(Horáková)
  • 60 59:11
    Panthers Praha

Prague Tigers Nehvizdy - Panthers Praha 5:4
branky: 6. Petra Šusterová, 19. Eliška Horáková, 21. Petra Šusterová, 36. Dominika Steinbachová, 60. Nikola Hamerníková - 22. Tereza Bočková, 34. Andrijana Kris, 39. Adéla Kuchařová, 50. Tereza Trubičková; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Slabý; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 24 - Kateřina Macounová 24; po třetinách: 2:0, 2:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Hodek John Adam (Trenér): Dnešní utkání jsme hráli pouze 40’ a to se zasloužilo za to, že jsme zbytek utkání museli dotahovat soupeře. Povedená druhá třetina nás nakopla a tak to byla pokoukaná až do samého konce. Bohužel ve florbale a sportu je obecně známo, že za chyby se platí-i za ty v poslední minutě. :( děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání a zítra se těšíme ve štěrboholech. Wn
60:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Vedoucí): Hodně šílený zápas od začátku až do konce. Ve druhé třetině jsme vypadli v hlavách a inkasovali jsme zbytečné 3 góly. Závěr už byl o tom ubojovat důležité body do tabulky a to se nám povedlo. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:11 Timeout Panthers Praha
59:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #85 Eliška Horáková (5:4)
58:11 Tigers aplikují osobní obranu, nicméně kýžený efekt zatím nepřichází.
56:30 Schmiedová přestřeluje domácí svatyni.
55:15 Steinbachová se pokusila překvapit Macounovou bekhendem. Gólmanka Panthers připravená.
55:10 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
54:08 PIlšákoá včas vytasila pravou ruku proti přízemní střele.
53:37 Kuchařová z jedničky trefuje tyčku.
52:51 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
52:32 Obě gólmanky drží své týmy a hraje se hodně vyrovnaná bitva.
51:47 Hamerníková vybojoval míček pro Kvapilovou, jejíž pokus byl zablokován.
50:22 Kvapilová z bezprostřední blízkosti trefuje masku Macounové.
49:33 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Tereza Trubičková, asistoval #68 Šárka Hromková (4:4)
49:10 Zimina oslovila Zelenou, která trefuje tyč.
48:20 Bočková před Pilšákovou. Domácí gólmanka drží těsný náskok Tigers.
47:46 Mezi mantinely začíná přibývat dohrávání soubojů. Je jen otázka času, kdy bude další vyloučení.
46:40 Další velká šance Panthers. Schmiedová oslovila Staňkovou, ta ale vůbec netrefila míček.
46:05 Hostující tým se snaží uklidnit hru.
44:57 Šusterová vystihla rozehru Panthers. V úniku trefuje jen helmu Macounové.
44:47 Viktorová poslala souepřku na mantinel. Celá situace má ještě slovní dohru.
44:20 Kuchařová měla dvakrát na holi vyrovnání. V obou případech pálila vedle.
43:22 Tázlerová míjí domácí branku.
42:47 Horáková zkusila individuální akci, nedostala se ani za půlku.
42:10 Vyloučen hráč #21 Jana Prokšanová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
41:54 Steinbachová hledala před brankou Palatínusovou, která minula její žabičku.
41:12 Hamerníková se ocitla na zemi a nevypadá to s ní vůbec dobře.
40:50 Panthers začínají náporem a od úvodního buly jsou na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:27 V závěru prostředního dějství byly k vidění emotivní okmažiky na obou stranách.
38:18 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (4:3)
38:07 Vyloučen hráč #19 Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře
37:30 Tigers tlačí na Panthers a snaží se přidat zřejmě zlomový gól.
35:17 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (4:2)
33:44 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #64 Eliška Tázlerová (3:2)
32:51 Tigers musí začít od vlastní branky.
32:13 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
31:30 Na druhé straně v podobné situaci trestuhodně míjí Nováková.
30:17 Prokšanová v ideální pozici ze slotu míjí branku.
28:38 Kvapilová přetlačila u mantinelu Rakovou. Poté ale nenašla nikoho ze druhé vlny.
27:35 Červená si vybojovala míček a následně se dostala ke střele. Dorážela i Nejedlá. Macounová oba pokusy likviduje.
26:30 Domácí přidávají na četnosti střelby. I šance Hamerníkové končí zablokovaná.
25:56 Prokšanové sjel míček z čepele při střele od mantinelu.
24:45 Nyní se hraje na obě strany na střídačku. Horákvá si neodpustila sekeru od cesty a může být ráda, že nedostala menší trest.
23:30 Kapitánka hostujícího celku se ocitla na zemi. Podle rozhodčích po čisytém souboji.
23:01 Pokus Bursové zablokován.
21:58 Šusterová našla na středu Palatínusovou, která zkoušela přízemní střelu. Macounová připravená.
21:17 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková bez asistence (3:1)
20:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:46 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (2:0)
18:10 Poprvé v zápase se povedlo Tigers na chvíli zamknout soupeře, avšak se hrálo pouze na zadním mantinelu.
17:17 Kvapilová v rychlém protiútoku trefuje připravenou Macounovou.
16:26 Tigers ořežili i další útok soupeře.
15:09 Panterky zkoušely výběhy z rohů. V obou případech neúspěšně. Na druhé straně na poslední chvíli zastavily kros na volnou Nejedlou.
13:26 Do zkušené hráčky domácích nyní nabourala Trubičková a ocitla se na zemi.
12:56 Steinbachová ustála tlak u mantinelu. Tigers přenáší hru na druhý mantinel.
11:55 Kvapilová zkušeně pohlídala míček a domácí mohli vystřídat.
11:15 Naopak ho nyní Macounová zachránila bravurním zákrokem od druhé inkasované branky.
10:23 Hostům nepomohla ani přesilová hra. Domácí celek ji zvládl bravurně.
08:23 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za opakované přestupky
07:31 Panthers mají více ze hry, nicméně zatím chybí z jejich strany vážnější střelecký pokus.
06:10 Brejk dvou proti jedné likviduje pohotově Pilšáková.
05:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
05:09 Obstřel Viktorové končí vedle.
04:28 Kvapilová s Brandovou zaměstnávaly obranu hostů. Nevymyslely ale nic nebezpečného.
02:45 Horáková zkusila výběh na půlce po standardní situaci. Macounová nadvakrát chytá.
02:22 Panthers nadále drží míček ve své moci.
01:45 Hostujícímu celku patří úvodní minuty. Domácí gólmanka už má dva zákroky. Od mantinelu jí prověřila Bočková.
00:25 Panthers šli jako první do útoku. Pilšáková za brankou drží míček v ruce.