• 57 56:47
    2
    Lucie ŽIŠKOVÁ

Panthers Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:7
branky: 34. Šárka Hromková - 17. Andrijana Kris, 19. Angelika Bližňáková, 20. Natálie Jirková, 25. Natálie Jirková, 41. Eliška Tázlerová, 54. Kateřina Radostová, 55. Lucie Mrázová; rozhodčí: Marek Stojanović - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 22 - Daniela Kreisingerová 13; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:3
60:00 Komentář domácích: Dnešní prohra je další tvrdou lekcí, ze které se máme co učit, každopádně zápas byl kvalitní jak od soupeře i rozhodčích, za což děkujeme. Další práce je před námi a v zítřejším utkání napravíme chyby z dnešního utkání a přijdeme silnější než kdy dřív. W
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že naše týdenní práce na tréninku přinesla dneska takový výsledek a hru na míčku. Co nás bohužel může mrzet, že z takového počtu střel na branku máme, tak málo gólů. Jsem rád, že si dneska mohly zahrát všechny holky. Teď si dáme regeneraci a zítra na poslední zápas ZČ do Plzně. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 2:12
56:47 Vyloučen hráč #20 Lucie Žišková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (1:7)
53:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #84 Eliška Hladíková (1:6)
50:34 Máme před sebou poslední desetiminutovku zápasu a panterky stále nenašli ten správný recept na vstřelení více branek
43:06 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Eliška Tázlerová (1:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
38:32 Macounová přehodila více jak pulku hřiště
36:45 Panterky ani druhou přesilovku bohužel nevyužili
34:29 Vyloučen hráč #86 Michaela Hořejší družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
33:13 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #12 Andrijana Kris (1:4)
31:33 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
29:39 Hostující tým je zatím lepší o čem hovoří i skore
25:10 Kris zblokovala nebezpečnou střelu
24:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #66 Natalie Vesecká (0:4)
21:21 Mauerová vyvezla míček po pravém mantinelu a nahrála před bránu kde ale její spoluhrářka šanci nevyužila
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
18:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #32 Nikola Trnková (0:2)
16:20 Bohužel pro domácí tým si Kris dala vlastní branku
16:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris (0:1)
16:08 Tázlerová zblokovala unik 2 na 1
14:24 Střelecky jsou hosté zatím lepší ale goly stále nepadají
10:23 Máme za sebou první desetiminutovku zápasu a moc šancí jsme neviděli