3

7.

série

FAT PIPE Tigers Start98 - Florbal Chomutov 6:5pn
branky: 5. Anna Žitná, 41. Kristýna Jirásková, 44. Monika Škorpová, 54. Kristýna Jirásková, 54. Mayya Lytorova, N Karolína Mezerová - 15. Adriana Hýsková, 15. Nela Havlínová, 27. Adriana Hýsková, 40. Natálie Königová, 51. Tereza Suková; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Eliška Držíková 32 - Adéla Kotulová 26; po třetinách: 1:2, 0:2, 4:1, 0:0
Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): První dvě třetiny jsme tahali za kratší konec a soupeř zaslouženě utkání kontroloval. Do poslední třetiny jsme změnili pár věcí v naší hře a neskutečně se vrátili do utkání. Jsem opravdu moc rád za to, že jsme v tomto zápase dotáhli ztrátu a získali 2 bodíky. Respekt holkám od první do poslední za tu touhu vyhrát a nevzdát to. Děkuji rozhodčím, divákům a hlavně soupeři za krásný zápas.
Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Dvě třetiny jsme kontrolovali zápas a čekali jsme, že to dohrajem a příjde to samo.Soupeř se začal více tlačit dopředu a zaslouženě vyrovnal.Hrubě jsme třetí třetinu podcenili a stála nás tři body.Nájezdy jsou už loterie kdo z koho, ale tohle si jako tým co hraje o špiočkui nemužeme dovolit. Díky Startu za kvalitní utkání.,
Ukončena trestná střílení
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #91 Nela Havlínová , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #36 Karolína Mezerová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #91 Nela Havlínová a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #36 Karolína Mezerová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #14 Simona Pilíková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #55 Emilie Skalíková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #23 Lenka Morová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #22 Kristýna Jirásková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #11 Adriana Hýsková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #36 Karolína Mezerová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #14 Simona Pilíková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #55 Emilie Skalíková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 5:6
64:59 Ani v prodloužení se nerozhodlo o vítězkách a následují nájezdy.
64:01 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
62:56 Jirásková zblokovala sřelu Havlínové.
61:49 Škorpová je na míčku a pomalu vymýšlí útočnou akci.
61:00 Hosté hrají v plném počtu.
60:23 Kotulová chytá střelu Jiráskové.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým domácích.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Zápas se nepodařilo týmum rozhodnout v základní hrací době a následuje prodloužení.
59:00 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Nepříjemné vyloučení, které může rozhodnout dnešní zápas.
58:04 Domácí hrají v plném počtu.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:04 Vyloučen hráč #54 Eliška Rojíčková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za špatné střídání
56:04 Start špatně střídá a na trestnou si sedá Eliška Rojíčková.
54:26 Držíková podržela tým a zachytila rychlý brejk Vytrhlíkové.
53:36 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #32 Monika Škorpová (5:5)
53:36 Rychlý gól Startu vyrovnává skóre.
53:20 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:5)
53:20 Jirásková se dnes podruhé úspěšně strefuje.
50:15 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (3:5)
50:15 Rázková nakonec protlačuje míček za záda Držíkové a Chomutov opět uskakuje.
49:55 Náhrávka na střed od Chomutova marně čeká na dorážku.
48:59 Suková dobře zblokovala střelu protihráčky.
48:10 Hezká akce Startu, která ale nekončí gólem.
45:08 Chomutov rozehrává ze svého rohu.
43:12 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #36 Karolína Mezerová (3:4)
43:12 Bezmála dvacet vteřin stačilo Startu na gól v přesilovce.
42:53 Vyloučen hráč #50 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
42:53 Malecká fauluje a dává tak domácím důležitou přesilovku.
42:23 Kotulová chytá střelu Lytorové.
41:11 Žitná tlačí na Pilíkovou.
40:25 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková bez asistence (2:4)
40:25 Jirásková se v úvodu třetiny chopí šance a snižuje na 2:4.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:13 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #93 Michaela Voráčková (1:4)
39:13 Chomutovu se vydařila rozehrávka a zvyšují na 1:4.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:02 Žitná uklidňuje situaci a start postupně střídá.
36:20 Start rozehrává na polovině.
35:39 Drábková ve snaze bránit málem dává vlastní gól.
34:38 Chomutov nedává šance Startu vystřelit.
32:47 Vytrhlíková míjí bránu.
31:32 Drábková omylem nahrává na Hýskovou, která se ihned chopí šance. Naštěstí pro Start ale míjí.
30:00 Morová promachuje nahrávku před malé brankoviště.
27:21 Lytorova střílí pouze do masky brankářky.
26:10 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:3)
26:10 Spolupráce Hýskové s Vytrhlíkovou přináší již druhý gól.
26:02 Hýsková prohrává boj s gravitací.
25:20 Chomutov tlačí na Start.
23:59 Skalíková po souboji končí v mantinelech.
21:13 Škorpová zachytila střelu před bránu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:23 Simandlová blokuje střelu Voráčkové.
16:07 Mezerová rychle vystřeluje, její střela ale nenachází bránu.
14:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Nela Havlínová, asistoval #19 Viktorie Rázková (1:2)
14:58 Rychlý obrat pro Chomutov.
14:30 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
14:30 Hýsková s přehledem střílí do odkryté brány a srovnává tak na 1:1.
12:58 Havlínová zachraňuje chybu své spoluhráčky a hosté jsou na míčku.
12:07 Držíková ustává tlak na svoji bránu.
09:20 Držíková zachycuje střelu ze zášvihu.
08:10 Držíková vyráží rychlou střelu Vytrhlíkové.
06:58 Königové nesedla nahrávka a nezvládá tak úspěšně zakončit.
06:23 Havlínová blokuje střelu Jiráskové.
05:12 Drábková blokuje střelu hostů.
04:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #10 Anna Žitná, asistoval #36 Karolína Mezerová (1:0)
04:06 Anna Žitná otevírá dnešní gólové skóre.
03:58 Škorpová uklidňuje chomutovské akce a bere si míček pod sebe.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1. ligy žen. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti hostům Florbal Chomutov.