2

5.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Sokol Nové Strašecí 7:6pn
branky: 12. Aneta Nigrinová, 21. Natálie Máchalová, 24. Kateřina Radostová, 25. Michaela Hořejší, 46. Kateřina Radostová, 48. Eliška Škvorová, N Anežka Dobisíková - 9. Kristýna Kleknerová, 14. Zuzana Tučková, 17. Kristýna Kleknerová, 26. Kristýna Kleknerová, 44. Viktorie Štiková, 56. Kristýna Kleknerová; rozhodčí: Jitka Jedličková - Barbora Beranová; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 30 - Nikola Siskosová 39; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:2, 0:0
Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): S dnešním zápasem nemůžeme být spokojeni ani herně, ani výsledkově. Podobně jako ten včerejší nám ale poskytl spoustu impulzů do poslední fáze tréninkového procesu před startem play off. Příští týden si jdeme pro posledních šest bodů do tabulky a pak vzhůru do bojů o medaile a postup!
Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér): Dnešní utkání hodnotíme kladně. Nebyly jsme ambiciózní, pak nám to nejde. Přijely jsme si to užít a pobavit se, cíl splněn a jsme rády že jsme týmu z čela tabulky ukradly bod. Děkujeme za utkání.
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #96 Anežka Dobisíková a vstřelil rozhodující gól (7:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #16 Kristýna Kleknerová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #53 Kateřina Radostová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #7 Zuzana Tučková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #96 Anežka Dobisíková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #11 Aneta Nigrinová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #8 Anna Vobořilová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
64:11 Blíží se nám nájezdová loterie!
63:04 Domácí Radostová ani Skalická neprostřelily hostující blokující hráčky.
60:35 Domácí Novotná tvrdou střelou trefuje hostující brankářku do masky.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:58 V poslední vteřině základní hrací doby ještě domácí Trnková trefuje tyčku!
57:52 Domácí Nigrinová vysoko nad. SKV tlačí, zatím bez kýženého efektu.
55:40 Další využitá standardka a je opět vyrovnáno! Jednoduché rozehrání a chytrost Kleknerové...
55:39 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #23 Veronika Petrová (6:6)
54:41 Tutovka Strašecího, Kresingerová dvakrát chytá!
53:29 Nigrinová na Trnkovou, ta to narvala jen do masky hostující gólmanky!
53:09 Domácí Novotná nepříjemně upadla, naštěstí je již na nohou.
49:56 Ani Nové Strašecí se teď nenechalo zahanbit - Šarochová ani Kleknerová ale úspěšné nebyly.
48:45 Domácí v tlaku - Jirková tyčka, o chvíli poté nebezpečně pálí Trnková!
47:47 Naštěstí domácím nyní oslabení vyšlo - Nigrinová se prošla středem, houskami předložila balonek Škvorové která dala šibenici, za kterou by se nestyděl žádný z chlapů ve večerním utkání Superligy!
47:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Eliška Škvorová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:5)
45:53 Další zbytečné vyloučení na domácí straně po jasné sekerce.
45:52 Vyloučen hráč #32 Nikola Trnková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
45:14 Radostová se po zisku balonku na vlastní polovině nerozmýšlela, v brejku si to namířila přímo na branku a utěšenou střelou přes obránkyni opět vyrovnává!
45:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #99 Natálie Jirková (5:5)
43:25 Domácí Dobisíková to přehnala s důrazem a šla si odpočinout. Bohužel jen na krátkou chvíli, jelikož přesilovku Strašecí rychle využívá pěknou střelou na vzdálenější tyč.
43:24 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Viktorie Štiková, asistoval #11 Klára Bačkovská (4:5)
42:51 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
42:05 Domácí Radostová v šanci, trefuje jen blokující obránkyni.
40:50 Domácí Trnková šla z boku sama na branku, střílí ale doprostřed branky.
40:00 Ve druhé části domácí hráčky zabraly a daly rychlé tři góly, na které ale Nové Strašecí dokázalo také rychle reagovat. Třetí třetina tak bude hodně napínavá!
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
37:05 Ozývají se také domácí fanoušci!
36:32 Hostující Kleknerová na druhé straně oplácí stejnou mincí, Kreisingerová jistě chytá.
35:42 Domácí Hladíková pěkně vystřelila, bohužel do boční sítě.
31:55 Domácí Hladíková prověřila hostující gólmanku.
30:02 Po polovině zápasu zatím není nic jisté, oba týmy se vystřídaly ve vedení a skóre je stále vyrovnané.
28:20 Dobré dva zákroky domácí Kreisingerové proti šancím hostujících Zeber.
25:18 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #15 Nina Schumannová (4:4)
25:18 Kleknerová práve dokončila svůj hattrick, střelou mířenou do pravého horního rohu.
24:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #86 Michaela Hořejší bez asistence (4:3)
24:26 Hořejší vybojovala míček a z otočky střílí dalsí gól.
23:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #84 Eliška Hladíková (3:3)
23:48 Radostová po přesné nahrávce od Hladíkové srovnává.
20:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #32 Nikola Trnková (2:3)
20:05 Máchalová snižuje skóre po krásném zisku před brankou hostí.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
18:33 Došlo ke krátkému přerušení hry, poté co se jedna z hostujících hráček zranila.
16:28 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (1:3)
16:28 Kleknerová krásnou střelou nad nohu zvyšuje skóre.
13:37 Vyloučen hráč #15 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
13:07 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Zuzana Tučková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:2)
11:50 Krásný hurá florbal nahoru dolu se šancemi na obou stranách. To se musí líbit!
11:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #81 Natálie Máchalová (1:1)
11:41 Nigrinová po přesné dorážce, dorovnává.
09:45 Domácí hráčky se nemohou dostat přes pozornou obranu NS.
08:46 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
08:46 Kleknerová otevírá skóre a vstřeluje první gól utkání.
07:45 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
07:45 Probíhá první přesilová hra, uvidíme jak Strašecí využije příležitosti.
06:58 Máme tu dalsí krásnou akci tentokrát od týmu hostí. Balonek však končí mimo branku.
06:18 Nevyužitá gólová situace týmu domácích.
01:38 První krásná střela od Hořejší, trefuje břevno.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online zápisu z dnešního utkání 26. kola 1. ligy žen. Domácí tým TJ Sokol Královské Vinohrady se nachází po odehraných 23 zápasech na 5. místě tabulky se ziskem 51 bodů, hostující tým TJ Sokol Nové Strašecí má po 23 utkáních 15 bodů. V sokolském derby jsou tak domácí hráčky jasnými favoritkami.