1:2
    Petra ONDRÁČKOVÁ
    (Hodová)

FbK TJ Svitavy - Aligators 1:2p
branky: 24. Kateřina Daňková - 14. Iva Váňová, 51. Petra Ondráčková; rozhodčí: Lukáš Picek - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Monika Rubešová 28 - Sabina Dvořáčková 48; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0, 0:1
55:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): První třetina byla jakštakš v pohodě, ale konci jsme si hodně zahrávali. Prakticky celá druhá třetina byla z naší strany strašná, ale naštěstí jsme to zvládli jen s 1 obdrženou brankou. A jak je zvykem, třetí třetina byla naše. Měli jsme převahu, začali jsme hrát, to co jsme chtěli, ale branku jsme z toho nevytěžili. V prodloužení jsme pokračovali a bylo to. Děkujeme soupeři za vyrovnaný a těžký zápas. Velké díky patří našim fanouškům zde v hale a samozřejmě i těm u onlinu. Děkujeme!
55:00 Komentář domácích Jirčík Luboš (Vedoucí): Děkujeme našim hráčkám za předvedený výkon. Škoda jen, že jsme nedokázalil proměnit vyložené šance, které nám soupeř nabídnul. Soupeřům děkujeme za hru a přejeme štastnou cestu domů.
55:00 Střely v prodloužení: 3:3
55:00 Ukončení prodloužení
50:32 GÓL Aligators! 1:2
Branku družstva Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #15 Natálie Hodová (1:2)
49:30 Krásná střela Daňkové u které vypadalo, že rozhodne dnešní utkání.
49:02 Krásný pokus o gól ze strany Bekeové.
48:20 Machová končí u nás pod stolkem. Vypadá ale, že je v pořádku.
46:44 Svitavy otočili hru.
45:51 Nebezpečná rozehrávka ze strany Aligators kterou ale zachránila L. Prokešová
45:15 Prodloužení začalo hned rychlou střelou od Aligators.
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 17:14
44:25  Ostré střely ze strany Aligators.
43:01 Krásná nahrávka ze strany Minářové.
41:31 Hra začíná být ostrá. Oba dva týmy se snaží ubránit nebezpečným akcím.
40:21 Gólmanka opět zaří.
39:53 Krásná spolupráce Motlové a Niklové.
39:05 Kolínková zabránila nahrávce, která mohla dopadnout špatně
37:34 Motlová na zemi.
34:55 Krásný zákrok naší gólmanky, který zabránil zvýšení stavu na 1:2.
34:48 Prokešová vybojovala zpátky míček
33:46 Krásná šance na gól ze strany Daňkové
30:00 Střely ve 2. části: 20:7
29:45 Prokešová zastavila střelu a obrátila hru
28:15 Chyběl kousek ke gólu
27:23 Strýčková dává krásnou střelu na bránu, ale bohužel bez úspěchu.
25:42 Daňková leží na zemi, ale naštěstí hned vstává.
23:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #68 Aneta Niklová (1:1)
23:28 Krásná branka v podání Daňkové s krásnou přihrávkou od Niklové
21:13 Horáková je zpátky ve hře a Aligators hrají v plném počtu.
18:35 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators na 2 minuty za blokování florbalky
18:35 Rozhodčí ponechali odložené vyloučení, které však přešlo na trest blokování hole na 2 minuty.
17:49 Hra začíná být pod tlakem.
16:31 Niklová začala agresivně útočit. Bohužel bez úspěchu.
15:05 právě začala 2. třetina ve stavu 0:1 pro Svitavy
15:00 Střely v 1. části: 9:6
13:26 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #8 Iva Váňová, asistoval #29 Petra Drápalová (0:1)
12:19 Vyloučen hráč #33 Lucie Motlová družstva TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání