovou a hostující hráčky se znovu přesouvají na polovinu Tigers
26:10 Standartka Židenic končí střelou nad branku Janglové
25:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #43 Jitka Drápalová (2:1)
25:49 Po chaotické situaci na brankovišti hosté snižují na 2:1
25:25 Horáková v útočném rohu, snaží se vymyslet jak z něj ven
24:45 Palatinuová výborně čte hru a s uloupeným balonkem sprintuje dopředu
24:15 Důležitý zákrok Janglové!
23:30 Domácí už v plném počtu a zodpovědně brání rozehrávku soupeřek
22:40 Židenice na závěr přesilovky kombinují na útočné polovině, Bursová chytá krosovou přihrávku a snaží se dostat do útoku
20:40 Vyloučen hráč #10 Tereza Zápotocká družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Rozhodčí zvedají ruku a uvidíme první přesilovku Židenic
19:50 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (2:0)
18:40 Standartka Židenic od mantinelu končí střelou vedle brány
17:30 Bursová na poslední chvíli zablokovala střelu do prázdné
16:20 Horáková sprintuje s balonkem dopředu, nabízí Palatinusové, ta se ale ocitla semknutá bezi dvěma obránkyněmi
16:10 Tlak hostujících hráček pokračuje, vybojovaly si standartku v útočném rohu
15:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Židenice, Tigers ale ziskávají balonek na útočné polovině
15:00 Střely v 1. části: 7:10
13:50 Domácí se probojovaly do útoku, brněnská obránkyně ale hned zas hru otáčí dlouhým pasem pro své spoluhráčky v útoku
12:45 Brněnská střela ze standartky končí na zadním mantinelu
12:30 Tigers se snaží dostat od vlastního brankoviště, soupeřky jim to ale moc neumožňují
10:15 Palatinusová se jako zázrakem vymotala mezi třemi soupeřkami, nabízí Horákové, té střela nesedla
10:00 Oba týmy se dychtivě perou o každý balonek, vypadá to na velmi zajímavé utkání
07:00 Šusterová oblafla a utekla protihráčkám, nabízí Bursové - její střela od půlky letí těsně nad
05:30 Zápas hned od začátku probíhá ve vyšším tempu
03:45 Voštiarová zastavuje útok hostí, Tigers se ale nedostávají ze své poloviny. Židenice velmi důrazně napadají při každé příležitosti.
02:00 Janglová si připisuje další zákroky, Tigers se však statečně brání nájezdu židenic
01:02 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:0)
01:02 Rychlý přesun hry domácích na útočnou polovinu a máme tady první branku utkání!
00:35 Janglová má první zákrok
00:15 Domácí uloupily balonek a rozehrávají ze středu hřiště
00:01 Úvodní buly pro Židenice, které se přesouvají do útoku
00:00 Vítáme diváky u sledování textového přenosu osmifinále Poháru českého florbalu. Domácí tým Prague Tigers Nehvizdy dnes hostí rivalky ze Židenic.
00:00 Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu osmifinále Poháru ČF mezi Prague Tigers Nehvizdy a K1 Florbal Židenice. Z dnešního zápasu můžete sledovat videopřenos.