• 57 56:00
    4:10
    ()

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - MITEL Florbalová akademie MB 4:10
branky: 33. Aneta Paďourková, 40. Aneta Paďourková, 48. Eliška Nováková, 54. Kateřina Vojtová - 4. Marie Jirková, 8. Viktorie Vacardová, 22. Adéla Jirková, 35. Markéta Žbánková, 38. Markéta Žbánková, 41. Petra Müllerová, 44. Marie Jirková, 54. Viktorie Vacardová, 55. Markéta Žbánková, 57. Michaela Bauerová; rozhodčí: Petr Jindra - Šimon Vančata; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 21 - Adéla Trnková 12; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:5
60:00 Komentář domácích Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas byl oproti včerejšímu v daleko pomalejším tempu. Holkám  velký díky ,za to jak se vypořádaly i s tímto faktorem nepřiliš pohledného florbalu a snažily se hrát proti soupeři ,který si jako jediný v sezoně přivezl hráčky z extraligy. Díky soupeřům. rozhodčím ,divákům a pořadatelům
60:00 Komentář hostů Diblík Jiří (Vedoucí): Dnešní zápas byl trochu o něčem jiném, než včerejší. Sice to byl spíš boj, ale našlo by se i pár okamžiků pro florbalové fajnšmekry. Doufám, že si to všichni na hale užili. Sluší se samozřejmě poděkovat pořadatelům a rozhodčím. Hezký zbytek víkendu a zase někdy na viděnou.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
56:00 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:10
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (4:10)
54:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:9
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #6 Marie Jirková (4:9)
53:51 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:8
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová bez asistence (4:8)
53:29 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová bez asistence (4:7)
53:06 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
48:44 Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
47:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #78 Eliška Nováková, asistoval #27 Johana Vejvodová (3:7)
46:22 Vyloučen hráč #91 Martina Kleinová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
43:06 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #65 Markéta Žbánková (2:7)
40:52 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #79 Petra Müllerová, asistoval #6 Marie Jirková (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
39:50 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #28 Aneta Paďourková, asistoval #27 Johana Vejvodová (2:5)
37:45 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:5
34:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:4
32:53 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #28 Aneta Paďourková bez asistence (1:3)
21:45 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #16 Adéla Jirková, asistoval #65 Markéta Žbánková (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:55 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
19:22 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
07:32 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #65 Markéta Žbánková (0:2)
03:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #16 Adéla Jirková (0:1)