49
  • 49 48:16
    2

BLACK ANGELS - Panthers Praha 8:1
branky: 7. Eliška Koželuhová, 9. Veronika Balejová, 10. Ema Košťálová, 12. Adéla Košvancová, 14. Veronika Balejová, 28. Denisa Vachulová, 29. Ema Košťálová, 37. Vanda Šnajberková - 48. Emily Maurerová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Šárka Černá 18 - Štěpánka Neumanová 23, Kateřina Macounová 8; po třetinách: 5:0, 3:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Ďurina Matěj (Vedoucí): Jestli si někdo myslí, že budeme prohru nějak oplakávat tak se plete. Dostali jsme přesně to co jsme si zasloužili. Start zápasu se nám vůbec nepovedl mimo jiné. Bereme to jako facku nutnou k tomu se probudit před play-off. S pokorou k tomu přistoupíme a hlavně se poučíme. Děkujeme moc všem divákům za podporu a soupeři za utkání. Mějte se. W.
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Asistent trenéra): Zápas dnes rozhodl dominantní výkon v 1. třetině, kdy jsme do hry vstoupili zodpovědně a velmi dobře takticky připravení. Takový výkon budeme chtít předvádět i v play off. K přípravě nám pomůže i dnešní v některých momentech až zbytečně vyhrocená atmosféra, ale i toto jsou pro další fázi sezóny důležité momenty. Teď už jen jdeme makat a ladit formu na tu klíčovou část sezóny!
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:50 Pantherky měly své poslední dva útoky na bránu.
59:00 Vendy to dnes nelepí.
56:20 Macík chytá střelu od Vendy.
54:33 Bleci dvě šance za sebou, Pantherky však blokují.
52:37 Mantinely jsou dnes stále na zemi.
50:47 Raky se přátelí s domácím týmem, již podruhé jí hráčky Bleků nahrály míček přímo na čepel.
50:28 Domácí v pěti.
48:16 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:12 Macounová si připisuje krásný zákrok
47:55 Máme tu první gól pro Panthers, Tímto končí čisté konto Bleků
47:12 GÓL Panthers Praha! 8:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #59 Emily Maurerová, asistoval #88 Jana Pavlicová (8:1)
46:30 Emily pobíhá po hřišti, jako baletka.
45:28 Staňkys přestřeluje bránu
44:47 Zatím se na hřišti neděje nic zajímavého.
44:44 Hosté opět v pěti
42:43 Vyloučen hráč #71 Adéla Kuchařová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:45 Tázler s Kejtou 1v1
38:10 Šárka z Panthers si prohodila dvě hráčky domácích a míří do útoku.
37:45 Ani jeden ze soupeřů se dnes nebojí jít do souboje tělem.
36:24 Kejta míří z bule rovnou k bráně soupeřů.
36:23 GÓL BLACK ANGELS! 8:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Vanda Šnajberková, asistoval #84 Veronika Balejová (8:0)
36:10 Vendy promáchla krásnou šanci
35:30 Pantheři na balonu.
34:44 Kejta si probíhá celé hřiště a končí v rohu.
32:07 Trenéři panthers s vyloučením nesouhlasí.
31:49 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
30:56 Rozehnalová blokuje střelu
30:17 Fanoušci zatím bez jakéhokoliv projevení
28:56 GÓL BLACK ANGELS! 7:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (7:0)
27:30 GÓL BLACK ANGELS! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #13 Dominika Tůmová (6:0)
27:30 Vachulová od mantinelu prostřeluje
26:36 75% se ozývá z lavičky hostí.
25:43 Zatím bez jakékoliv tutovky.
25:03 Hra v jistých okamžicích připomíná spíše šerm než florbal.
23:13 95 domácích chýtá zajíce
22:20 Balejová florbalka mínus.
21:03 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #71 Adéla Kuchařová.
21:03 Kuchařová nepromněnuje, trefuje tyčku.
20:00 Bule pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 18:8
20:00 V první části Bleci v naprosté převaze.
19:22 Brába statečne Zuba odnesl v náručí za mantinel.
19:22 Zub leží na zemi. Asi to bude koleno.
18:36 54 domácích krásný únik, bohužel ale bez gólu
17:58 Kuchařová bez hokejky
17:03 Míček vymetl pavučiny na stropě.
16:02 Balejová míří do útoku
14:31 Kuchařová trefuje tyčku.
13:56 Koželuhová se právě krásně vytočila, gólem to však nekončí.
13:01 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #21 Vanda Šnajberková (5:0)
12:53 88 hostů, se právě dohaduje s rozhodčím.
12:00 Chumel před bránou hostí nekončí gólem, ale rozehrávkou pro Panthers.
11:15 Timeout Panthers Praha
11:15 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (4:0)
09:52 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #19 Markéta Baťková (3:0)
08:28 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
08:07 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #53 Lucie Šárová (2:0)
06:51 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #13 Dominika Tůmová (1:0)
06:51 A máme tu první gól pro domácí
06:41 Zub výběh z rohu
06:07 Domácí v plném počtu.
04:55 Bleci i přesto míří do útoku
04:26 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
04:09 Hra se přelévá ze strany na stranu
03:03 Bleci mají rozehrávku z rohu.
00:00 Vážení diváci, vítame vás u online zápisu z dnešního 26. kola 1. ligy žen, BLACK ANGELS proti Panthers Praha.