7:4
    Kristýna MANDÍKOVÁ
    (Lišková)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Ústí 7:4
branky: 9. Pavla Lišková, 9. Kateřina Peterková, 10. Lucie Zemanová, 28. Pavla Lišková, 46. Pavla Lišková, 51. Kateřina Peterková, 60. Kristýna Mandíková - 29. Michaela Matušová, 33. Lada Flachsová, 49. Ema Mlatečková, 53. Lada Flachsová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Radek Dvořák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 16 - Veronika Novotná 21; po třetinách: 3:0, 1:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Zvedáme se v určitých činnostech a utíkají nám mezi prsty jiné. Neproduktivita nás aktuálně bohužel sráží. Soupeř dnes těžil ze tří individualit, jinak byl víc než hratelný a je jen škoda, že výpadek v první třetině opět ovlivnil vývoj celého utkání. nZítra výlet do Boleslavi, kde už se na nás naštěstí těší.
60:00 Komentář domácích Ježil Dan (Asistent trenéra): Většinu času jsme zvládali zápas v klidu kontrolovat, což je jednoznaně pozitivní. Pokud bychom zlepšili naši produktivitu, mohli bychom vyhrát větším rozdílem.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #7 Kristýna Mandíková, asistoval #23 Pavla Lišková (7:4)
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
55:54 Ústí odvolává brankářku a jde do šesti.
55:26 Sparta v pěti.
53:26 Vyloučen hráč #8 Aneta Špičáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
53:26 Sparta byla v šesti a tak si teď zahraje ve čtyrech.
52:28 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Lada Flachsová, asistoval #7 Markéta Kociánová (6:4)
52:28 Po standardce kolem velkého brankoviště vznikl závar před brankou a nakonec se míček dostal na čepel Flachsové, která vypálila pod břevno.
51:15 Ústí vystrkuje drápy a vrhá se do vysokého napadání.
50:41 Timeout Florbal Ústí
50:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #24 Julie Faťunová (6:3)
50:41 Peterková se trefile přesně do horní poloviny branky po chytré nahrávce Faťunové.
50:00 A máme tu posledni deseti minutovku. Hra se velmi vyrovnala, ale Sparta má stále náskok. Vše je otevřené.
48:15 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #5 Eliška Poláková (5:3)
48:15 Rychlý protiútok zakončen zkušeně pod horní tyčku branky.
47:48 Tak to byl geniální signál ze strany Ústí. Žel zakončení zklamalo.
46:41 Zemanová si ladně obhodila protihráčku.
45:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #7 Kristýna Mandíková (5:2)
45:10 Lišková vyjela zpoza branky do velkého brankoviště, kde zakončila nad úroveň nohy brankářky.
44:25 Gesto fair-play v podání Ústí, když jedna z hráček přiznala teč míčku.
42:18 Tak teď zachránila Spartu od inkasování gólu pouze štěstěna a taky brankářka Hujerová, která si s nepřehlednou dynamickou situací nakonec poradila.
41:25 První střelu na branku této třetiny si připisuje Ústí.
41:04 Zikmundová z voleje rozvlnila síť. Ale ne tu v brance, nýbrž za brankou.
40:36 Zikmundová neťukla do balónku a tak po zátahu Vajdlové, bude rozehrávat Ústí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Ústí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:09 Křemenáková předvedla učebnicové vypíchnutí balónku.
35:55 Sparta nikam nespěchá a užívá si čas strávený na míčku.
33:30 Peterkové přízemní střela našla pouze botu obránkyně.
32:34 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Lada Flachsová bez asistence (4:2)
32:34 Flachsová využila zaváhání v rozehrávce Sparty a svůj samostatný únik zakončila střelou do horní poloviny branky.
30:00 A jsme v polovině zápasu. Ústí se v druhé třetině zvedlo, ale Sparta je stále nebezpečnější.
28:47 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Michaela Matušová, asistoval #13 Tereza Halouzková (4:1)
28:47 Matušová střelou ze zátahu po rozehrání standardky snižuje náskok Sparty.
28:16 Faťunová přečetla záměr rozehrávající protihráčky a po ukradnutí nahrávky spěchala na branku, ale brankářka vystavila stopku a neumožnila Faťunové zakončit její blafák.
27:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:0
27:15 Lišková dorazila střelu Mandíkové.
25:19 Lišková nepřehodila brankářku.
23:33 Faťunová nedostala jen těsně míček na Peterkovou, která by pak zakončovala do prázdné kasy.
22:20 Hujerová si v klidu došla pro skákající mičudu.
21:29 Špičáková dostala míčkem do brady. Je v pořádku.
21:03 Peterková Curenyovským zakončením nepřekonává brankářku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:33 Sparta nedává protihráčkám na své polovině ani metr.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
14:44 Zatím se Ústí dostalo tak maximálně pod tlak Sparty.
11:04 Jakešové střela ze zátahu zamířila do rohu.
09:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #20 Monika Zikmundová (3:0)
09:15 Z bule hned do útoku podle přísloví kuj železo dokud je žhavé. Zemanová se trefila fantasmagoricky nad nohu.
08:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
08:55 Peterková v naprostým zenu z velkého úhlu trefila zadní vikýř.
08:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #20 Monika Zikmundová (1:0)
08:15 Lišková si vyjela od mantinelu a zavěsila pod horní tyčku brankové konstrukce. Slast pro oko.
07:49 Soukalová se mocně napřahovala ke střele až ze střely byla spíše žabička.
06:50 Tak to byla neskutečná akce v podání Ústí. Bohužel jsem ji neviděl.
04:55 Zikmundová vystihla výhoz brankářky a zmařila tak rychlý útok Ústí.
03:30 Ústecký signál nevyšel podle plánu, na míčku je tedy Sparta.
02:35 Zemanová po výstřelu končí na zemi. Nejednalo se o výstřel ze zbraně, ale výstřel jako florbalová střela.
01:50 Po zákroku Vajdlové končí míček na domácí střídačce.
00:15 Sparta poprvé vystřelila na branku v tomto zápase.
00:01 Úvodní buly vyhrává Ústí.