(Cháberová)
  • 60 59:25
    Č. Lípa

FBC Česká Lípa - MITEL Florbalová akademie MB 6:7
branky: 22. Blažena Menšíková, 23. Markéta Cháberová, 30. Kateřina Sedláčková, 34. Petra Pavlíková, 46. Petra Pavlíková, 60. Lenka Ševčíková - 18. Bára Klikarová, 26. Markéta Žbánková, 34. Barbora Špačková, 36. Markéta Žbánková, 44. Markéta Žbánková, 51. Barbora Šimůnková, 56. Nela Havlíková; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 14 - Klára Šimonová 17; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Klivický Michal (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, kdy jsme buhužél po našich chybách inkasovali rozhodující branky a naše brankové příležitosti nevyužili. Děkuji holkám za dobře odmakaný zápas a děkuji soupeřům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Diblík Jiří (Trenér): Dnešní zápas jsme čekali vyhrocený, ale probíhal ve víceméně přátelské atmosféře. Domácí tříčlenný kotel vytvořil super atmosféru. Na hřišti se odehrával bezstarostný florbal, padlo hodně gólů, brankářky se určitě nenudily. Všem účastníkům, divákům a pořadatelům děkujeme a těšíme se zítra v Boleslavi na holky z Ústí.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:32 Domácí zahájili tvrdý pres.
59:25 Timeout FBC Česká Lípa
59:25 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (6:7)
59:00 Lípa rozehrává.
58:07 Vyloučen hráč #31 Adéla Měchurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
56:53 Lípa na balónku.
55:38 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #30 Veronika Kolářová (5:7)
55:06 Boleslav uklidně hru a střídá na míčku.
53:11 Brankářka hostů neskutečný zákrok.
52:53 Lípa pod tlakem.
51:43 Boleslav rozehrává na útočné polovině.
50:09 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #5 Barbora Šimůnková, asistoval #85 Lucie Seifertová (5:6)
50:00 Boleslav pálí.
49:00 Mazurová fauluje.
48:24 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
47:00 Soukupová neskutečný zákrok.
46:00 Ševčíková běží do útoku.
45:02 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (5:5)
45:00 Pavlíková pálí.
44:33 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
44:30 Mazurová tvrdě faulována.
43:36 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková bez asistence (4:5)
43:00 Tvrdý faul Boleslavi.
41:30 Boleslav se drží na balónku.
40:01 Buly vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:36 Lípa znovu na míčku.
39:00 Boleslav v útoku.
37:42 Vyloučen hráč #19 Nela Havlíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
37:42 Domácí si zahrají přesilovku.
37:07 Menšíková přestřeluje branku.
36:10 Protiútok Boleslavi.
35:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:4
34:38 Ševčíková neprostřelila brankářku hostů.
33:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #83 Barbora Špačková, asistoval #5 Barbora Šimůnková (4:3)
33:44 Menšíková v útoku.
33:17 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #29 Blažena Menšíková (4:2)
32:40 Halou zvoní helma golmanky hostů.
31:30 Rozmíška před brankou domácích.
30:09 Soukupová si připisuje další zákrok.
29:42 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #32 Kateřina Sedláčková, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:2)
29:00 Boleslav tlačí na domácí.
28:04 Odložené vyloučení pro Boleslav.
27:25 Ševčíková zahazuje míček.
26:48 Boleslav na balónku.
25:30 Pavlíková z dorážky míjí bránu.
25:03 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #83 Barbora Špačková (2:2)
25:00 Soukupová předvádí úžasný zákrok.
24:00 Lipa rozehrává.
22:59 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (2:1)
21:57 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #36 Martina Gembecová (1:1)
21:26 Boleslav nahazuje dalekonosnou třelu.
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:5
19:26 Boleslav tlačí a fauluje.
18:35 Vrácená výhoda pro domácí.
17:49 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová bez asistence (0:1)
17:32 Brankářka domácí předvedla neskutečný zákrok.
16:30 Boleslav rozehrává ze svého rohu.
14:40 Ševčíková trefuje tyč.
14:36 Lípa rozehrává.
13:56 Hanzlíková neprostřelila obranu Boleslavi.
12:36 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
11:36 Boleslav zkouší střílet.
10:26 Boleslav drží míček.
09:13 Mazurová se rozbíhá do útoku.
08:02 Lípa si vybojovala faul před velkým brankovištěm.
07:05 Lípa rozehrává v útočném rohu.
06:04 Hra se zklidnila a domácí znovu tlačí.
05:00 Lípa se aktivně drží na útočné půlce.
04:12 Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
03:03 Pavlíková fauluje.
02:30 Lípa rozehrává zesvé půlky.
01:11 Boleslav útočí.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.