• 45 44:41
    0:7
    (Vodičková)

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 0:7
branky: 4. Sabina Siňorová, 12. Pavlína Soukupová, 33. Eliška Jaroslava Mrázová, 34. Kateřina Bünterová, 35. Sabina Siňorová, 43. Agáta Procházková, 45. Kateřina Bünterová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 19 - Anita Vlachová 11; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:5
45:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): Tým se zápasu nezalekl a poctivě se snažil být vyrovnaným soupeřem. To se nám jakš takš dařilo až do začátku třetí třetiny, kde se nám hra na 2 minuty rozpadla a soupeř toho využil. Tým si zaslouží pochvalu za práci v obraně. Bohužel s 0 góly ještě nikdo zápas nevyhrál, ze zápasu si bereme hodně. Děkujeme soupeři za zápas. W
45:00 Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér): Děkujeme soupeřkám za férové utkání, jsme rádi za postup do dalšího kola a i za to, že jsme měli prostor vyzkoušet hráčky širšího kádru, které ukázaly zajímavé výkony.
45:00 Střely ve 3. části: 4:11
44:41 GÓL FbŠ Bohemians! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #43 Lucie Vodičková (0:7)
42:00 GÓL FbŠ Bohemians! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #93 Pavlína Soukupová (0:6)
35:37 Vyloučen hráč #93 Pavlína Soukupová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
34:02 Timeout Panthers Praha
34:02 GÓL FbŠ Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #99 Eliška Jaroslava Mrázová (0:5)
33:07 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
32:28 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #73 Agáta Saffertová (0:3)
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
25:10 Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
19:48 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 3:8
11:12 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #63 Barbora Doležálková (0:2)
03:15 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #73 Agáta Saffertová (0:1)
00:00 Po úvodním buly mají hned rozehrávku hosté.